0

@budel17 Czyli już się skończyła? :P

1

@macio_944 ale w kontekście urlopu w sam raz :P

0

@Eklerek to trzeba zrobić wszystko, żeby wyrósł na głąba :P

11

Pracowitość jeszcze nikogo nie zabiła, ale po co ryzykować?

0

@Lucyffffer1922 Na początek zobacz czy w odpowiedniej kolejności się bootuje. Przy włączaniu wciśnij del/f2/f10, w zależności którym przyciskiem się wchodzi do biosa w Twoim przypadku. Potem wejdź w zakładkę boot (albo coś podobnego, w każdym razie będzie podobna nazwa) i na 1 ustaw dysk twardy, na którym jest zainstalowany system.

0

@daniel32778 Rudiger kontuzjowany, ale będzie powołany, żeby leciała kara zawieszenia, główka pracuje :P

2

@Rifek Żeby tylko w trzydziestostopniowym

2

@Lucyffffer1922 jeśli przyczyną jest coś co napisał Tomaszek, to naprawa jest banalna ;)

14

@barcafan1789 Tak tu czytam komentarze i co chwilę jest najważniejszy mecz w sezonie. Zdecydujcie się.

0

@Kgorecki2500 a co za różnica?

2

0

@D10SLEO Doświadczenie w sprawach wojennych już jest :P

0

@marcin62 A jak system walki? Odpowiada?

4

Druga część analizy katastrofy Titana. Scifun


0

@SeWo77 skoro odmawia leczenia to tak jakby zabijał, a więc głowa za głowę.

1

@macio_944 przy Mentzenie razi jedna drużyna i nie jest to drużyna zagraniczna.

1

@NeroTFP1 nie rób sprawdzianów to będziesz miał mniej roboty ;)

1

@fart tutaj w ogóle są ograniczenia co do żartów. Z reguły po chwili są usuwane.

0

@bezalkoholowy ponoć obie formy są poprawne

1

Nie ma nic bardziej głupiego niż sugerowanie, że wpisy tutaj mają wpływ na piłkarzy i co za tym idzie, na przebieg meczu.

1

@Coutinho007 Dopóki nie ma dwunastu do jednego (+var i liniowi) wasze siły zostaną zniszczone

4

Lamine Yamal, właściwie Lamine Yamal Nasraoui Ebana, podobno nie używa pełnego nazwiska, bo Szczęsny i Lewy nie daliby mu żyć.

0

@BorzyKrzys dwa miesiące temu zacząłem ćwiczyć, do docięcia dużo brakuje ;D

3

Jak ja nie lubię dnia nóg

0

@MOLESTA Demon się w nim obudził

1

0

@FCB_dimiC Toż to oglądam i zgłaszam, tak jak inni oglądają i wyzywają

1

@FCB_dimiC i co będę miał wtedy robić? Fajne jest zgłaszanie w trakcie meczów ;)

1

@UriBoyka O, @Ziemny przewiń sobie :D

6

@aspr1me Napawanie się tym przy porannej kupie, coś wspaniałego!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?