tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
My też mamy transfer. Wielki Cou odpali, sezon jego będzie, zobaczycie
4
Philippe Coutinho i Ter Stegen wkrótce mają otrzymać zielone światło do gry od klubowych lekarzy. [SER Cataluyna] (3️⃣)
Czy ja stary jestem czy Cou już miał zielone światło? Twitt od Barcyinfo
0
@koziar nawet Collado wypożyczyć nie potrafi. Kur za co go chwalić? za wzmocnienie RM? Ciekawe czy na otwarcie stadionu RM pójdzie, Perez pewnie zaprosi.
2
@mekston przecież oficjalka już jest :)
0
@sintesox Leo lepszy. Wiem, znam się uwierz mi.
2
@Coutinho007 szczerze zobaczyłbym go zamiast Brejta
4
@Shapiro może i jest nieudolny, ale zabawe zaczął Trump.
0
@Encore Widzę, że bukmacherka ma podobne myślenie do mojego :) Tak z ciekawości RM ile?
0
@lucca87 no paka, że wszyscy padają przed nami :)
0
@Kapitan hawk Kibicuje klubowi 20 lat. Wiary brak, bo uważam, że to jest skład który nie po walczy o trofea, po prostu jest za słaby, ja nie mam takiej wiary jak wy w 18-latków. Do tego Koeman średni ekspert dla mnie jeśli chodzi o taktykę itp. Ma bardzo trudne zadanie, ogromna presje, oczekiwania, ale w ważnych meczach gramy cały czas tak samo. Przychodzi takie Bilbao i przy pressingu modlimy się o wynik. Nasza Obrona - Dest, Pique, Garcia, Alba - Nasza 9-tka Brejt. No kur prosze was.
0
@Songo91 No a jakich ogórów miał w LM. Takie 5-2 kojarzę z czego 4-1 na pięknym stadionie.
0
@PatrykBarca W obecnych czasach to sukces. Jak zajmiemy 5 miesjce tez zaraz uslysze, ale to nowy swiat Laporty, on buduje, tworzy, itp, itd.
2
@Kapitan hawk Przypomnij sobie tabele w Grudniu.
5
@ElTomas Dla Lgii to każda będzie kosmicznym wyzwaniem. :)
0
@Tomek54321 Ocenie jak zobaczymy gdzie teraz dojdziemy z obecnym składem. Moja dyskusja nie dotyczy tylko Leo, ale bardziej, że Perez dzieki swoim działaniom u Lapcia, wzmocnił skład a nas osłabił.
0
@Wiktoria13 oni Odegard sprzedali za 40mln.poradza sobie
0
@IronSanHybrid oczywiście że nie żałujesz. Najważniejsze by dzieci z La Massi grali. No bo przecież jest Laporta i zaraz w la Massi znajdzie nam samych Xavich, Iniesta itd. A argument cvc dla mnie to żaden argument, wiesz dlaczego. Bo nie wiem czy wiesz ale Superliga o którą tak zaciekle walczy Lapcio to 500mln kredytu na 25 lat. Ten kredyt jest ok. Czekam tylko jak Ansu też odejdzie i będziecie mieć projekt Lapcia z wiecznym pitoleniem jak ciężko pracuje.
0
@IronSanHybrid z dupy porównanie. Wszyscy wiedzą że odejście Leo pozwoliło Perezowi marzyć o Mapecie w tym roku. Kto nakręcał Lapcia? Perez, kto w dzień odejścia Leo w Barcelonie w knajpie z Lapciem był Perez. Cvc i tak weszło, nie zdecydowały się tylko dwa kluby, AM jakoś nie widzi w tym katastrofy. Jeśli myślisz że la massia wrócimy o walkę w LM to sobie poczekacie wiekami.
0
@Sulimo Leo w PSG, bez tego nie byłoby w tym sezonie Mbappe. A wiadomo kto nakręcał Lapcia by zrezygnować z cvc i leo.
1
@RonnieVEB zobacz że my ich kupujemy co rok. W tym roku na pewno odpala :)
0
@BarcaInfo nieoczekiwane w Barcelona. Lapcio wyjdzie i powie ciężko pracujemy, bardzo ciężko, wybitnie ciężko. A że ch. Z tego wychodzi, ważne że pięknie mówi
0
@fart ale legie będą mucic. Wczoraj oglądałem pierwszy mecz od bardzo dawna i jakościowo wygląda to bardzo przeciętnie. Brawa za walkę, awans, ale jednak widać możliwości. Osiągnęli sufit
0
@Wiktoria13 za rok mogą go zgarnąć inne kluby. Po drugie Madryt ma parcie na gwiazdę, marketingowo sporo zyskają, no i nowy stadion
4
@szkutnik91 W szczegolnosci jak nam 3 wladował.
1
PSG ma teraz 170 baniek, ciekawe kim sie wzmocnia.
0
@NaFazieHitman AM podpisało, nic nie wiemy o CVC, tylko to co Perez mówił, nic wiecej. Nie mamy Leo, nie mamy nastepcy, mamy sredni skład i kosmiczne problemy finansowe, dodatkowo o marketing tez ciezko bo niby kim mamy przyciagnac? Nie bedzie wynikow nie bedzie kasy, kim chcesz wygrywac ? La Massia? Pokaz mi zespoł nastolatkow ktorzy cos wygrywaja, talent to nie wszystko. Perez potrzebowal gwiazdy bo po CR7 nie bylo nikogo, beda nowi sponsorzy, stadion, nowi pilkarze. Bez pozbycia sie Leo z FCB nie zrobil by tego.
0
@NaFazieHitman Perez go zrobił na miekko, ale szukaj sobie wytlumaczen.
1
No to teraz Lewy do PSG i mamy osłabiony BM. :)
0
@amanter Leo, Di Maria, Ney - Depay, Grie , Brejt / Sory ale i tak maja mocniejszy atak od nas ito znacznie.
0
@Joe_Pesci rozumiem że Amerykanie się wysadzili?