15

My też mamy transfer. Wielki Cou odpali, sezon jego będzie, zobaczycie

4

Philippe Coutinho i Ter Stegen wkrótce mają otrzymać zielone światło do gry od klubowych lekarzy. [SER Cataluyna] (3️⃣)

Czy ja stary jestem czy Cou już miał zielone światło? Twitt od Barcyinfo

0

@koziar nawet Collado wypożyczyć nie potrafi. Kur za co go chwalić? za wzmocnienie RM? Ciekawe czy na otwarcie stadionu RM pójdzie, Perez pewnie zaprosi.

2

@mekston przecież oficjalka już jest :)

0

@sintesox Leo lepszy. Wiem, znam się uwierz mi.

2

@Coutinho007 szczerze zobaczyłbym go zamiast Brejta

4

@Shapiro może i jest nieudolny, ale zabawe zaczął Trump.

0

@Encore Widzę, że bukmacherka ma podobne myślenie do mojego :) Tak z ciekawości RM ile?

0

@lucca87 no paka, że wszyscy padają przed nami :)

0

@Kapitan hawk Kibicuje klubowi 20 lat. Wiary brak, bo uważam, że to jest skład który nie po walczy o trofea, po prostu jest za słaby, ja nie mam takiej wiary jak wy w 18-latków. Do tego Koeman średni ekspert dla mnie jeśli chodzi o taktykę itp. Ma bardzo trudne zadanie, ogromna presje, oczekiwania, ale w ważnych meczach gramy cały czas tak samo. Przychodzi takie Bilbao i przy pressingu modlimy się o wynik. Nasza Obrona - Dest, Pique, Garcia, Alba - Nasza 9-tka Brejt. No kur prosze was.

0

@Songo91 No a jakich ogórów miał w LM. Takie 5-2 kojarzę z czego 4-1 na pięknym stadionie.

0

@PatrykBarca W obecnych czasach to sukces. Jak zajmiemy 5 miesjce tez zaraz uslysze, ale to nowy swiat Laporty, on buduje, tworzy, itp, itd.

2

@Kapitan hawk Przypomnij sobie tabele w Grudniu.

5

@ElTomas Dla Lgii to każda będzie kosmicznym wyzwaniem. :)

0

@Tomek54321 Ocenie jak zobaczymy gdzie teraz dojdziemy z obecnym składem. Moja dyskusja nie dotyczy tylko Leo, ale bardziej, że Perez dzieki swoim działaniom u Lapcia, wzmocnił skład a nas osłabił.

0

@Wiktoria13 oni Odegard sprzedali za 40mln.poradza sobie

0

@IronSanHybrid oczywiście że nie żałujesz. Najważniejsze by dzieci z La Massi grali. No bo przecież jest Laporta i zaraz w la Massi znajdzie nam samych Xavich, Iniesta itd. A argument cvc dla mnie to żaden argument, wiesz dlaczego. Bo nie wiem czy wiesz ale Superliga o którą tak zaciekle walczy Lapcio to 500mln kredytu na 25 lat. Ten kredyt jest ok. Czekam tylko jak Ansu też odejdzie i będziecie mieć projekt Lapcia z wiecznym pitoleniem jak ciężko pracuje.

0

@IronSanHybrid z dupy porównanie. Wszyscy wiedzą że odejście Leo pozwoliło Perezowi marzyć o Mapecie w tym roku. Kto nakręcał Lapcia? Perez, kto w dzień odejścia Leo w Barcelonie w knajpie z Lapciem był Perez. Cvc i tak weszło, nie zdecydowały się tylko dwa kluby, AM jakoś nie widzi w tym katastrofy. Jeśli myślisz że la massia wrócimy o walkę w LM to sobie poczekacie wiekami.

0

@Sulimo Leo w PSG, bez tego nie byłoby w tym sezonie Mbappe. A wiadomo kto nakręcał Lapcia by zrezygnować z cvc i leo.

1

@RonnieVEB zobacz że my ich kupujemy co rok. W tym roku na pewno odpala :)

0

@BarcaInfo nieoczekiwane w Barcelona. Lapcio wyjdzie i powie ciężko pracujemy, bardzo ciężko, wybitnie ciężko. A że ch. Z tego wychodzi, ważne że pięknie mówi

0

@fart ale legie będą mucic. Wczoraj oglądałem pierwszy mecz od bardzo dawna i jakościowo wygląda to bardzo przeciętnie. Brawa za walkę, awans, ale jednak widać możliwości. Osiągnęli sufit

0

@Wiktoria13 za rok mogą go zgarnąć inne kluby. Po drugie Madryt ma parcie na gwiazdę, marketingowo sporo zyskają, no i nowy stadion

4

@szkutnik91 W szczegolnosci jak nam 3 wladował.

1

PSG ma teraz 170 baniek, ciekawe kim sie wzmocnia.

0

@NaFazieHitman AM podpisało, nic nie wiemy o CVC, tylko to co Perez mówił, nic wiecej. Nie mamy Leo, nie mamy nastepcy, mamy sredni skład i kosmiczne problemy finansowe, dodatkowo o marketing tez ciezko bo niby kim mamy przyciagnac? Nie bedzie wynikow nie bedzie kasy, kim chcesz wygrywac ? La Massia? Pokaz mi zespoł nastolatkow ktorzy cos wygrywaja, talent to nie wszystko. Perez potrzebowal gwiazdy bo po CR7 nie bylo nikogo, beda nowi sponsorzy, stadion, nowi pilkarze. Bez pozbycia sie Leo z FCB nie zrobil by tego.

0

@NaFazieHitman Perez go zrobił na miekko, ale szukaj sobie wytlumaczen.

1

No to teraz Lewy do PSG i mamy osłabiony BM. :)

0

@amanter Leo, Di Maria, Ney - Depay, Grie , Brejt / Sory ale i tak maja mocniejszy atak od nas ito znacznie.

0

@Joe_Pesci rozumiem że Amerykanie się wysadzili?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?