1

@Piotrek1993 ciężarówka krzyczała? A więc Transformersy istnieją ;)

0

@Xxxbarca4ever i do tego jest pierwszym piłkarzem, który strzelił hat tricka w klasyku jednocześnie przerywając ten mecz.

0

@Joe_Barbaro Ronaldo z Interu

1

@Kinginiesta albo może zacząłeś przegrzewać organizm :P

0

@Salchent Tego od szerszenia i bawary?

1

0

Największe więzienie świata.


3

Do odpowiedniego hiszpańskiego lidera dołączył odpowiedni lider w Polsce :P

0

W jednym klasyku rządowi pokonani, teraz Lech niech upora się z drugimi

1

I po co ten Mbappe tyle strzelał skoro i tak przegrali?

1

@Baroo66 Jesteś rodziną z @AlexDark00?

1

@Baroo66 Przegryw, bo doznał kontuzji?

0

@Pablozeusz Gdy nie podoba Ci się gdy jest brzydki, nie zasługujesz na niego gdy jest ładny.

2

@buglikos Póki piłka w grze :P

1

@cchesterr43 Wiadomo kto go tak wyszkolił :P

24

W drugiej połowie wejdzie Araujo na utrzymanie wyniku :P

1

@Encore Czyli elegancko ;)

1

@gumaz "Dawać kurde. Nawalamy się z nimi, kurde!"

0

@ptrx Prześcieradłom i niezależnie od wyniku Barca pozostanie liderem

0

1 z 10 prezydentów :P


5

@takisobiektos Zagrają od gola na 2:3 :P

0

@blaugrana158 A nawet jeśli Real dziś wygra to Barca i tak pokona pozostałych przeciwników :P

7

Dla niesympatyzujących ze stołecznymi najlepiej żeby dzisiejsze klasyki wygrały drużyny z Poznania i Barcelony :P

0

@maroon Nim to już wcześniej gardziłem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@maroon Już wielokrotnie pisałem, że gardzę każdym jednym politykiem :P

0

@jacobFCB I Nawrockim, Senyszyn, Mentzenem, Zandbergiem, Braunem i całą resztą tej bandy

2

I po co oni tyle strzelają skoro mistrzostwa i tak nie zdobędą?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?