tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to weekendzik rozpoczęty ;)
3
@comtedurgell pamiętaj, że mecz ma dwie połowy i do tego może być dogrywka i karne ;)
2
@misterio mnie to bardziej żółwia przypomina, ale takiego jak w przyrodzie
1
@don'T.R.I.P.e nie na konkretnego kandydata tylko do wzięcia udziału w wyborach
0
@don'T.R.I.P.e skoro nawoływanie do głosowanie nie narusza to na niegłosowanie też nie powinno :P
0
@July_6_BcN Tak prawdę mówiąc to ja też nie wiem czy z Tobą chcę :D Wydajesz się miłą osobą, ale innego wyobrażenia o Tobie nie mam :D
0
@July_6_BcN Na drinka się zgodziłaś, a jak sama stwierdziłaś, alkohol sprzyja prokreacji :D
0
@July_6_BcN nie potrzebuję pić, żeby prokreować ;D
1
@Safrani ja mieszkam na wsi i też jeżdżą hulajnogami
0
@July_6_BcN ale tylko Ty pijesz, bo ja jestem niepijący ;D
0
@July_6_BcN idziemy na drinka?
0
@Douglas czy wygrasz 1:0 czy 5:0 punktów dodajesz tyle samo
1
@Andi18 browarek na gola ;)
0
@Luciano99 wtedy będzie dziesiątka a nie jedenastka
0
@UriBoyka zrzucił zbędny balast, żeby był szybszy
0
@FcPortoFan1999 ciekawe które
0
Włoska policja vs inżynier z Afryki
0
@buglikos nie było Lewego, nie miał kto wykańczać
0
@F3DO jeszcze się taki nie urodził, żeby wszystkim dogodził
0
@sevs No to przy śmierci każdej jednej głowy każdej religii powinno się mecze ekstraklasy przekładać :P Nawet lepiej :D
1
@JordiAlbion Piwerko i nad wodę :P
0
@Who_you_mam A tak w ogóle to mogliby wszystkie mecze do końca sezonu odwołać :P
2
@Who_you_mam Bo Polska jest katolickim państwem, a zmarła głowa Kościoła katolickiego.
0
@tbas Real pokona Barcelonę tylko dlatego, że ktoś na lr ma uczucie, że Real nie ma szans z Barcą?
0
@Lucyffffer1922 tym bardziej, że człowiek będzie w robocie :P
1
@Isso89 Nie wiedziałem, że moja siostra ma tu konto. Ona w ogóle piłką się nie interesuje. No chyba, że potajemnie :D
0
@pt9 Nie dadzą odpocząć po świętach
0
@pt9 Czyli robota stoi ;)
0
@Stinger_ a ja pół godziny później zaczynam robotę
0
@filipo2002 zależy kto żydkom najbardziej odpowiada