tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@jacobFCB przede wszystkim Wiedźmin 3 wraz z dodatkami, God of War, Horizon Zero Dawn
0
@Frimpong ostatnio wszędzie sami kucharze
0
Czy tie-break będzie już w pierwszym secie? :D
Otóż nie :D
0
@gumaz Nikola Grbić :P
0
Za około pół godziny Polacy zmierzą się z Turcją w ramach Ligi Narodów. Czy i tym razem podopieczni Nikoli Grbića wyjdą zwycięsko ze spotkania?
2
@ranger3120 Jest jeszcze barcelońska bomba transferowa :P
1
@gumaz Nie chce się, ale coś trzeba robić :P
0
@Mezocyklon87 W taką pogodę to nic się nie chce.
0
@QQL5 No to nie kierujesz się pomocą tylko, żeby mieć weekend jak człowiek
0
@A4ron Od czasów pandemii są dwa dni wolnego, a więc lepiej w czwartek oddawać :P
0
@LambiPL Można połączyć te dwie rzeczy ;)
0
@Fido66 To jest marnotrawienie dni wolnych :P
0
@Frimpong Przecież to stary pryk i choleryk. Już masz przytyk :P
0
@QQL5 No, szczególnie jak kiedyś byłem przed siódmą gdy miałem ranną zmianę, a wyszedłem tuż przed końcem zmiany :D
1
@Frimpong Z takim tokiem rozumowania to każdy sławny był "ofiarą" przytyków :P
1
@Frimpong Dlaczego prędzej? Nie widziałem hejtu ani na jednego, ani drugiego :P
1
@Frimpong Krzysztof Ibisz -.-
2
@Kasy pewnie masa ludzi
0
@kuz Takie średnie bym powiedział :P
1
@PatrychoO I w ich miejsce utworzyć Królestwo Polskie :P
0
@messi33 la rambla nie popiera ani żydów, ani muslimów.
1
@Kgorecki2500 smak i zapach kawy powoduje u mnie mdłości, także wybieram herbatę.
0
@Prorokk no, ale ten twór za bardzo wpływowy, żeby go wymazać.
0
@dariooo ale jak to zrobić?
0
@Prorokk w jaki sposób je zlikwidować?
1
@MateS w momencie gdy zadałeś pytanie, też wstawałem ;)
5
Można wygrywać trzecim składem? Można!
0
@kuz komentarz taktyczny
0
Po wczorajszym zwycięstwie 3:1 Polaków w Lidze Narodów z Holandią, nasi reprezentanci zmierzą się dziś z reprezentacją kraju Kwitnącej Wiśni. Czy i tym razem Biało-Czerwoni okażą się lepsi od swoich rywali? Początek meczu o 14:30. Szkoda, że będę wtedy w robocie, ale może coś tam się obejrzy po kryjomu ;)
0
@VegetaPolska jak ich odróżniasz?