1

@MateS ich były dwie i w sumie to też byli bracia...

1

@kanver_ Tebas nie chce

0

@Roobo każdy troll jest również chorym człowiekiem ;)

1

@Sulimo poczekaj na boga czystości, Domestosa.

0

@icon3520 to wszystko przez upały. Było chłodniej, nie było potrzeby włączania klimatyzacji ;)

0

@Kessie żebyś miał pytanie.

1

@Kessie przy tak zadanym pytaniu zagłosowałbym na nie

0

@GTBTP jak się jest w robocie i nie ma co robić to jest możliwie najlepiej spędzony tam czas ;)

2

@D10SLEO takie, które płoną :)


1

@Criss18Barca bo są dwie rundy i powinny być osobno losowane. Mogłoby być też tak, że ostatni mecz pierwszej rundy jest z tą samą drużyną co pierwszy mecz na wiosnę.

5

@marcin62 czyli lepiej sprowadzać obcokrajowców, którzy mogą sprawiać problemy gdy mamy dosyć sowich?

0

@kanver_ przeciętny polski klub jest lepszy od przeciętnego włoskiego ;)

0

@mekston tutaj (w robocie czy w domu)to te ciepłoluby bardziej narzekają ode mnie, ja praktycznie wcale ;)

1

@A4ron biorą go na przetrzymanie :D

3

@Sulimo tak, warto w to zagrać.

0

@cchesterr43 a gwiazda w górze lśni

4

@Przemek2323 teraz nadużywane są pojęcia "gotuje" i "grilluje".

7

@Toretto ale po co o tym mówić? To niedobra jest.

1

@jacobFCB W Bricomarche albo innym media expert :P Dziś jest niedziela handlowa.

0

@jacobFCB tak, choć liczyłem na inny rozwój wydarzeń ;)

0

@DiSBlaDE Żaden ze mnie :P

0

Całonocny maraton ze Squid Game sezon 3 zakończony :D

5

@Sulimo to niekoniecznie musiał być jej wybór. Rodzicie mogli ją do tego zmusić. Różne rzeczy się dzieją ;)

0

Szkoła u Antka (od Szwagra)


1

@Rastafarnianin a ja biorę prysznic i idę spać, bo właśnie wróciłem z nocki.

22

@Kessie jak często macie te stosunki?

0

@Hubert102 jeśli jesteś w Wielkopolski to polecam Inea.

0

@Hasszz dlaczego?

1

@Adran360 burza gdy są upały, coś niesłychanego ;)

0

@RafiVeB ale za to jak PiS rządził to rudy im w tym przeszkadzał ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?