tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@blazeq powiedział że nie było rozmowy o zmianie oferty. Padło takie pytanie na konferencji. Pamiętaj Perez mógł wojować o Mbappe tylko opychając do PSG Leo.
0
@blazeq chyba że Leo by przyszedł na rok z niższa pensja. Nawet mu nie zaproponowali.
4
Perez sprzedaje Odegardaa za 40 mln, Varana za 50,a my wypożyczenie z opcją kupna. Bo jebne :))))
0
@FafitFCB stawiam na grudzień.
1
@ForcaBarca3 Wielki zakup to sobie w Biedrze może zrobić. Kto przyjdzie do takiego składu?
0
@doc nie wierzę. 3 mecze :) a co reszta pokazała? Bilbao to wyglądało jak Bayern przy nas
0
@Michael24 w sumie też racja.
0
@elplacek44 statystyki. 20bramek,13 asyst. Bez niego PK zakończylibyśmy na ćwierćfinale. No ale ok, ważne że obiektywni jesteście
0
@Michael24 I co za 5 baniek nawet wypożyczenia, nie chciałbyś go?
0
@doc a zobacz statystyki jego. Jakie osłabienie. Z przodu mamy Brejta i Depaya. Reszta to ze szpitali wraca
0
@Janas11224 jaka cena. Ze my go nie chcieliśmy
0
@HERORICH2 w czym niby, to zajebiste osłabienie bo nie mamy nikogo. Przez Grie oddaliśmy Leo bo na pensje nie stać. To jest dramat jakiś.
1
@Janiama Debile, inaczej tego nazwać nie można. Osłabiamy się każdej pozycji. Kłopoty finansowe wtedy nadejdą
0
@doc I kto u nas. Wszystkich sprzedajmy, nie dostnmy się no LM, w grupie LM odpadnijmy i na bank poprawimy sytuację finansową. Kibice też zapełnia stadion jak wprdl będziemy dostawać
0
@escarabajo a co w tym złego? Przynajmniej temat zastępczy jest, a nie wieczne awantury o Gejach itd
0
@DonAndrzejos jak to na czym, dajcie nam go za darmo my opłacimy pensje
0
W sumie Saul i do pomocy i do obrony :)
3
@Kidd #NieDlaGriezmanaWBarcelonieNieDlaFelixaWBarcelonie
5
Ja bym wziął Luisa, Felixa i Saula do nas i jakies 50mln. Grie to jednak przy jednym stole siedzi z Leo, wiec chłop jest wart każdych pieniedzy.
1
@Dani13 Tylko Leo, Ney nie może, ma hipoteke w PSG na kredyt.
5
@Messibestplayerintheworld czyli chcą byśmy oddali go za darmo i wzięli połowę pensji :)
0
@Kwasiak98 stara się z całych sił. Heheh siedzą i trzymają się za raczki. Nie współczuję białym, mieli z nas bekę jak z nas dziennikarze idiotow robili przy Neymarze. Niech się męczą
7
@Rewolucja123 Ja "wszystko idzie bardzo dobrze, ciężko pracujemy"
1
@ElTomas Niech bzyka kogo chce, ważne by dobrze grał.
1
@gumaz Nagle sie okażę, że spokojnie Leo mógł zostać.
1
@Messibestplayerintheworld Tego dziennikarza nie masz co czytac
7
@Kinginiesta Poprostu nie chca Griezmana, a kto za niego to frytki. Taka logika
1
@Krychaaa10 Chyba nie mają opcji w tym momencie. Zostaniemy z tym co mamy.
0
@doc Hiszpańskich szmaciaków nie ma co czytać, słuchać.
0
@lucca87 Wij klepnal nam wszystko i wjechało PSG na białym koniu. Akurat tu nie miał wpływu.