0

@mekston tutaj (w robocie czy w domu)to te ciepłoluby bardziej narzekają ode mnie, ja praktycznie wcale ;)

1

@A4ron biorą go na przetrzymanie :D

3

@Sulimo tak, warto w to zagrać.

0

@cchesterr43 a gwiazda w górze lśni

4

@Przemek2323 teraz nadużywane są pojęcia "gotuje" i "grilluje".

7

@Toretto ale po co o tym mówić? To niedobra jest.

1

@jacobFCB W Bricomarche albo innym media expert :P Dziś jest niedziela handlowa.

0

@jacobFCB tak, choć liczyłem na inny rozwój wydarzeń ;)

0

@DiSBlaDE Żaden ze mnie :P

0

Całonocny maraton ze Squid Game sezon 3 zakończony :D

5

@Sulimo to niekoniecznie musiał być jej wybór. Rodzicie mogli ją do tego zmusić. Różne rzeczy się dzieją ;)

0

Szkoła u Antka (od Szwagra)


1

@Rastafarnianin a ja biorę prysznic i idę spać, bo właśnie wróciłem z nocki.

22

@Kessie jak często macie te stosunki?

0

@Hubert102 jeśli jesteś w Wielkopolski to polecam Inea.

0

@Hasszz dlaczego?

1

@Adran360 burza gdy są upały, coś niesłychanego ;)

0

@RafiVeB ale za to jak PiS rządził to rudy im w tym przeszkadzał ;)

0

@Michael24 a jest jakiś polityk, którego podziwiasz? :D Dla ułatwienia możesz wybierać spośród polityków całego świata ;)

1

No nic, trzeba iść spać, żeby wieczorem do roboty wstać.

0

@4drian0 mocny kandydat na grę roku?
@PatrychoO @clyde

1

@Bocheno1 oho, następny wszechwiedzący :D

3

@Bocheno1 straciłaś cnotę, bo co?
Bo sama tego chciałaś.

7

@TaughtMule Może to on jest adminem jbzd :P

0

@clyde Ja po urlopie będę nosił paczki Darylem Dixonem, do tego czasu planuję skończyć przygody z Heniem :P

3

@BezglutenowyPedri trochę lepiej zrobi to czat gie pe te

1

@AxelF Najpóźniej w tym czasie ludzkość przestanie istnieć o ile nie przeniesie się na inne ciała niebieskie, ale prawdopodobnie stanie się to dużo wcześniej ponieważ albo sami się wybijemy, albo przyjdzie jakaś choroba i nas wytępi, albo nastąpi katastrofa ekologiczna (wybuchy superwulkanów, uderzenie meterorytu, brak wody, ocieplanie klimatu lub epoka lodowcowa itp. itd.)
„Gdybyśmy byli sami w kosmosie, byłoby to okropne marnotrawstwo przestrzeni”. Wszystko jest możliwe. Niewiele ponad sto lat temu wynaleziono pierwszy samolot, około sześćdziesiąt lat później zaczęliśmy latać w kosmos. Technologia rozwija się w piorunującym tempie. My prawdopodobnie nie doczekamy stałego pobytu ludzi na innych obiektach niż Ziemia, ale następne pokolenia, kto wie?

0

@Ghostface to robią inni naukowcy. Jedni zajmują się medycyną,.inny kosmosem, a jeszcze inni badaniem oceanów. Odkrycia technologiczne danej dziedziny mogą wspomóc drugą.

0

@Ghostface dlatego, że za około 5 miliardów lat życie na naszej planecie z powodu umierania Słońca będzie prawdopodobnie niemożliwe do istnienia (wcześniej mogą być to inne czynniki) i część osób chce, żeby nasz gatunek przetrwał na innych ciałach niebieskich.

0

@karolszymek ja niedługo idę spać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?