0

@Wojcio O jaką kasę ci chodzi?

0

0

@Image Jesli wypieprza teraz ze 130 baniek. To bedzie ciezko na 80 mln za rok i kasa dla Grubego.

1

@abram3k Z drugiej strony, raczej za ro RM nie scianie wtedy Halanda.

0

@Mario96w takie pierdolety to w gimbazie opowiadaj

0

@Hubertusk no to licytacja. Od 100mln w dół.

1

@Mario96w jojo a drugie twe Imie to?

1

@barcowy1899 Bartek to wyjaśnił. Dostosowali do rynku wynagrodzenie :D

1

@Janiama Roberto zagra moim zdaniem.

0

@amanter Gdzie słabe ma? Może słabsze od innych, ale na pewno nie słabe. W obronie kozak i tego potrzebujemy. Wiliams to jechał Garcie jak 15-latka.

4

@Lionel_Messi10 Ja to bym chciał by Araujo był pierwszym wyborem Ronalda. W każdym meczu udowadnia, że z wszystkich środkowych jest w najlepszej formie. Dla mnie trochę nie zrozumiałe.

1

@kempnou Wiesz co tu by sie działo gdyby Gavi, Nico, Rysiek strzelił bramke? Potrójna złota piłka. Tak już maja kibice obu klubów.

0

@Gaz Moim zdaniem odejdą.

0

Mam nadzieje ze bez przedłużenia kontraktu.

0

@DonAndrzejos Biore obu, z 6 baniek nam zostanie na bank ich kupimy.

0

1

@NaFazieHitman Euro mu się przypomniało. Straszny zjazd formy

0

@Messibestplayerintheworld Nero tydzień temu kozak, ale po wczorajszym sprzedać :)

0

@Ghotti raczej Kaj dziś taktyka. Co robić trenerze.

1

@AV0CAD0 oni są z La Massi, i młodzi. A młodzi w Barcelonie są nietykalni.

7

Bo byli, z każdym kolejnym sezonem Barca pionowo w dół z poziomem gry. Porównajmy składy obu zespołów, a różnice na korzyść AB.

1

@Gaucho widzę że mamy nowego kozła ofiarnego. Wszyscy zagrali wielkie gówno z małymi wyjątkami, ale jedzie się po rezerwowym.

0

@formentera2017 w czym niby, z Salzburgiem go jechali jak przedszkolaka. Jeśli z 17latkiem w podstawie chcecie grać, bo La Masia to się bijcie o LE.

0

@NorbiTBOB tak jak na nastolatka przystało. Musi się dużo nauczyć, a my potrzebujemy kogoś doświadczonego jak chcemy na coś liczyć

0

Niech mi ktoś wytłumaczy dlaczego Araujo u Ronalda to rezerwowy

0

@Kamiloza91 oby nie.

0

@Krychaaa10 bardziej to jednak nie wina Leo, że nie potrafimy grać z zespołami co grają presingiem

0

@Senyer wszędzie i nigdzie. To pokazuje brak taktyki albo realizacji założeń taktycznych

1

@Zawsze_Wierny to czemu grał?

0

@Gaucho rok temu była w budowie. Teraz już miał być kozak. Tydzień temu byliśmy najlepsi, w końcu bez Leo, teraz czekam na komentarz że to przez to że go nie ma :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?