tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston tutaj (w robocie czy w domu)to te ciepłoluby bardziej narzekają ode mnie, ja praktycznie wcale ;)
1
@A4ron biorą go na przetrzymanie :D
3
@Sulimo tak, warto w to zagrać.
0
@cchesterr43 a gwiazda w górze lśni
4
@Przemek2323 teraz nadużywane są pojęcia "gotuje" i "grilluje".
7
@Toretto ale po co o tym mówić? To niedobra jest.
1
@jacobFCB W Bricomarche albo innym media expert :P Dziś jest niedziela handlowa.
0
@jacobFCB tak, choć liczyłem na inny rozwój wydarzeń ;)
0
@DiSBlaDE Żaden ze mnie :P
0
Całonocny maraton ze Squid Game sezon 3 zakończony :D
5
@Sulimo to niekoniecznie musiał być jej wybór. Rodzicie mogli ją do tego zmusić. Różne rzeczy się dzieją ;)
0
Szkoła u Antka (od Szwagra)
1
@Rastafarnianin a ja biorę prysznic i idę spać, bo właśnie wróciłem z nocki.
22
@Kessie jak często macie te stosunki?
0
@Hubert102 jeśli jesteś w Wielkopolski to polecam Inea.
0
@Hasszz dlaczego?
1
@Adran360 burza gdy są upały, coś niesłychanego ;)
0
@RafiVeB ale za to jak PiS rządził to rudy im w tym przeszkadzał ;)
0
@Michael24 a jest jakiś polityk, którego podziwiasz? :D Dla ułatwienia możesz wybierać spośród polityków całego świata ;)
1
No nic, trzeba iść spać, żeby wieczorem do roboty wstać.
0
@4drian0 mocny kandydat na grę roku?
@PatrychoO @clyde
1
@Bocheno1 oho, następny wszechwiedzący :D
3
@Bocheno1 straciłaś cnotę, bo co?
Bo sama tego chciałaś.
7
@TaughtMule Może to on jest adminem jbzd :P
0
@clyde Ja po urlopie będę nosił paczki Darylem Dixonem, do tego czasu planuję skończyć przygody z Heniem :P
3
@BezglutenowyPedri trochę lepiej zrobi to czat gie pe te
1
@AxelF Najpóźniej w tym czasie ludzkość przestanie istnieć o ile nie przeniesie się na inne ciała niebieskie, ale prawdopodobnie stanie się to dużo wcześniej ponieważ albo sami się wybijemy, albo przyjdzie jakaś choroba i nas wytępi, albo nastąpi katastrofa ekologiczna (wybuchy superwulkanów, uderzenie meterorytu, brak wody, ocieplanie klimatu lub epoka lodowcowa itp. itd.)
„Gdybyśmy byli sami w kosmosie, byłoby to okropne marnotrawstwo przestrzeni”. Wszystko jest możliwe. Niewiele ponad sto lat temu wynaleziono pierwszy samolot, około sześćdziesiąt lat później zaczęliśmy latać w kosmos. Technologia rozwija się w piorunującym tempie. My prawdopodobnie nie doczekamy stałego pobytu ludzi na innych obiektach niż Ziemia, ale następne pokolenia, kto wie?
0
@Ghostface to robią inni naukowcy. Jedni zajmują się medycyną,.inny kosmosem, a jeszcze inni badaniem oceanów. Odkrycia technologiczne danej dziedziny mogą wspomóc drugą.
0
@Ghostface dlatego, że za około 5 miliardów lat życie na naszej planecie z powodu umierania Słońca będzie prawdopodobnie niemożliwe do istnienia (wcześniej mogą być to inne czynniki) i część osób chce, żeby nasz gatunek przetrwał na innych ciałach niebieskich.
0
@karolszymek ja niedługo idę spać