tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Wojcio O jaką kasę ci chodzi?
0
@AndreGomesPirlo poszlo
0
@Image Jesli wypieprza teraz ze 130 baniek. To bedzie ciezko na 80 mln za rok i kasa dla Grubego.
1
@abram3k Z drugiej strony, raczej za ro RM nie scianie wtedy Halanda.
0
@Mario96w takie pierdolety to w gimbazie opowiadaj
0
@Hubertusk no to licytacja. Od 100mln w dół.
1
@Mario96w jojo a drugie twe Imie to?
1
@barcowy1899 Bartek to wyjaśnił. Dostosowali do rynku wynagrodzenie :D
1
@Janiama Roberto zagra moim zdaniem.
0
@amanter Gdzie słabe ma? Może słabsze od innych, ale na pewno nie słabe. W obronie kozak i tego potrzebujemy. Wiliams to jechał Garcie jak 15-latka.
4
@Lionel_Messi10 Ja to bym chciał by Araujo był pierwszym wyborem Ronalda. W każdym meczu udowadnia, że z wszystkich środkowych jest w najlepszej formie. Dla mnie trochę nie zrozumiałe.
1
@kempnou Wiesz co tu by sie działo gdyby Gavi, Nico, Rysiek strzelił bramke? Potrójna złota piłka. Tak już maja kibice obu klubów.
0
@Gaz Moim zdaniem odejdą.
0
Mam nadzieje ze bez przedłużenia kontraktu.
0
@DonAndrzejos Biore obu, z 6 baniek nam zostanie na bank ich kupimy.
0
@DonAndrzejos kogo?
1
@NaFazieHitman Euro mu się przypomniało. Straszny zjazd formy
0
@Messibestplayerintheworld Nero tydzień temu kozak, ale po wczorajszym sprzedać :)
0
@Ghotti raczej Kaj dziś taktyka. Co robić trenerze.
1
@AV0CAD0 oni są z La Massi, i młodzi. A młodzi w Barcelonie są nietykalni.
7
Bo byli, z każdym kolejnym sezonem Barca pionowo w dół z poziomem gry. Porównajmy składy obu zespołów, a różnice na korzyść AB.
1
@Gaucho widzę że mamy nowego kozła ofiarnego. Wszyscy zagrali wielkie gówno z małymi wyjątkami, ale jedzie się po rezerwowym.
0
@formentera2017 w czym niby, z Salzburgiem go jechali jak przedszkolaka. Jeśli z 17latkiem w podstawie chcecie grać, bo La Masia to się bijcie o LE.
0
@NorbiTBOB tak jak na nastolatka przystało. Musi się dużo nauczyć, a my potrzebujemy kogoś doświadczonego jak chcemy na coś liczyć
0
Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego Araujo u Ronalda to rezerwowy
0
@Kamiloza91 oby nie.
0
@Krychaaa10 bardziej to jednak nie wina Leo, że nie potrafimy grać z zespołami co grają presingiem
0
@Senyer wszędzie i nigdzie. To pokazuje brak taktyki albo realizacji założeń taktycznych
1
@Zawsze_Wierny to czemu grał?
0
@Gaucho rok temu była w budowie. Teraz już miał być kozak. Tydzień temu byliśmy najlepsi, w końcu bez Leo, teraz czekam na komentarz że to przez to że go nie ma :)