1

Dawać kur! Napier się z nimi, kur!

0

Leonidas! ;)

0

Nareszcie Wilfredo skończył atak

1

Leon myśli już o wrześniowym finale :P

2

@NeroTFP1 Chciał być tego samego rocznika co Lech Poznań ;)

1

Jedni i drudzy trenowali serwis po siatce :P

0

@Domin7777 Ja wiem, ale nie powiem, bo to niebezpieczne :P

3

Spodek odleciał! ( ͡❛ ͜ʖ ͡❛)

1

@michal26 Będzie zabawa

0

@messi33 Tak wysoko cenisz Brazylijczyków czy tak nisko Polaków? Szybkie 3:0 i finał :P

1

@Kinginiesta Jakiej był narodowości? Jakie ma poglądy polityczne? Czy chodzi do kościoła i mówi "dzień dobry"? I jeszcze do tego jaka jest jego największa tajemnica? A tak w ogóle to, że wygląda jak mężczyzna nie znaczy, że nim jest. Policja, dziennikarze czy ktokolwiek inny zapytał tę osobę o płeć? Podejrzewam, że o narodowość też tego człowieka nie pytano. To, że mówi w jednym konkretnym języku i ma taki, a nie inny kolor skóry, wcale nie znaczy, że się z nim identyfikuje ;)

1

@mordini123 Zmarzlik ma łatwiej, bo całe życie jeździ pojazdami dwukołowymi :P
Ewentualnie dla średniej kół mogliby zrobić wyścig na rowerach trójkołowych :D

0

@NeroTFP1 Pan Kamil nie tyle co wyprzedzi pana Adama w liczbie pucharowych zwycięstw, ale zdystansuje Gregora :P

3

@HypeR od jednego i drugiego ;)

2

@MirusAmisz Otóż nie, bo teraz jak się jest pod dachem to jest przyjemniej niż jakby lał się żar z nieba. W sumie to na otwartej przestrzeni też jest lepiej.

0

@Esteban_ Wolałbyś, żeby lało się z ciebie?

1

@Robert_Kubica za sezon, dwa polskie kluby obudzą się zesrane w łóżku :P

4

Znowu mądrala z tvgry :P



@Moderacja czy teraz wklejając link do yt trzeba napisać co się kryje pod ów linkiem? Pytam, bo bez klikania jest miniatura, a w regulaminie jest wpis, żeby napisać co się kryje pod danym linkiem, ale wydaje mi się, że teraz przy linkach z yt zbędne to jest :P

0

@July_6_BcN czy największy to się okaże, bo może jest malutki ;)

2

Trzeba iść do roboty pierwszy dzień po urlopie i od 14:00 weekend ;) oby przytrafiła się jakaś awaria i nie mam na myśli awarii auta ;)

0

@July_6_BcN rodzinka.co.il ;)

1

@Luciano99 I już :P

1

Zaraz Nocny mode... Kochanek będzie pokazywał dupę :P

0

@kubix05 Lech Poznań strzelił siedem w jednym meczu w Lidze Mistrzów! ;)

0

@JanZagloba Mówi taką samą prawdę jak jego poprzednik i uczeń :P

6

Brutalny gwałt na Japońcach w trzecim secie i to jeszcze niewyblurowany?

1

Wygląda na to, że Japońce w trzecim secie zostaną przerzuci i wypluci :P

1

@Lionel_Messi10 Ja mam dopiero piłkę setową :D

0

@norbi77 Spokojnie, Grbić ogarnie chłopaków na MŚ :P

2

@Popitek12 Chyba, że Lech awansuje :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?