tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Krychaaa10 Chyba nie mają opcji w tym momencie. Zostaniemy z tym co mamy.
0
@doc Hiszpańskich szmaciaków nie ma co czytać, słuchać.
0
@lucca87 Wij klepnal nam wszystko i wjechało PSG na białym koniu. Akurat tu nie miał wpływu.
0
@Swistus172 Ta już patrz jak sie AM rzuca na AG
1
@GeneralXavi No nie on miał roczny kontrakt z nami :)
2
@Dojaar Matko częstochowska, 93% Rolników zagłosowało na PIS. Mam w rodzinie Rolników, wszyscy jak jeden mąż głosowali, ba wyzywali mnie jaki ja zły. Teraz inaczej śpiewają. I kur bardzo dobrze.
0
@Ghotti Zawsze to człowiek na ławce :)
14
Lubia dreszczyk emocji widzę.
0
@FC1899Barca My tu piszemy o faktach. Taki obraz klubu jest, a co jest powodem to kompletnie inna sprawa.
4
@Dojaar Nie sprzedać a oddać Suareza i Leo za Aguero i Cavani :DDDD
0
@halfnolife Bo on bardzo chce, ale bardziej chce hajs.
1
Ryzyko Cavaniego jest jedno. Kontuzje :(
0
@patrykzmc2000 No to musimy miec jakąś 9-tke zaklepana bo inaczej jestesmy w dupie.
1
@abram3k A widziałes go chociaż z raz?
1
@Kgorecki2500 Jak się żyje w świecie socjalizmu to tak się to kończy. Rolnicy dopiero teraz rozumieją. Wspieramy najbardziej Emerytów, którzy nie maja kompletnie wpływu na gospodarkę, ale sa najważniejszym elektoratem. Życie, może się w końcu kraj obudzi.
0
@against_modern_football Ale nie jest to tak jak piszesz. Wyjaścia nie maja.
0
@MarFan ZObacz jak mało wiesz, a cały czas pierdzielisz. W styczniu nie było zarzadu, wiec kandydaci dawali zgode lub nie na transfer Depaya i Garci. Poszukaj w Google, a później atakuj.
0
@against_modern_football na krótkoterminowy dług wzięli kredyt. Lapcio potwierdził ze tu już presji nie ma.
1
@masq kampania oparta o
- Messi zostaje
- nowi sponsorzy
- pozbycie się piłkarzy którzy nie powinni tu trafić.
A teraz rozliczmy kampanie.
2
@MarFan w styczniu miał być podpisany, Lapcio się nie zgodził. Tak samo jak Garcia.
4
@MarFan Depay to juz był klepniety rok temu. To nie Lapcia zasługa
1
@Kettger nie było jedyna opcja.
14
@dawidz4 Jak bardzo głupi musieliby być w RSSS :)
7
@clyde Z Laporta to mi sie na teraz tylko kojarzy cytat z kabaretu " Mamy dobry rząd, wybitnych fachowców, gospodarka idzie do przodu, a ludziom zyje sie coraz lepiej - do tego musze dodać, że jestem uczciwy "
0
@Jakchcesz I to jest jego zaleta? Bo nie bedzie gorszy od poprzednika?
1
@Mixtape Jako że ma 18 lat to wyobraź sobie co by u nas o nim było. Myślę że status Boga wręcz. Od dwóch lat grał na poziomie pierwszego składu + powołany był do reprezentacji. Więc talent bardzo duży. To Francuz, tylko czekać kiedy mu odprd.
0
@Seledynowy Pytanie czy to gwałt. Ona może tak twierdzić, a cholera wie czy nie chciała a teraz sianko chce
3
@fenix1983 Watpie. Zaspiewaja z 50-60 baniek
0
@Nazio87 żadnych gei, znowu będą na la Rambli się kłócić.
3
@BarcaInfo Angielskiego nie znam. To znaczy że Laporta negocjuje z Villa na biegunie?