5

@BezglutenowyPedri teraz zabrzmiałeś jak Gaunter o'Dim ;)

0

@agaFCB pozdrowienia z plaży w Łebie ;)

4

@Popitek12 Afganistanu nie będzie

2

@Deeespacito ładną pogodę przywiozłem do Łeby? ;)

0

@clyde Eminem, klasa światowa, ale nie mój typ muzyczny ;)

0

@bart_azz ugotuje bigos na winie

1

@tbas niby co roku pada, a rok w rok jestem spalony ;)

0

@RoberDzik ładna poducha zważywszy na użytkownika, który jest od dawna zbanowany, a miał nick jak zaklęcie uśmiercające ;)

0

@Deeespacito ja tam jutro jadę ;) idziesz dziś na Chylińską? :D

1

@Konradowskyy to ja już będę udawał, że myślę o powrocie do roboty ;)

1

@Konradowskyy *i urlop

2

@BorzyKrzys a dragon ball na rtl 7 był oglądany?

0

@Sysia11 Azarenke można ją wyprowadzić z kortu.

0

@ornung niebezpieczne jest zadawanie głupich pytań.

0

@titooB i żeby po wyjściu z dołka grali tak jak Barca w ubiegłym sezonie?

0

@michal26 Nie przepadam, zjeść zjem, ale żeby się tym zachwycać to nie bardzo :P

4

@Kgorecki2500 Cóż szkodzi poprosić?

1

@michal26 To wszystko co masz na talerzu, za wyjątkiem makaronu, bym opędzlował :P

0

@macio_944 Przyda się, bo spaghetti jest niesmaczne :D

0

@RafiVeB W Afryce lepsze, bo nie nasze :P

1

@July_6_BcN Z nimi, zdecydowanie z nimi :P

0

@escarabajo Ja jak jest rano około 8 stopni i wiem, że po południu będzie przynajmniej 15 to też wychodzę na krótko. Dla mnie to żaden problem. Gorzej jest jak przy 15 mam ubrać bluzę :D

0

@escarabajo Jak ktoś z różnych powodów nie może się w ciągu dnia przebrać to nie widzę nic w tym dziwnego :P a zresztą kiedyś mój nauczyciel powiedział, że pojęcie ładnego dnia jest pojęciem względnym. Jednemu podoba się jedna pogoda, innemu inna ;)

1

@Safrani Celował w 37 po przecinku :P

13

@Pawlak1992 Viniciusz, bo jednak Gortat ma jasną karnację.

0

@bezalkoholowy ja cały rok daną temperaturę odczuwam tak samo. 15 stopni w kwietniu czy lipcu nie robi mi specjalnej różnicy. To jest ciepło i tyle. Zimą współpracownicy są ubrani w kurtki, czapki i jeszcze narzekają, że im zimno, a popylam sobie na krótki rękaw ;) nawet przez ostatnie dni były jednostki, które pracowały w bluzie, a inne narzekały, że im gorąco, te same co chciały ciepło. Lubię im to wypominać ;D

0

@bezalkoholowy tak samo jak nie dla każdego 10 stopni to zimno

0

@bezalkoholowy 25 stopni to już upał.

0

@malicinho ja nie, kurtkę noszę od listopada do marca i wolałbym dłużej, bo ubrać się grubiej można zawsze, rozebrać niekoniecznie


0

@bezalkoholowy zimę masz przez góra miesiąc i to jeszcze z przerwami. Przez ostatnie kilka tygodni było upalnie. Teraz jest elegancko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?