tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@escarabajo I tak Lech wygra :D
2
Pan Kamil i pan Simon będą się bić o złoto na IO :P @July_6_BcN @Criss18Barca
1
@macio_944 Alba grał bardzo dobrze, ale nie był zbyt lubiany :P
0
@macio_944 A mnie to wszystko jedno czy go lubisz czy nie :D
0
Robercik zdobyłby dwa gole :P
1
@adi7adi8 Popatrzmy na Barcelonę Xaviego albo Koemana :P
4
Taka piosenka z okazji dzisiejszego meczu :P
0
@Rastafarnianin a z tyłu Panasewicz odpala fajurę ;)
0
Pan Kamil przed ostatnią LGP w Wiśle
0
@draxidox ten przedostatni niech ucieka póki jeszcze może :D
2
Polskie skoczkinie coraz lepsze :P
Nika Prevc wygrała sobotni konkurs indywidualny Letniego Grand Prix pań na Skoczni im. Adama Małysza (HS134) w Wiśle. Reprezentantka Słowenii triumfowała po skokach na odległość 127 m oraz 121 m. Druga była Nozomi Maruyama, a trzecia Abigail Strate. Najlepsze w karierze, siódme miejsce zajęła Anna Twardosz. "Życiówkę" ustanowiła również jedenasta Pola Bełtowska. W finale wystąpiła również Nicole Konderla.
@July_6_BcN @Criss18Barca
1
@Czajka90 Jakby mnie gej gonił to też zakręciłbym się koło rekordu świata :P
1
@pak Nie rób tego, bo przegrają :P
3
@Criss18Barca
Orki z Majorki orki z Poznania
I ze Stalowej Woli
Pan Bóg stworzył walenie
I bawi się z nimi kiedy się goli
0
Czy już niedługo powróci problem z dziurą ozonową?
0
@Kozinho. Mógłby się pojawić, w któreś z części o przygodach Cirilli :P
2
Liczko ma gładkie i mowę kwiecistą...
1
@Kgorecki2500 Czyli obaj rezygnują z politykowania :P
1
@PatrychoO to go zabierzesz do muzeum lotnictwa kura jego twarz
0
@Walker Teraz będzie na Tauron Arena :P
0
@Walker Ja jadę w tym roku do Krakowa na ich koncert :P
0
@Walker Sabaton też jest słuchany?
0
@SeWo77 Dla twojej świadomości, nie sprawdzają tego. Może skakać nawet bez.
1
@Walker Wszyscy żyjemy w Ameryce. Ameryka. Ameryka jest wspaniała. Wszyscy żyjemy w Ameryce. Coca-Cola, czasem wojna :P
7
Kamil Stoch po upadku w Courchevel będzie musiał zmienić kombinezon :P
– W Courchevel ucierpiał sprzęt, w tym wiązania. Trzeba było wymienić zabezpieczenia. Buty są trochę poobdzierane, zwłaszcza lewy. No i kombinezon, który jest cały do wymiany. Byłem u kontrolera. Chciał zobaczyć, które elementy ewentualnie można wymienić na Wisłę. Spojrzał na niego, poobracał i stwierdził, że tutaj wszystko trzeba wymienić … Nie ma szans, żeby dalej w tym skakać. To wyjątkowa sytuacja. Sędziowie podeszli bardzo ludzko do sprawy. Będę mógł zamienić kombinezony, bez straty puli. Tamten czip zostanie wykasowany z systemu i będę miał nowy. Trzeba tylko jeszcze raz przejść przedkonkursową kontrolę sprzętu – wyjaśnia Stoch.
@July_6_BcN @Stinger_ @Pnog37 @Criss18Barca @mordini123
https://www.skijumping.pl/wiadomosci/37068/kamil-stoch-musi-wymienic-kombinezon-wyjatkowa-sytuacja
0
A w sumie to może nie takie złe te upały...
https://jbzd.com.pl/obr/4214815/podniesc-temperature
1
@bartez90 to lepiej nie myśl, bo ci to nie wychodzi. Pozdrawiam i żegnam.
0
@DiSBlaDE a tak ogólnie to dycham. Klimatyzacja robi brrr ;)
3
@ProvocadoAvocado asymiluj się z @wpwelement ;)
1
@bartez90 to teraz się przejdź i zapytaj czy im jest dobrze czy za gorąco. Czy siedzą w klimatyzowanych pomieszczeniach albo chociaż przy wentylatorach. Oho, następny wyzywa od dzieciaków, a podejrzewam, że jesteśmy w podobnym wieku :D