tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kessie to jest okolicznik zdania ;)
0
@Majkel34 jak będą dobrze wyszkoleni trenerzy to i zawodnicy się znajdą ;)
2
@Konradowskyy a co my mamy powiedzieć? @July_6_BcN @Pnog37 @Criss18Barca
0
@eMBeeR Ugotują grochówkę ;)
1
@Starrk Ludzie zobaczyli jacy kandydaci przeszli do drugiej tury i uciekli z kraju :P
3
@Mow_mi_Douglas Wstyd to byłoby widzieć kogo kogokolwiek z pierwszej tury w pałacu prezydenckim o drugiej nie wspominając.
1
@michal26 Ogólnie pieprzenia polityków nie da się słuchać :P
3
No to Mistrzostwo Polski wraca do prawowitego właściciela ;)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Criss18Barca Dla mnie nie, a dla niektórych zależy kto ją zdobędzie :P
1
@budel17 To jest tak głupie, że aż czytać się odechciewa :P
1
@budel17 co wy macie z "gotowaniem" i "grillowaniem"?
0
@mekston co dobrego pichci?
1
@Irmscher10 nie każdy może być prezesem, kierownikiem czy sekretarką ;)
@maniak33333 to nie jest odpowiedź na moje pytanie.
1
@KamQiX nie dowiesz się ;)
2
@Irmscher10 wyobrażasz sobie pracować fizycznie do tego wieku? Widzę jak dziadek zapiernicza na budowie czy produkcji i jeszcze normę wyrabia ;D
0
@Deathwing112 dużo nie brakowało, a Barca byłaby na podobnym poziomie ;)
0
@MichuZ44 może został udostępniony dwa tysiące razy w dyskusji podobnej do tej? ;)
1
@AlphaNumeric Rafał jest lepszym kandydatem, bo ma wszystkie poglądy?
2
@kuz co to za oksymoron w pytaniu?
5
@Eklerek odwaga a debilizm to zupełnie co innego ;)
3
@MesQueUnClub96 opuścisz nas definitywnie na dwa dni?
0
@mmaciass u mnie w garażu go nie ma ;)
0
@Stinger_ nie lubię tego klubu
@L4ngusta
1
@Luciano99 to było kilka kobiet, a więc noga @jowita mu się przyśniła
0
@ZuczekFCB1899 do tego katolicka
2
@Kgorecki2500 ta wypowiedź zmieniła moje życie o 360 stopni ;)
0
@lajcior pan Adam Małysz
4
@Kamiloza91 który kandydat ze wszystkich w pierwszej turze nie byłby kompromitacją?
2
Gorąco jak cholera, a niektórzy chodzą w kurtkach...