tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto ma rację. Buki powinny przyjmować zakłady na ploteczki sportu, MD i grubego z rac
1
@NaFazieHitman ale on nie mówi o jednej drobnostce. Cały dług przerzucił w instytucje, i niby tego długu nie ma :) jest tylko pokazany gdzie indziej. To tak jakby pokazać wypłatę netto, ale bez debetu, bo debet na innym koncie. Spłacić trzeba
0
@demsi1707 ok, fajnie na Cyprze było?
0
@patry295 Ale sam dobrze wiesz jakie to sa kwoty. Jak do tego weźmiesz kompletnie nie przewidywalny element w postaci kursu, to nie jest to bezpieczna przystań. A czysta inwestycja, która jak to inwestycja może okazać się bolesna.
1
@MesQueUnClub96 No to 8 baniek troche mało, amortyzacja na bank nadal wysoka.
1
@Encore Pepe chyba duuużo ich kosztował jak pamiętam.
0
@patry295 "cytuje" No ja wolę posiadać aktywa o ograniczonej ilości, niż państwowe waluty, które nie są na niczym oparte poza zapewnieniami polityków i które ciagle tracą na wartości ze względu na dodruk.
- ja to odebrałem, że jest bardziej przewidywalne od BTC, a co za tym idzie bezpieczniejsze
Wyjasnij mi jeszcze jaki jest koszt gdy PSV bedzie potrzebowało z BTC gotówke. Przewalutowanie, wypłacenie z portfela itp.
0
@patry295 A te wachania kursu w ogóle nie są sterowane?. I bezpieczna inwestycja powiadasz. Powodzenia w takim razie, widocznie się nie znam.
1
@patry295 BTC za to jest bardzo bezpieczne, a jak ono jest oparte o rynek, o panie, normalnie wróżka zębuszka. Najbardziej nie pewna "waluta" wystarczy że kilku dużych graczy sie wycofa i BTC nie ma. O działaniach rządu nie wspominając.
1
@Xxxbarca4ever Zamów sobie revolut, najlepiej z karta. I wtedy wymień sobie złotówki na Liry.
0
@Slazzy W Gavim to ja nic ciekawego jak na razie nie widziałem. Taki troche nakrecany balonik jak u Puiga. Ale ma 17 lat wiec ma jeszcze czas się rozwinąć.
3
@kaamil1910 Gdyby Dembele i koledzy wykorzystali chociażby 1 sytuacje która on im wystawił tez by było co innego. Cały mecz on ciągnał w ofensywie.
5
@kaamil1910 No szczerze był zdecydowanie najlepszy na boisku. Sam meczu nie wygra. Karnego z PSG nie strzelił, ale strzelił bramke i wykreował Dembele z 5 100% sytuacji.
29
Sport - Cou z 10,Barca daje mu szanse. MD Cou wymiana za Aube. Kwintesencja katalonskich dziennikarzy
2
@Dembouz1899 Masz 3 odpowiedzi. Zagra, nie zagra oraz nie na temat. Wybierz sobie :) LR w okazałości. :)
1
@AntekGriezmann w Barcelonie był bardzo przereklamowany jak nam 3 wbił
0
@Dertinho Ale ile osób na kole zabrali :)
0
@DaPidejpi Dziennikarze chca, zostały dwa tygodnie, ktoś musi te ich tweety kopiować, forwardowac itp
0
@Gonzo349 Zaraz jakiś AS napisze i tak po swojemu ploteczke i wszyscy łykną.
17
@smiatuniu No i czego nie rozumiesz. :)
1
@BorzyKrzys Ale rozumiem że facet nie może mieć złego dnia. Tylko kobieta :)
1
@barcelonaLM Biden jest słaby. Ale wina jest Trumpa co widzę że strasznie boli prawicowców, a mnie bawi. USA jest na rękę wyjść z Afganistanu, zostali tylko oni i bardzo dużo ta misja ich kosztuje.
0
@patrykzmc2000 No to patrz jak pedzi do odejścia. Rozwiaza dostanie cala kase za kontrakt + kasa z nowego klubu.
0
@Dojaar Dodaj podpisanie porozumienia że USA z końcem Maja odchodzi z Afganistanu. A prawicowcom nie zapomnij napisać, wina Bidena, bo stary pierdziel dokończył to co Trump zaczął.
1
@maciek16 Wystarczy zablokować Nepotyzm i zatrudnianie w spółkach skarbu państwa. Ale to sie nie stanie.
1
Ale tak samo jak Leo, któremu projekt sportowy sie nie podoba i dlatego nie podpisał umowy?
0
@Kurkmen Za rok bedzie za darmo, ma 18 lat, podejrzewam, że nie pali się klubowi z którym się dogadał.
6
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/cztery-miesiace-pracy-antoniego-dudy-wiemy-ile-zarobil-stryj-andrzeja-dudy/h68jx5w,79cfc278
Podsumowujac stryj Dudzisława zarabia 13 koła miesiecznie:
- 1 raz w miesiacu spotkanie rady nadzorczej.
- max 3 spotkania komisji nadzorczej.
Praca polega na analizowaniu danych jakie zarzad wyśle :) :) :)
Jakie to jest kur słabe to aż nie pojęte.
3
@Norkusik dziennikarze chca. O czyms trzeba piac , teraz Mbappe, CR
0
@Gaucho No w sumie, dwie główki ostatnio. Może nowa Barca :)