tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kengo sam bym się zesral
0
@LuisSalvano oni nie potwierdzili a skopiowali news jednego dziennikarza.
1
@LuisSalvano a kto potwierdził? :)
0
@juliacicha a to ok :)
0
@juliacicha dziennikarz sportu to, że znany nie znaczy rzetelny. Przestałem im wierzyć od okienka Cou
0
@juliacicha ten sportu? Czy ten z Argentyny?
1
Jeden dziennikarz którego nikt nie zna wrzuca news, podbija ja dziennikarz sportu :) jest dokładnie to co z neyem i Cou. Odpuście, Leo koniec, idziemy dalej.
0
@Marcin5aa i wróci za dwa lata
0
@Marcin5aa ale ona ma już innego.
13
@LuisSalvano tak samo rzetelne jak ci co podali ze zostaje. Idź spać
6
Porażka z Salzburgiem - Leo odchodzi.
Wygrana z Juve - Leo zostaje.
A na poważnie to nie wierzę by został.
0
@Coutinho007 no wolne pięknie strzelali. Pięknie, a Grie jakie asysty, podania.
1
@Ghotti młode dupeczki podrywa cwaniaczek
0
@arasz1819 mam wrażenie że nie ma już dobrych źródeł
4
@lukas10 oby baniak tylko wytrzymał. Taka kontuzja to wieczny stres
0
@BarcaInfo w sumie to on nas pogonił w LM. Pique zajechał jak dzieciaka
0
@Image my Perezowi pomogliśmy. Na tym polegają negocjacje
1
I dlatego w w Gamperze i pierwszym sparingu grał? Ryzykowali kontuzje itp? Wątpię by to była prawda
0
@LuisSalvano on nie oszukuje, on ciężko pracuje, ale się nie udaje. Wina poprzedników. Taki PiS który do tej pory mówi wina Tuska
0
@Gaucho swoje zadanie zrobił. Wyszedł powiedział co miał powiedzieć. Koniec, transfery to nie on
1
@Pawel13sz zmęczył się. Z Perezem jest? Zaczynam się zastanawiać czy chłopaki czasem nie bawią się w lekarza
7
@Masti_Real_Madryt zawsze powód by zaraz coś podpalić.
0
@JimMorrisonFCB my czekaliśmy 2 miesiące, nie pod stadionem ale jednak
6
@colossus wierzycie w taki komunikat. Co ma sponsor do organizatora. Zwykle szczucie, ale pod stołem wiadome, uefa to uefa
0
@Encore co wy się tak palicie. Wiadome że poleci.
5
@barcelonaLM ale narodowosciowcow i antyszczepionkowcow też dotyczy?
4
@Commandement nie grał, był nie widoczny
0
@Mow_mi_Douglas Tak. Z głównym naciskiem Pereza dodam. Bo to blokuje Superlige
0
@Michael24 W hiszpani by pomóc, 75% podatek i nerka prezesa w zastaw
3
@senso Perez pieje z zachwytu.