1

@agaFCB a ja mam okna otwarte w nocy i mi duszno

0

@misiek0318 a co ma się ruszyć gdy nie ma zawodników? Tu najlepsi selekcjonerzy świata nic nie zdziałają

0

@zgutek dopiero wtorek a kolega pijany

0

@bartekvisca będzie to samo co zwykle, paździerz ;)

0

@Sinirsey 4 pobudka, a do roboty na 14 :D

1

@FcPortoFan1999 profesjonalna była w latach '70 i '80 ubiegłego wieku.

1

@July_6_BcN to tak jak Białoruś ;)

0

@AbelKabel sterem i okrętem ;)

3

@Reviven wysokie hue hue

0

@tomcias10 umowa jest umowa ;)

1

@FcPortoFan1999 jak siodło do świni ;)

1

@Isso89 proponował złożyć fabrykę materiałów wybuchowych?

1

Ale dziadostwa na tym PC Gaming Show

1

Samouczki w grach


0

@Mezocyklon87 pomyślałeś o tym, żeby w pierwszej kolejności napisać jaka jest pogoda?

6

@Kapitan hawk czyli tak średnio ci działają :P

0

@kcule14 jeden wuj ;)

1

@Mezocyklon87 Jak ktoś naprawdę lubi sport na świeżym powietrzu to nie ma dla niego nieodpowiedniej pogody. Są tylko wymówki, a pogoda jest bardzo wygodną wymówką :P

0

@Mezocyklon87 Jak to powiedział mój były wychowawca w gimnazjum "pojęcie ładnej pogody jest pojęciem względnym"

1

@mordini123 ale ładne ząbki ;)

0

@FcPortoFan1999 Pieniądze, które są tam pompowane można lepiej wykorzystać. Na służbę zdrowia, obronność, szkolnictwo. Polska piłka pomimo ogromnej kasy i tak jest sto lat za Afroamerykanami.

0

@FcPortoFan1999 Najlepiej by było jakby rozwiązać ten twór :D

0

@Majczel97 Ale formacja sama w sobie jest bardzo ważna, wszystkie są kluczowe. To jest jak organizm, jeden narząd będzie chorował to skutki odczuwa całe ciało.

4

Ten mądry o tym jak może wyglądać Wiedźmin 4 i użytych technologiach


0

@BORO_12 a która formacja nie jest bardzo ważna?

1

@FcPortoFan1999 to byłaby fatalna informacja, bo stwierdzono by, że wszystko działa, jest idealnie i nie potrzeba żadnych zmian, a wszyscy wiemy jaki jest poziom polskiej piłki kopanej...

0

@FcPortoFan1999 A jaka byłaby dobra? :D

0

@Criss18Barca Będzie szansa na mamutach, że Austrioków i Słoweńców będą dyskwalifikować w drużynie :D

15

@ornung jeżeli tu jest tłok to chyba nie byłeś w pełni lata nad Bałtykiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?