- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1573 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1573 Culés
1
Robert Kubica i Bartosz Zmarzlik bierze udział w tym samym wyścigu kolarskim. Rozstrzygnie się kto jest najlepszym driverem w historii polskiego sportu wyścigowego.
1
@mordini123 Zmarzlik ma łatwiej, bo całe życie jeździ pojazdami dwukołowymi :P
Ewentualnie dla średniej kół mogliby zrobić wyścig na rowerach trójkołowych :D
1
@mordini123 Kubica na jednym kole go weźmie jak Pogacar
0
@tadzik447 Ale Zmarzlik nie skręca w prawo. To duże utrudnienie.
1
@tadzik447 Kubica to akurat świr kolarstwa. Pomiędzy sesjami treningowymi poganiał na rowerku po torach f1, gdy jeszcze był w williamsie.
1
@mordini123 Kubica nie ma większych szans z Bartkiem.
Po pierwsze, żużlowcy w tym Bartek jeżdżą bardzo dużo na rowerach, a po drugie taki żużlowiec musi mieć lepszą kondycję niż taki kierowca rajdowy czy wyścigowy.
1
@Criss18Barca Kubica też podobno rowerowy świr. Szkoda że nie będzie pojedynku 1 na 1.