0

@Thoms94 zabrakło tylko bez pomocy sędziów, oczywiście pomocy stołecznym

1

@Piotr,1985 Nie ma burzy, można grać ;)

4

2

@tristan87 Kolejny powód, by na niego nie głosować ;)

3

@Borry a Barca przegrała w listopadzie

1

@MesQueUnClub_87 2,5 do rozpoczęcia roboty

0

@Kgorecki2500 w razie czego wybiorą następnego

0

@clyde nazwą Cię antysemitą, ale nigdy kłamcą ;)

0

@Starrk tam w ogóle ludzie nie mogą narzekać na władzę

3

@Transu96 na termometrach hehe

0

@supraomnes1 bo grając w przewadze od początku sezonu nie zdobędą żadnego tytułu.

0

@maroon a ja tylko skomentowałem post @Kgorecki2500

2

@Kgorecki2500 czyli według zasad zrobiła źle, bo ratować owszem należy, ale bez narażania siebie na niebezpieczeństwo ;)

0

@BorzyKrzys teraz jest idealnie. Jak są nocki w robocie to przez całą noc mam w pokoju okna otwarte, jak rano kładę się spać to je zamykam, żeby hałasów nie słyszeć i nie ma szans, żeby duchota się zrobiła, a przy cieplejszych temperaturach? Proszę cię, to jakieś piekło. Człowiek się poci jak za przeproszeniem świnia podczas samego spania

2

@BorzyKrzys a ta dobra informacja to gdzie?

0

@sokot wygląda jak npc w trailerze GTA VI

0

@DeXt3rVeB dwie godziny do końca zmiany

0

@FCB_dimiC wpisz DecoMorreno w google

6

@UriBoyka dostał od bezdomnego

0

@Hshdhrhdh Dlaczego jesteś niekonsekwentny? Raz piszesz nazwiska wielką literą, a raz małą?

2

@gumaz nie wiem, choć się domyślam

0

@pt9 i znowu nocy będzie mało.

0

@Chada najlepszy

2

@Faro na nikogo, bo żadna z osób, które ubiegają się o fotel prezydenta nie zasługuje aby w nim zasiąść.

2

Z okazji zbilżających się wyborów, kilka piosenek :P

"Nieważne kto obejmie tron,
Ty jesteś łosiem dla obydwu stron"



"Ciągle mam przed oczami głodnych władzy,
Zimny wiatr czarnych koszul nową armię pcha"


"Władza szydzi z nas,
W nasz OFIARNY czas
Honor... Bóg... Ojczyzna... Męka
Wszystko w WASZYCH rękach"


No i perełka


1

@takisobiektos Przemówił językiem faktów.

1

@Starrk jechał szybciej od poprzedzającego samochodu, ale być może pierwszym samochodem jechał jakiś przymulony dziadek 30km/h ;)

0

@Kasy czasami się zdarza, że ktoś od lat nic nie napisał, ale zielone rozdaje

1

@Kgorecki2500 nikt nie zasługuje nawet na jeden głos

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?