tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcamember Nie jest to prawda. Lenglet lewo nożny i Koeman preferuje by srodkowi to prawo i lewo nozni piłkarze.
11
Lenglet zaraz zwymiotuje
0
@chavez Nawet Pep to potwierdzal. Poszukaj w google
0
@chavez I wieczne powielanie nieprawdy. Roniego chcieliśmy przedłużyć, on odmówił. To nie Pep go wywalił
1
@chavez myślę że tak. Paka była bardzo mocna.
7
@Kitek1640 to prowokacja?
0
@RR Było info, że socios nie wykupili pełnej puli, ale w wolnej sprzedaży szybko wszystko poszlo.
0
https://www.sport.pl/pilka/7,65080,27454490,coraz-jasniejsza-przyszlosc-paula-pogby-francuz-przed-kluczowa.html#do_w=57&do_v=67&do_st=RS&do_sid=330&do_a=330&s=BoxOpLink
Mbappe, Pogba za rok w RM, wczoraj juz pisae, ze dla mnie najbardziej pewny scenariusz. Za darmoszke
0
Wiadomo ile dokladnie biletow sprzedano na dzisiaj?
17
@Worny Dla mnie top. Koleś ma charakter na środkowego obrońcę. Musi grać
1
@Worny I tak od roku, bez pośpiechu. Pracujemy dobrze, jakie to Barcelonskie w ostatnich latach
0
Obejrzyjcie mecze bez Leo, a z Leo. Chłopak rozjedzie ta ligę
0
@Gaucho to świetny piłkarz, wręcz, jeden z lepszych napadziorow, ale głowa słaba
7
@tristan87 poprostu wysłali komplet, ale po publikacji. Wyluzujcie, laliga potwierdziła że weryfikuje.
0
@Aperitif niech sobie będą, ale w RM go nie chce. Nie teraz
0
@blodziakk też tak myślę
0
@Kgorecki2500 Depay, Grie nie chciał nawet gdy Leo nie było
0
@barteq ta, z półrocznym kontraktem. Debil
4
@LeoMessiah nigdy nie widziałem takiego piłkarza jak Leo. Nikt się nawet nie zbliżył do niego, nawet jako dzieciak robił niesamowite rzeczy. Oglądałem od debiutu.
0
@daniel32778 Mbappe zawsze chciał, Pogba w poprzednich latach też o RM mówiono. Do nas wątpię,
0
@Katalonbar nowy trener, powrót Bale, Hazarda. No nie wiem.
0
Mbappe, Pogba, za rok za darmoszke do RM.
4
@Waslak12 obie strony są siebie warte
3
@Ghotti może się nie myje po treningu.
0
@ForcaMilosz z głównej, Cytuje. "To jest bardzo ważne i trzeba podkreślić dobrą wolę Gerarda, Sergio Busquetsa, Sergiego Roberto i Jordiego Alby"
0
Zastanawia mnie jedna sprawa. Koeman powiedział że cała 4-ka kapitanów obniżyła pensje. A wszyscy dziennikarze, jakby tylko Pique. Ciekawe jaka prawda
0
@Kengo czym oni ja pedzieli
0
@Pilka_jest_okragla musimy wygrać. Pierwszy mecz, 3pkt,mocny rywal, to zawsze nakręca
0
@jaras121 głupie pytanie, ale jak mam odpowiedzieć?. Czy chcialbym by obcy facet zabił się za mojego syna.
0
@Criss18Barca Ta miliard