1

@Krychaaa10 Chyba nie mają opcji w tym momencie. Zostaniemy z tym co mamy.

0

@doc Hiszpańskich szmaciaków nie ma co czytać, słuchać.

0

@lucca87 Wij klepnal nam wszystko i wjechało PSG na białym koniu. Akurat tu nie miał wpływu.

0

@Swistus172 Ta już patrz jak sie AM rzuca na AG

1

@GeneralXavi No nie on miał roczny kontrakt z nami :)

2

@Dojaar Matko częstochowska, 93% Rolników zagłosowało na PIS. Mam w rodzinie Rolników, wszyscy jak jeden mąż głosowali, ba wyzywali mnie jaki ja zły. Teraz inaczej śpiewają. I kur bardzo dobrze.

0

@Ghotti Zawsze to człowiek na ławce :)

14

Lubia dreszczyk emocji widzę.

0

@FC1899Barca My tu piszemy o faktach. Taki obraz klubu jest, a co jest powodem to kompletnie inna sprawa.

4

@Dojaar Nie sprzedać a oddać Suareza i Leo za Aguero i Cavani :DDDD

0

@halfnolife Bo on bardzo chce, ale bardziej chce hajs.

1

Ryzyko Cavaniego jest jedno. Kontuzje :(

0

@patrykzmc2000 No to musimy miec jakąś 9-tke zaklepana bo inaczej jestesmy w dupie.

1

@abram3k A widziałes go chociaż z raz?

1

@Kgorecki2500 Jak się żyje w świecie socjalizmu to tak się to kończy. Rolnicy dopiero teraz rozumieją. Wspieramy najbardziej Emerytów, którzy nie maja kompletnie wpływu na gospodarkę, ale sa najważniejszym elektoratem. Życie, może się w końcu kraj obudzi.

0

@against_modern_football Ale nie jest to tak jak piszesz. Wyjaścia nie maja.

0

@MarFan ZObacz jak mało wiesz, a cały czas pierdzielisz. W styczniu nie było zarzadu, wiec kandydaci dawali zgode lub nie na transfer Depaya i Garci. Poszukaj w Google, a później atakuj.

0

@against_modern_football na krótkoterminowy dług wzięli kredyt. Lapcio potwierdził ze tu już presji nie ma.

1

@masq kampania oparta o
- Messi zostaje
- nowi sponsorzy
- pozbycie się piłkarzy którzy nie powinni tu trafić.

A teraz rozliczmy kampanie.

2

@MarFan w styczniu miał być podpisany, Lapcio się nie zgodził. Tak samo jak Garcia.

4

@MarFan Depay to juz był klepniety rok temu. To nie Lapcia zasługa

1

@Kettger nie było jedyna opcja.

14

@dawidz4 Jak bardzo głupi musieliby być w RSSS :)

7

@clyde Z Laporta to mi sie na teraz tylko kojarzy cytat z kabaretu " Mamy dobry rząd, wybitnych fachowców, gospodarka idzie do przodu, a ludziom zyje sie coraz lepiej - do tego musze dodać, że jestem uczciwy "

0

@Jakchcesz I to jest jego zaleta? Bo nie bedzie gorszy od poprzednika?

1

@Mixtape Jako że ma 18 lat to wyobraź sobie co by u nas o nim było. Myślę że status Boga wręcz. Od dwóch lat grał na poziomie pierwszego składu + powołany był do reprezentacji. Więc talent bardzo duży. To Francuz, tylko czekać kiedy mu odprd.

0

@Seledynowy Pytanie czy to gwałt. Ona może tak twierdzić, a cholera wie czy nie chciała a teraz sianko chce

3

@fenix1983 Watpie. Zaspiewaja z 50-60 baniek

0

@Nazio87 żadnych gei, znowu będą na la Rambli się kłócić.

3

@BarcaInfo Angielskiego nie znam. To znaczy że Laporta negocjuje z Villa na biegunie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?