tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Bocheno1 Otóż to.
Wygląda jak Mięśniak z Power Rangers :P
4
@Pawlak1992 Zdecydowanie za szczupła
0
@Commando Nie pytaj, niech wraca tam gdzie był.
4
@jakub1906 układanie pięciuset miliardów trochę czasu może zająć :P
0
@Bernard777 Za mało Polaków tam gra, żeby zdobyli mistrzostwo Polski :P
0
@Eto'o9 R10 To możesz zrobić w każdej chwili
3
Ale by się tępiło wszelkie plugastwo Cirillą Fioną Elen Riannon
0
Żeby Raków przynajmniej raz przegrał i Lech wszystko wygrał
1
Lech wie jak się strzela z dołem tabeli :P
0
@Demazo a skąd ja ci brameczkę wezmę?
2
@Kessie Ciekawe dlaczego Jarosław nie ma żony :P
0
@escarabajo Gównowpisy to są w trakcie meczu Barcy gdy gra się nie układa.
1
Nie jadą świry :P
0
@Kgorecki2500 Nikt z cukru nie jest :P
0
@Mixtape Czarny Włoch z dziada pradziada :P
5
@Szczygiel06 Horizon Zero Dawn i Forbidden West, Spidermany, Batmany, Days Gone, Tlou, The Walking Dead od Telltale Games, Heavy Rain, Detroit: Become Human.
0
@macio_944 No to do tej pory, a nie wszechczasów
0
@macio_944 To dlaczego napisałeś, że wszechczasów? :P
2
@Tabaluga37 Bo najpierw trzeba przetestować, naprawić i dopiero gotowy produkt wydać na PC :)
1
@Kgorecki2500 Nie, bo Death Stranding 2 :P
0
@macio_944 "Mimo wszystko do przewidzenia, GTA VI to będzie chyba największa i najbardziej zaawansowana gra wszech czasów. Czekamy!"
Nie sądzę. Może do momentu premiery i długo potem tak, ale prędzej czy później wyjdzie bardziej zaawansowana gra :P
0
@marcin62 GTA też w pierwszej kolejności wyjdzie na konsole :P
1
@marcin62 Death Stranding 2 proszę pana ;)
0
@gumaz skoro według kodeksu karnego szesnastolatkowie odpowiadają jak dorośli to tym bardziej on odpowie.
2
@Kgorecki2500 @PatrychoO opinia
0
@Torto I nikt tu się nie czepia, że niszowa dyscyplina sportu tak jak w przypadku skoków narciarskich, żużla czy szybownictwa
0
@skubi99 Wyborca PISu :P
2
@Encore Oby został złotym medalistą Igrzysk Olimpijskich
0
@Encore Jacy rasiści? On dla czarnych jest czarny, a dla białych - biały :P
0
@Eklerek mam nadzieję, że starego, śmierdzącego, a nie nowego :P