0

@LeoMessiiBarcaPepa mieszkamy w klimacie umiarkowanym, a więc niech będzie umiarkowanie, przez ostatnie dni była katorga, a jestem nad morzem.

1

@Pawlak1992 akurat miałbyś okno zamknięte i przyjemną temperaturę ;)

0

@Pawlak1992 trzeba zainwestować w klimatyzację ;)

2

@MirusAmisz sądząc po nicku jesteś w stanie sprzedać im ten rower.

1

@Lionel_Messi10 ale z drugiej strony wodę trzeba oszczędzać, więc polecam piwo ;)

1

@mordini123 tak przypuszczałem, ale uczono mnie, żeby pytać gdy się czegoś nie wie lub do końca nie rozumie ;)

1

@mordini123 Austria Wiedeń to skąd jest?

0

@BorzyKrzys jeśli poprzednicy wrócą do władzy to mam nadzieję, że TVP już od jakiegoś czasu będzie zlikwidowane i nie do "odbudowania" ;) Chociaż wolałbym, żeby ktoś nowy rządził, a nie cały czas te same krzywe mordy.

1

@xvcWinterSoldier już taka była: Xavi, Busi, Iniesta, Messi.

0

@Martwy na pewno tak.

0

@Matiasio najlepsza polska kapela ;)

0

@FiscaelBarca parawany to nad morzem ;)

1

@zadafcb ale piłeczką palantową na dniach sportu w szkole by tak nie rzucił ;)

1

@messi564 potem się rozwieść i związać z Rafaelem Nadalem i byłaby nadal Świątek ;)

0

@Vegeta88 bo wtedy była bieda. Od jakiegoś czasu mamy różne, ale wspaniałe rządy i jest dobrobyt i ludzi stać na jedzenie ;)

1

@barteq Dąbrowskiego? Jeden z najlepszych hymnów świata ;)

1

@fart a może właśnie ma ;)

0

@Hosh niektóre wracają na ziemię, ale pod wodą ;)

0

@Azazel_Pazuzu a tu zonk, najcieplejsza zima od lat...

14

@Starrk w miejsce Mentzena i Konfederacji można wstawić dowolnego polityka i partię i też będzie pasować ;)

1

@misterio to idź dziś wyjątkowo na produkcję czy co tam ta firma robi ;)

0

@kondzix2115 na Wiedźmina 4, choć na to czekam najbardziej już od dziesięciu lat i przyjdzie mi jeszcze jakiś czas poczekać ;)

0

@Katalończyk 99 ja nie pamiętam kiedy ostatnio włączałem telefon. Jakiś restart był przy aktualizacji, ale tak sam z siebie go nie wyłączałem.

1

@Sulimo Rocket League ;)

2

@maroon chodzi o to, że @NeroTFP1 żartował ;)

6

@maroon jesteś po kilku głębszych? ;)

0

@tbas ja robiłem podobnie, ale w poniedziałek w robocie źle się czułem :D

0

Komentarz usunięty

1

@Czajka90 a mury runą, runą, runą

1

@Batys daj spokój, w sobotę pojechałem nad morze i od wczoraj jestem cały czerwony, nawet chyba łeb pod włosami mi się spalił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?