tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Piotrek1993 ciężarówka krzyczała? A więc Transformersy istnieją ;)
0
@Xxxbarca4ever i do tego jest pierwszym piłkarzem, który strzelił hat tricka w klasyku jednocześnie przerywając ten mecz.
0
@Joe_Barbaro Ronaldo z Interu
1
@Kinginiesta albo może zacząłeś przegrzewać organizm :P
0
@Blanco16 A po co? :P
https://pbs.twimg.com/media/F1p_Na5XoAUqDCm.jpg
0
@Salchent Tego od szerszenia i bawary?
1
Zawsze to jakieś osiągnięcie :D
https://www.meczyki.pl/sportbuzz/mbappe-przeszedl-do-historii-el-clasico/345072
0
Największe więzienie świata.
3
Do odpowiedniego hiszpańskiego lidera dołączył odpowiedni lider w Polsce :P
0
W jednym klasyku rządowi pokonani, teraz Lech niech upora się z drugimi
1
I po co ten Mbappe tyle strzelał skoro i tak przegrali?
1
@Baroo66 Jesteś rodziną z @AlexDark00?
1
@Baroo66 Przegryw, bo doznał kontuzji?
0
@Pablozeusz Gdy nie podoba Ci się gdy jest brzydki, nie zasługujesz na niego gdy jest ładny.
2
@buglikos Póki piłka w grze :P
1
@cchesterr43 Wiadomo kto go tak wyszkolił :P
0
Oby zwycięzcy dzisiejszych klasyków
https://cdn.laczynaspilka.pl/cms2/prod/sites/default/files/styles/bpp_medium/public/2021-06/7929b2c84566b166a156a3d1be4c.jpg
24
W drugiej połowie wejdzie Araujo na utrzymanie wyniku :P
1
@Encore Czyli elegancko ;)
1
@gumaz "Dawać kurde. Nawalamy się z nimi, kurde!"
0
@ptrx Prześcieradłom i niezależnie od wyniku Barca pozostanie liderem
0
1 z 10 prezydentów :P
5
@takisobiektos Zagrają od gola na 2:3 :P
0
@blaugrana158 A nawet jeśli Real dziś wygra to Barca i tak pokona pozostałych przeciwników :P
7
Dla niesympatyzujących ze stołecznymi najlepiej żeby dzisiejsze klasyki wygrały drużyny z Poznania i Barcelony :P
0
@maroon Nim to już wcześniej gardziłem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@maroon Już wielokrotnie pisałem, że gardzę każdym jednym politykiem :P
0
@jacobFCB I Nawrockim, Senyszyn, Mentzenem, Zandbergiem, Braunem i całą resztą tej bandy
2
I po co oni tyle strzelają skoro mistrzostwa i tak nie zdobędą?