3

@HypeR od jednego i drugiego ;)

2

@MirusAmisz Otóż nie, bo teraz jak się jest pod dachem to jest przyjemniej niż jakby lał się żar z nieba. W sumie to na otwartej przestrzeni też jest lepiej.

0

@Esteban_ Wolałbyś, żeby lało się z ciebie?

1

@Robert_Kubica za sezon, dwa polskie kluby obudzą się zesrane w łóżku :P

4

Znowu mądrala z tvgry :P



@Moderacja czy teraz wklejając link do yt trzeba napisać co się kryje pod ów linkiem? Pytam, bo bez klikania jest miniatura, a w regulaminie jest wpis, żeby napisać co się kryje pod danym linkiem, ale wydaje mi się, że teraz przy linkach z yt zbędne to jest :P

0

@July_6_BcN czy największy to się okaże, bo może jest malutki ;)

2

Trzeba iść do roboty pierwszy dzień po urlopie i od 14:00 weekend ;) oby przytrafiła się jakaś awaria i nie mam na myśli awarii auta ;)

0

@July_6_BcN rodzinka.co.il ;)

1

@Luciano99 I już :P

1

Zaraz Nocny mode... Kochanek będzie pokazywał dupę :P

0

@kubix05 Lech Poznań strzelił siedem w jednym meczu w Lidze Mistrzów! ;)

0

@JanZagloba Mówi taką samą prawdę jak jego poprzednik i uczeń :P

6

Brutalny gwałt na Japońcach w trzecim secie i to jeszcze niewyblurowany?

1

Wygląda na to, że Japońce w trzecim secie zostaną przerzuci i wypluci :P

1

@Lionel_Messi10 Ja mam dopiero piłkę setową :D

0

@norbi77 Spokojnie, Grbić ogarnie chłopaków na MŚ :P

2

@Popitek12 Chyba, że Lech awansuje :P

0

@adamek20151 Do Wrześni, to się odmienia przez przypadki :P

2

@misterio Po co się zajmować pierdołami skoro za ważniejsze sprawy i tak zapłacą te same pieniądze? :P

0

@Filipem Patrz ciut wyżej :P

0

@adamek20151 Czerwone koło na białym tle i jeszcze podpis JPN?

1

Japońce się rozkręcają :P

1

@clyde Ja prawdopodobnie po DS2 zacznę grać w Clair. Wcześniej poznawałem przygody Henryka ze Skalicy grając w jedynkę i dwójkę pod rząd :P

1

@Gaucho Sędzia ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

1

@Kgorecki2500 Tak szybko przyszła?


2

No i zero do jednego dla reprezentacji Polski ;)

1

No i Polacy wychodzą na prowadzenie w końcówce seta :P

0

Od kilku dni gram w Death Stranding 2, ależ to jest piękna gra :P

0

@Starrk Dla mnie on jest czarny :P

0

@gaucho104 Wystarczy kawałek skórki od chleba :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?