tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@marcin62 wzorowe zachowanie? Życie jest jedno, on je poświęcił. Jeśli na tym polega bohaterstwo to ja nim nigdy nie będę. Dla mnie to głupota. Tylko bez hejtu proszę, ogromny szacunek dla chłopaka, ale jednak oddał swoje jedyne życie
1
@LuisSalvano pewnie mu bardziej chodzi, że ludziom odpierd.
0
@Commando wiem, ale kozak meczyki by były. Na pewno lepsze od Superligi w formie jaka przedstawili
16
Kolejna główna wygrana w loterii Eurojackpot w Polsce ???????? !!! Ponad 206 000 000,00 złotych trafi do gracza, który wypełnił i opłacił kupon w woj. Śląskim! Serdeczne gratulacje! #WygrywamyRazem #EuroJackpot @totalizator_sp
Jako prawdziwy Polak życzę mu by szybko to wydał i wrócił do roboty, nierób jeden.
3
@Commando Ja np, chciałbym Barcę w tej lidze. Tebas twierdzi że bez RM I BARCY LL sobie poradzi więc nie powinien mieć problemu. UE nie zablokuje bo przecie PL jest po za :)
0
@Criss18Barca zobacz częstotliwości sferis jakie dostał i za ile na 5g. Może jednak to nie teorie spiskowe
0
@monsterrize za wszy i mendy
0
@LuisSalvano I kto za nich. Kto położy swoją kasę wiedząc w jak skrajnym momencie jest klub.
3
@John_Doe I dlatego jest kontrast. A tak tylko jedna strona medalu. Na tym to polega, chyba że Białoruś tu chcesz, dużo nam nie brakuje
13
@John_Doe odpal tvp i powiedz szczerze patrząc w lustro. Tak to są wolne media. Dodam jeszcze pasek Polsatu, gdy odroczony głosowanie. NIESTETY odroczone głosowanie. Wolne media
2
@Arczek2001 dziennikarze piszą że jutro go zarejestrują. Ja im wierzę jak Laporcie
15
Jeśli ich zarejestrujemy, to i zagrają
7
@Messibestplayerintheworld Laporta - wszystko jest jak najbardziej w porządku, jesteśmy spokojni.
4
@doc otoczenie klubu tak mówi. :)
5
On długo jeszcze bedzie płakał? Przyszedł Koeman i jakoś z szatnia sobie poradził. Jak ktoś jed dupa to niech trenuje Getafe a nie taki klub z takimi indywidualnościami.
15
@horang oddając 200. Taka mała różnica
1
@AlwaysBlaugrana znają nasza sytuację. A i ich nie jest wybitnie dobra
0
@Abominacja nie stać nas na jego 14mln. A potrzebujemy by zarejestrować zawodników. On siedzi na ławce już rok, nie rusza go
0
@doc cos tam pisali ze on obniza wynagrodzenie. Czuje ze 50% bedziemy mu placic, zawsze to lepiej niz 14!
1
@vangoor Od roku koles sie leczy i bez niczego ma wejsc i grac?
0
Lapcio wrócił? Czekam na te jego słynne "bardzo ciężko pracujemy".
0
@Tomo1989 ale życiowe :)
2
@Kgorecki2500 bo to prawda
0
@stary_wyga odpowiem Ci. Różnica jest taka że statystycznie zaszczepieni nie są hospitalizowani, nie mówiąc już o śmierci. A co za tym idzie nie zabierają miejsca tym którzy tego potrzebują. Patrz rak, zabiegi, operacje itd
0
@stary_wyga o czym jest post i na co się Odniosłem? Czy tam jest o paraliżu przez lockdown? Nie? To negowanie szczepionek i o szczepionka pisze. Nic innego. Kończmy tą rozmowę bo 4 raz pisze ze ja o szczepionkach a ty o całym covid. Nie chcę mi się z tobą gadać
0
@VenoM ironia. Zawiódł mnie Lapcio i to mocno. Ale zobaczymy
0
@VenoM wina poprzedników.
0
@Ghotti no to w niedzielę karny. Sędziowie już przygotowani, odbije mu się od czoła, palca, stopy, trawy i trafi w rękę. Chodzące nieporozumienie
0
@CuttingHead A gdzie tak napisałem? Napisałem że ludzie umierają, sam znam, znam też mocno chorych na tą chorobę której twierdzisz że nie ma. Mogłem się zaszczepiłem i nie neguj tego bo to moja sprawa. Pokaz mi post gdzie namawiam do szczepien. Ja tego nie robię ty masz inne zdanie uszanuj inne.
0
@avanes Te 10 mln nawet gdy u nas juz by nie grał i tak marketingowo dał nam wiecej.