tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Filipem nie ma takiej opcji.
1
We are the world w wykonaniu światowych przywódców :P
4
@fart Jest jak Izrael, nie powinna istnieć
1
@Kessie To było w 1410
0
@MirusAmisz Mały-wielki człowiek :P
2
@Kessie Przelicz od razu na alkohol :P
0
Kacper Pitala o rozmiarze materii
0
@Chaoss pardon, na klawiaturze numerycznej 6 i 9 są blisko siebie :P
0
Lady Pank ft Myles Kennedy - Zostawcie Titanica
7
@Ptasior Z wszystkich pojazdów bez względu na kategorię (powietrznych, lądowych, wodnych, podwodnych, kosmicznych) najladniejszy jest Passat B5, 1.6 TDI w kombi.
3
@Kessie Tam skąd pochodzisz, to jest daniem narodowym
https://thumbs.dreamstime.com/b/pusty-talerz-41626622.jpg
0
@Criss18Barca Nie tylko Kuba, bo Franek, Zosia, Tosia czy Andrzej również :P
0
@bezalkoholowy Żadne mocarstwo nie jest gwarantem bezpieczeństwa.
1
@blakkudium czyli z sześciu sztuk ;)
1
@Lucyffffer1922 tytuł jest hera, koka, hasz, w w tekście jest i tak, i tak
2
@Popitek12 bo to co było to wiedzą, gorzej jest z przepowiadaniem przyszłości.
0
@Szczygiel06 Jeszcze jak warto :P
2
@kubix05 Ale te fury ładnie wyglądają :P
1
@ozi909 Sprawdź czy karta graficzna jest poprawnie zamontowana, jeśli tak to sprawdź także RAM
1
@sokot jakbym napisał co sądzę o tych dwóch starcach to pewnie dostałbym bana ;)
1
@Stinger_ To ojca brata siostry ciotecznej od strony babci kuzyn, który jest Azerem :P
0
@Criss18Barca Masz błąd. Wcześniej skakał dla reprezentacji Rosji :P
3
@QQL5 To może wytłumaczysz nam tę prawdę.
0
@MichuZ44 Cały świat za wyjątkiem USRA :P
12
Wczoraj niedziela, teraz dwie soboty z rzędu i potem znów niedziela :P
0
@jacobFCB A tych z sejmu kto szanuje?
1
Sekret długiego małżeństwa
https://www.facebook.com/reel/590833650305847
3
@marcin62 Za moich czasów w szkole piło się piwo
4
@Kessie to przez kolor skóry?
2
@LambiPL Ja swego czasu miałem bana przez rok ;)