tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Karol Nawrotter i wybory prezydenckie
0
@Danny Gaucho Voldemort w Azkabanie :P
1
@clyde @jowita ma głodówkę zaraz gdy skończy posiłek :P
0
Orki są takie piękne
Tak pięknie skaczą gdy polują na słonie
Pan Bóg zawsze się śmieje
I macha im ręką bo nogą mu ciężko
0
@tomek8756 Ciekawe czy moderacja lubi :P
0
@marcin62 Niektórzy tego nie robią, żeby pograć tylko, żeby innym przeszkadzać. Najgorszy sort podgracza :P
2
Nie ma to jak ciepełko, browarka na dworze można się napić, co nie @Kaziu?
https://jbzd.com.pl/obr/4171659/ktos-wstawil-pol-wrzucam-cale-ukradlem
1
Najpierw upały, a potem się dziwią, że przychodzą powodzie czy huragany :P
1
@Safrani Zgadza się, w czym problem? :P
0
@Faro Jakbyśmy nie istnieli to nie byłoby też bólu i cierpienia oraz państwa 404 :P
0
@Filipem Tylko, że oni nie znają przyjemnej temperatury ;)
0
@gumaz Między mrozami a upałami nie ma nic?
0
@Filipem Optymalna temperatura powietrza dla człowieka to między 20 a 24 stopnie. Ciało musi gdzieś oddawać swoje ciepło, gdzie to ma robić jak temperatura otoczenia jest zbliżona do temperatury ciała?
1
@ProMILs Jak to @Stinger_ napisał w innej dyskusji. Między upałami, a mrozami jest coś jeszcze :)
0
@Filipem Dlaczego większość ciepłolubnych uważa, że upał zaczyna się od 30 stopni? Jest gdzieś to zdefiniowane?
0
@Walpiano Znam gościa, który mierzy około 170cm, waży lekko ze 130kg i jest zmarzluchem. Znam też takie osoby, które są chude, nie szczupłe, a chude, które wolą jak jest chłodniej.
0
@Faro Zależy to od tego, że każdy może mieć inne upodobania, jedni lubią jak jest gorąco, inni lubią Legię czy Real, a jeszcze inni o zgrozo oba te kluby.
0
@Kapitan hawk Tyle w temacie. Komu to przeszkadzało?
1
Boys - Jesteś szalona, ale w "ostrzejszym" wydaniu :P
0
@Kuczek pracujący w nocy życzą spokojnych snów
4
@Azi jak obejmował urząd to było wiele razy pisane, że miną lata zanim posprząta bałagan po poprzedniku ;)
0
@FiscaelBarca tylko, że to nie jest teoria spiskowa, a na pewno nie ekstremalna ;)
1
@escarabajo Zlikwidować VAR. Po co strzelać gole zgodnie z przepisami? :P
0
@escarabajo Czyli gdyby nie VAR to miałby więcej goli?
1
@gumaz obecnie jestem w samych gaciach ;)
2
@Lionel_Messi10 kolejny raz się potwierdza, że wysokie temperatury są niekomfortowe
0
@zgiru a dlaczego prowokujesz?
1
@Karol145 tylko, że to nie Biden rządził tylko rządzono Bidenem ;)
0
@July_6_BcN ja lubię śpiewać, lubię tańczyć, ale jedno i drugie mi nie wychodzi ;D
0
@bartekvisca no to dobrze. Ci którzy mogą pozwolić sobie na spanie w nocy będą mieli lepszy sen niż gdy jest duchota.