tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@HypeR od jednego i drugiego ;)
2
@MirusAmisz Otóż nie, bo teraz jak się jest pod dachem to jest przyjemniej niż jakby lał się żar z nieba. W sumie to na otwartej przestrzeni też jest lepiej.
0
@Esteban_ Wolałbyś, żeby lało się z ciebie?
1
@Robert_Kubica za sezon, dwa polskie kluby obudzą się zesrane w łóżku :P
4
Znowu mądrala z tvgry :P
@Moderacja czy teraz wklejając link do yt trzeba napisać co się kryje pod ów linkiem? Pytam, bo bez klikania jest miniatura, a w regulaminie jest wpis, żeby napisać co się kryje pod danym linkiem, ale wydaje mi się, że teraz przy linkach z yt zbędne to jest :P
0
@July_6_BcN czy największy to się okaże, bo może jest malutki ;)
2
Trzeba iść do roboty pierwszy dzień po urlopie i od 14:00 weekend ;) oby przytrafiła się jakaś awaria i nie mam na myśli awarii auta ;)
0
@July_6_BcN rodzinka.co.il ;)
1
@Luciano99 I już :P
1
Zaraz Nocny mode... Kochanek będzie pokazywał dupę :P
0
@kubix05 Lech Poznań strzelił siedem w jednym meczu w Lidze Mistrzów! ;)
0
@JanZagloba Mówi taką samą prawdę jak jego poprzednik i uczeń :P
6
Brutalny gwałt na Japońcach w trzecim secie i to jeszcze niewyblurowany?
1
Wygląda na to, że Japońce w trzecim secie zostaną przerzuci i wypluci :P
1
@Lionel_Messi10 Ja mam dopiero piłkę setową :D
0
@norbi77 Spokojnie, Grbić ogarnie chłopaków na MŚ :P
2
@Popitek12 Chyba, że Lech awansuje :P
0
@adamek20151 Do Wrześni, to się odmienia przez przypadki :P
2
@misterio Po co się zajmować pierdołami skoro za ważniejsze sprawy i tak zapłacą te same pieniądze? :P
0
@Filipem Patrz ciut wyżej :P
0
@adamek20151 Czerwone koło na białym tle i jeszcze podpis JPN?
1
Japońce się rozkręcają :P
1
@clyde Ja prawdopodobnie po DS2 zacznę grać w Clair. Wcześniej poznawałem przygody Henryka ze Skalicy grając w jedynkę i dwójkę pod rząd :P
1
@Gaucho Sędzia ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
1
@Kgorecki2500 Tak szybko przyszła?
2
No i zero do jednego dla reprezentacji Polski ;)
1
No i Polacy wychodzą na prowadzenie w końcówce seta :P
0
Od kilku dni gram w Death Stranding 2, ależ to jest piękna gra :P
0
@Starrk Dla mnie on jest czarny :P
0
@gaucho104 Wystarczy kawałek skórki od chleba :P