- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1477 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Deviler
1
Lubicie napoje bez cukru?
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1477 Culés
0
To co powiedział Laporta było zupełnie niepotrzebne i pewnie popsuje mocno relacje z Messim, bo skoro mieli jedną wersję, że nic się nie dało zrobić to po co nagle takie głupoty gdzieś mówić? Z tym że to wszystko jest wygodnie analizować z boku kiedy się nie ma tego wszystkiego na głowie i nie odpowiada za cały ten bałagan. Laporta robi dokładnie to samo co szczebel niżej Koeman. Czyli odpowiada na całą krytykę świata. Zasłużoną i niezasłużoną. A jak dostajesz z każdej strony to i nerwy puszczają i głupoty się powie, żeby jakoś się wybronić. Nikt o zdrowych zmysłach nie będzie podsumowywał działań Laporty po pół roku, tak samo jak nie powinno się wymagać cudów w graniu bez Messiego po kilku meczach. Szkoda, że tak to wygląda, bo klub powinien być bardziej zsolidaryzowany wewnątrz i wtedy łatwiej byłoby walczyć z atakami z zewnątrz.
1
@arasz1819 wiesz kiedy takie rzeczy się dzieją? Jak się projektu nie ma i klei się wszystko taśmami.
2
@arasz1819 Nikt od Koemana cudów nie wymaga. Tylko tego, żeby zespół wyglądał min. przyzwoicie a nie kompromitował się na niemal każdym kroku.
0
@tbas ale ciężko mieć projekt konkretny jak się nie wie co się w klubie dzieje. Wiem do czego zmierzasz i nie wydaje mi się, że Font w tej chwili by był w lepszej sytuacji. Może częściowo tak, ale ogólny pogląd by był taki sam, że się przeliczył itp, bo tego się w kilka miesięcy nie ogarnie.