2

@Kitek1640 Moi sąsiedzi są strażakami w OSP, buce jak nie wiem, a zbyt sprawni też nie są. Siłę mają, ale kondycji raczej nie, bo mają bebzony wywalone :P

4

@misterio Tebasa, Pereza i Mioduskiego

1

@dmcteam Pić trzeba a szczególnie w upały, żeby sobie krzywdy nie zrobić :P

1

@Kengo Utożsamiam się z cytatem Ferdka :P

0

@D10SLEO Tak, podciera się i wita :P

0

No to zasłużony weekendzik ;)

2

@MesQueUnClub_87 i tak w swoim czasie sama by do tego doszła ;)

1

@Lucyffffer1922 ale tuż po południu zaczyna się weekend ;) a moje szefostwo już ma

4

Piątek, piąteczek, piątunio. Byle do 14:00 i weekend ;)

0

@Kgorecki2500 każda wojna jest w imię nie wiadomo czego, a jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi.

0

@macio_944 w GTA się zagra, ale najważniejszą premierą nadchodzących lat będzie Wiedźmin 4 ;)

0

Wszyscy za mną, @aspr1me przodeeem!

0

@Szymemdymek moje kolano

2

@Oskar00 150 cm wzrostu i 120 kg wagi

3

Dobrze, że to ostatni poniedziałek w tym tygodniu.

0

@JBgomeS Mateja, mówi to coś panu?

0

@Pomimo27 w trakcie wyścigu, taki dobry kierowca powinien umieć jechać i spać, a przynajmniej drzemać ;)

1

@RozowaPantera jak co niedzielę, pyry z mięsem i surówką ;)

1

@reloaded dziękuję Panu za tę garść bezcennych informacji

3

@ranger3120 Dlaczego nie jest jeszcze milionerem? :D

0

@Rifek Dlaczego?

0

@ArcziArtt https://techlipton.pl/2025/polecane-zestawy-komputerowe-czerwiec-2025/ tu masz polecane zestawy.
Ja miałem taką są kartę graficzną jaką Ty proponujesz, zmieniłem ją na AMD Radeon RX 7800 XT 16GB, dołożyłem RAM do 32GB, zmieniłem monitor na 4k i mam tyle samo fpsów a momentami nawet więcej niż wcześniej w 1080p :P

0

@Herato czy to było to? :P

0

@MaziFCB To ja spróbuję sięgnąć po dodatkowy punkt. Chodziło o to, że komentatorowi tak się spodobało, że słów mu zabrakło. Dziękuję :)

14

@Herato I całe szczęście, że przegrany :P

31

@MroQ Redakcja śpi zachlana

0

@ArcziArtt Jaki masz budżet?

2

@July_6_BcN Bella Donna ;)

5

Squid Game 3. Zwiastun gier finałowych


5

@RonMes10 Może Manchester United, jak spadnie z ligi to jeszcze lepiej :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?