1

@barcamember Nie jest to prawda. Lenglet lewo nożny i Koeman preferuje by srodkowi to prawo i lewo nozni piłkarze.

11

Lenglet zaraz zwymiotuje

0

@chavez Nawet Pep to potwierdzal. Poszukaj w google

0

@chavez I wieczne powielanie nieprawdy. Roniego chcieliśmy przedłużyć, on odmówił. To nie Pep go wywalił

1

@chavez myślę że tak. Paka była bardzo mocna.

7

@Kitek1640 to prowokacja?

0

@RR Było info, że socios nie wykupili pełnej puli, ale w wolnej sprzedaży szybko wszystko poszlo.

0

0

Wiadomo ile dokladnie biletow sprzedano na dzisiaj?

17

@Worny Dla mnie top. Koleś ma charakter na środkowego obrońcę. Musi grać

1

@Worny I tak od roku, bez pośpiechu. Pracujemy dobrze, jakie to Barcelonskie w ostatnich latach

0

Obejrzyjcie mecze bez Leo, a z Leo. Chłopak rozjedzie ta ligę

0

@Gaucho to świetny piłkarz, wręcz, jeden z lepszych napadziorow, ale głowa słaba

7

@tristan87 poprostu wysłali komplet, ale po publikacji. Wyluzujcie, laliga potwierdziła że weryfikuje.

0

@Aperitif niech sobie będą, ale w RM go nie chce. Nie teraz

0

@blodziakk też tak myślę

0

@Kgorecki2500 Depay, Grie nie chciał nawet gdy Leo nie było

0

@barteq ta, z półrocznym kontraktem. Debil

4

@LeoMessiah nigdy nie widziałem takiego piłkarza jak Leo. Nikt się nawet nie zbliżył do niego, nawet jako dzieciak robił niesamowite rzeczy. Oglądałem od debiutu.

0

@daniel32778 Mbappe zawsze chciał, Pogba w poprzednich latach też o RM mówiono. Do nas wątpię,

0

@Katalonbar nowy trener, powrót Bale, Hazarda. No nie wiem.

0

Mbappe, Pogba, za rok za darmoszke do RM.

4

@Waslak12 obie strony są siebie warte

3

@Ghotti może się nie myje po treningu.

0

@ForcaMilosz z głównej, Cytuje. "To jest bardzo ważne i trzeba podkreślić dobrą wolę Gerarda, Sergio Busquetsa, Sergiego Roberto i Jordiego Alby"

0

Zastanawia mnie jedna sprawa. Koeman powiedział że cała 4-ka kapitanów obniżyła pensje. A wszyscy dziennikarze, jakby tylko Pique. Ciekawe jaka prawda

0

@Kengo czym oni ja pedzieli

0

@Pilka_jest_okragla musimy wygrać. Pierwszy mecz, 3pkt,mocny rywal, to zawsze nakręca

0

@jaras121 głupie pytanie, ale jak mam odpowiedzieć?. Czy chcialbym by obcy facet zabił się za mojego syna.

0

@Criss18Barca Ta miliard

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?