tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Thoms94 zabrakło tylko bez pomocy sędziów, oczywiście pomocy stołecznym
1
@Piotr,1985 Nie ma burzy, można grać ;)
4
@xvcWinterSoldier pampersy
2
@tristan87 Kolejny powód, by na niego nie głosować ;)
3
@Borry a Barca przegrała w listopadzie
1
@MesQueUnClub_87 2,5 do rozpoczęcia roboty
0
@Kgorecki2500 w razie czego wybiorą następnego
0
@clyde nazwą Cię antysemitą, ale nigdy kłamcą ;)
0
@Starrk tam w ogóle ludzie nie mogą narzekać na władzę
3
@Transu96 na termometrach hehe
0
@supraomnes1 bo grając w przewadze od początku sezonu nie zdobędą żadnego tytułu.
0
@maroon a ja tylko skomentowałem post @Kgorecki2500
2
@Kgorecki2500 czyli według zasad zrobiła źle, bo ratować owszem należy, ale bez narażania siebie na niebezpieczeństwo ;)
0
@BorzyKrzys teraz jest idealnie. Jak są nocki w robocie to przez całą noc mam w pokoju okna otwarte, jak rano kładę się spać to je zamykam, żeby hałasów nie słyszeć i nie ma szans, żeby duchota się zrobiła, a przy cieplejszych temperaturach? Proszę cię, to jakieś piekło. Człowiek się poci jak za przeproszeniem świnia podczas samego spania
2
@BorzyKrzys a ta dobra informacja to gdzie?
0
@sokot wygląda jak npc w trailerze GTA VI
0
@DeXt3rVeB dwie godziny do końca zmiany
0
@FCB_dimiC wpisz DecoMorreno w google
6
@UriBoyka dostał od bezdomnego
0
@Hshdhrhdh Dlaczego jesteś niekonsekwentny? Raz piszesz nazwiska wielką literą, a raz małą?
2
@gumaz nie wiem, choć się domyślam
0
@pt9 i znowu nocy będzie mało.
0
@Chada najlepszy
2
@Faro na nikogo, bo żadna z osób, które ubiegają się o fotel prezydenta nie zasługuje aby w nim zasiąść.
2
Z okazji zbilżających się wyborów, kilka piosenek :P
"Nieważne kto obejmie tron,
Ty jesteś łosiem dla obydwu stron"
"Ciągle mam przed oczami głodnych władzy,
Zimny wiatr czarnych koszul nową armię pcha"
"Władza szydzi z nas,
W nasz OFIARNY czas
Honor... Bóg... Ojczyzna... Męka
Wszystko w WASZYCH rękach"
No i perełka
1
@takisobiektos Przemówił językiem faktów.
1
GTA IV w wersji next-genowej w tym roku?!
https://www.eurogamer.pl/rockstar-pracuje-podobno-nad-next-genowa-wersja-gta-4-informator-wspomnial-o-premierze-w-tym-roku
1
@Starrk jechał szybciej od poprzedzającego samochodu, ale być może pierwszym samochodem jechał jakiś przymulony dziadek 30km/h ;)
0
@Kasy czasami się zdarza, że ktoś od lat nic nie napisał, ale zielone rozdaje
1
@Kgorecki2500 nikt nie zasługuje nawet na jeden głos