2

Karol Nawrotter i wybory prezydenckie


0

@Danny Gaucho Voldemort w Azkabanie :P

1

@clyde @jowita ma głodówkę zaraz gdy skończy posiłek :P

0

Orki są takie piękne
Tak pięknie skaczą gdy polują na słonie
Pan Bóg zawsze się śmieje
I macha im ręką bo nogą mu ciężko

0

@tomek8756 Ciekawe czy moderacja lubi :P

0

@marcin62 Niektórzy tego nie robią, żeby pograć tylko, żeby innym przeszkadzać. Najgorszy sort podgracza :P

2

Nie ma to jak ciepełko, browarka na dworze można się napić, co nie @Kaziu?
https://jbzd.com.pl/obr/4171659/ktos-wstawil-pol-wrzucam-cale-ukradlem

1

Najpierw upały, a potem się dziwią, że przychodzą powodzie czy huragany :P

1

@Safrani Zgadza się, w czym problem? :P

0

@Faro Jakbyśmy nie istnieli to nie byłoby też bólu i cierpienia oraz państwa 404 :P

0

@Filipem Tylko, że oni nie znają przyjemnej temperatury ;)

0

@gumaz Między mrozami a upałami nie ma nic?

0

@Filipem Optymalna temperatura powietrza dla człowieka to między 20 a 24 stopnie. Ciało musi gdzieś oddawać swoje ciepło, gdzie to ma robić jak temperatura otoczenia jest zbliżona do temperatury ciała?

1

@ProMILs Jak to @Stinger_ napisał w innej dyskusji. Między upałami, a mrozami jest coś jeszcze :)

0

@Filipem Dlaczego większość ciepłolubnych uważa, że upał zaczyna się od 30 stopni? Jest gdzieś to zdefiniowane?

0

@Walpiano Znam gościa, który mierzy około 170cm, waży lekko ze 130kg i jest zmarzluchem. Znam też takie osoby, które są chude, nie szczupłe, a chude, które wolą jak jest chłodniej.

0

@Faro Zależy to od tego, że każdy może mieć inne upodobania, jedni lubią jak jest gorąco, inni lubią Legię czy Real, a jeszcze inni o zgrozo oba te kluby.

0

@Kapitan hawk Tyle w temacie. Komu to przeszkadzało?


1

Boys - Jesteś szalona, ale w "ostrzejszym" wydaniu :P


0

@Kuczek pracujący w nocy życzą spokojnych snów

4

@Azi jak obejmował urząd to było wiele razy pisane, że miną lata zanim posprząta bałagan po poprzedniku ;)

0

@FiscaelBarca tylko, że to nie jest teoria spiskowa, a na pewno nie ekstremalna ;)

1

@escarabajo Zlikwidować VAR. Po co strzelać gole zgodnie z przepisami? :P

0

@escarabajo Czyli gdyby nie VAR to miałby więcej goli?

1

@gumaz obecnie jestem w samych gaciach ;)

2

@Lionel_Messi10 kolejny raz się potwierdza, że wysokie temperatury są niekomfortowe

0

@zgiru a dlaczego prowokujesz?

1

@Karol145 tylko, że to nie Biden rządził tylko rządzono Bidenem ;)

0

@July_6_BcN ja lubię śpiewać, lubię tańczyć, ale jedno i drugie mi nie wychodzi ;D

0

@bartekvisca no to dobrze. Ci którzy mogą pozwolić sobie na spanie w nocy będą mieli lepszy sen niż gdy jest duchota.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?