tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MateS ich były dwie i w sumie to też byli bracia...
1
@kanver_ Tebas nie chce
0
@Roobo każdy troll jest również chorym człowiekiem ;)
1
@Sulimo poczekaj na boga czystości, Domestosa.
0
@icon3520 to wszystko przez upały. Było chłodniej, nie było potrzeby włączania klimatyzacji ;)
0
@Kessie żebyś miał pytanie.
1
@Kessie przy tak zadanym pytaniu zagłosowałbym na nie
0
@GTBTP jak się jest w robocie i nie ma co robić to jest możliwie najlepiej spędzony tam czas ;)
2
@D10SLEO takie, które płoną :)
1
@Criss18Barca bo są dwie rundy i powinny być osobno losowane. Mogłoby być też tak, że ostatni mecz pierwszej rundy jest z tą samą drużyną co pierwszy mecz na wiosnę.
5
@marcin62 czyli lepiej sprowadzać obcokrajowców, którzy mogą sprawiać problemy gdy mamy dosyć sowich?
0
@kanver_ przeciętny polski klub jest lepszy od przeciętnego włoskiego ;)
0
@mekston tutaj (w robocie czy w domu)to te ciepłoluby bardziej narzekają ode mnie, ja praktycznie wcale ;)
1
@A4ron biorą go na przetrzymanie :D
3
@Sulimo tak, warto w to zagrać.
0
@cchesterr43 a gwiazda w górze lśni
4
@Przemek2323 teraz nadużywane są pojęcia "gotuje" i "grilluje".
7
@Toretto ale po co o tym mówić? To niedobra jest.
1
@jacobFCB W Bricomarche albo innym media expert :P Dziś jest niedziela handlowa.
0
@jacobFCB tak, choć liczyłem na inny rozwój wydarzeń ;)
0
@DiSBlaDE Żaden ze mnie :P
0
Całonocny maraton ze Squid Game sezon 3 zakończony :D
5
@Sulimo to niekoniecznie musiał być jej wybór. Rodzicie mogli ją do tego zmusić. Różne rzeczy się dzieją ;)
0
Szkoła u Antka (od Szwagra)
1
@Rastafarnianin a ja biorę prysznic i idę spać, bo właśnie wróciłem z nocki.
22
@Kessie jak często macie te stosunki?
0
@Hubert102 jeśli jesteś w Wielkopolski to polecam Inea.
0
@Hasszz dlaczego?
1
@Adran360 burza gdy są upały, coś niesłychanego ;)
0
@RafiVeB ale za to jak PiS rządził to rudy im w tym przeszkadzał ;)