tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BarcaInfo Laporta dużo mówił. A że nie ma to później przełożenia, może i być jakiś placek. Oczywiście usłyszymy, że to cudowny piłkarz, a wszystkiemu winni są Bartek i ekipa. I Tak z 4 lata zejdzie
0
Na bank będzie to jakiś klapek. Inaczej wypłynęły by chociaż negocjacje
3
@Transu96 ja go skreśliłem jak z Perezem wlazł w układziki. W dzień w którym pogonił Leo ściągnął tu Pereza. Dramat jakiś
2
@AmigoBlancos ale psychol
13
@Elnuum no zarobimy, więc sens był?
8
@DonMatteo901 cicho bo jeszcze się rozmyśla
2
@IronSanHybrid myślałem o min 7,5
2
@Comentateiro w dupie też potrafi pogrzebać. brac, wzorowi są.
0
@FCMichalo dziennikarze :)
0
@GeneralXavi aaa :)
1
Brać Wiliamsa z Bilbao, mucił nas aż miło.
0
@escarabajo pamiętaj każdy młody w Barcelonie, to super, hiper wyjebany talent. Jak poda, trzy metry do kolegi to już miazga
0
@KrwawiaceoczyVEB no zaowocowało, że Espanyol spadł do drugiej ligi. :)
6
Roberto - Pique, Lenglet - Alba na mecz z BM. TS na brameczke i bedzie moc
4
@Firestone 10% jest kwoty do Betisu nie 50%
1
@Gonzo349 Oby zbierali na jakas 9-tke. Albo kogoś do środka pola
1
@GeneralXavi Leo blokował cały zespół. Teraz nareszcie jest team
2
@arasz1819 Rozumiem, że wielki Koeman ma słabsza pake od Getafe? Bilbao itp? Przed odejsciem Leo, każdy mówił, że zespołu nie mamy przez Leo. Rozumiem, że to kolejny sezon przejściowy?
0
E tam to tylko statystyka. Dobrze jest, pieknie pileczka chodzi.
1
@Munio ten mecz był straszny
2
@goldmetaxa gorzej niż dziś i tydzień temu nie może być
2
@tobiasson92 a teraz zobacz skład Getafe.
0
@ElKamil ostatniemu trenerowi nawet wypłaty nie dali. Poradzą sobie
3
@arasz1819 ty jesteś wielbicielem piłki Koemana, no i zdecydowanie lepiej się znasz na piłce od nas. Powiedz, będzie lepiej po okresie przejściowym?
0
@ElKamil Myślę że przełom Listpada/Grudnia i chłopa już tu nie będzie
2
Może mi jakiś bystrzak wyjaśnić, na czym polegają założenia taktyczne Barcelony Koemana? Jeden Schemat widzę, odwróć się i podaj do tyłu. Ale może czegoś nie widzę.
0
@bebeto77 gdzie ty widzisz kontrolę meczu? My dwóch podań nie potrafimy zrobić
1
@Yoshi94 rok Koeman ich trenuje. Nie 3 mecze. Napiszcie jeszcze sezon przejściowy
0
Polecacie kupić Nintendo Switch ta nowa dla dzieciaka, jako pierwsza opcje do gier? Kompletnie nie znam się na grach, konsolach
1
@ElKamil 6 razy taniej. A i bardzo dobre opinie mają.