0

@taris NIE! Tutaj większość to prezesi co wszyskich zwalniają i zatrudniają, tak jak ich prezes Jarosław.

0

@norbi77 Tak, zmieniajmy trenerów co miesiąc, to na pewno pomoże, logika ludzi XD

0

sędzia kompromitacja, gorsza niż Barca

2

@FC1899Barca Teraz jak to zobaczyłem to skojarzyło mi się ze sceną z filmu Skarb Narodów z Ncolas Cagem i tam była taka scena z bardzo podobnym biurkiem, a może to jest to biurko....

1

@VeB 1899 Ja też będę kupował zimowe, letnie kupiłem w tym roku micheline pilot sport za 2600 i to są 17 do audi a4 b8, są 10/10 piękne i przyjemnie sie jeździ, a zimowe też będę kupował z tej firmy.

1

@Encore Mega zdjęcie

1

@dv7wisnia A ja Britney Amber albo Eve Elif

0

@Kamiloza91 To żegnam kolego

0

@Kamiloza91 Odpowiedziałem, ślepy jesteś?

1

@ProMILs Najlepiej to zmieniać trenerów co sezon, albo co dwa. Żeby naprawić taki burdel trzeba co najmniej 3,4 lat, a nie po roku koniec, zwolnić, bo nie wygrywamy z bayernem 3-0. mamy młody zespół, niedoświadczony, tu trzeba lat żeby zacząć coś grać na najwyższym poziomie, a nie trenerów zmieniać co pół roku, niedługo to ich braknie, bo każdy będzie trenował Barcelone.

1

@Kamiloza91 Real na ten moment to najlepszy klub na świecie. Uważam, że będą mieli teraz bardzo dobre lata.

0

@Jackazz Ale czy ja napisałem, że nie zasłużył? Chyba nie zrozumiałeś

0

@VegetaPolska No idzie do przodu, aż w końcu będzie tak, że nikt nie będzie się wyróżniał ponad innych. Taktyka itp. idzie do przodu, każdy piłkarz będzie bardziej przykładał do tego wagę, niż do swojego talentu, swojego szaleństwa. Uważam, że będzie brakować takich piłkarzy jak w ostatnich 14 latach, bo to było najlepsze pokolenie piłkarskie. Teraz piłkarze będą jak roboty, takie mam odczucie i widać to na meczach.

1

@masq Tak też może być XD

0

@VegetaPolska Ale ja nie nażekam, że wygrał, tylko chodzi mi o to, że jeszcze klika lat temu było tylu zajebistych piłkarzy, którzy cały czas byli w tym ścisłym topie, a teraz ich nie ma, a jest taki Benzema.

0

Ale poziom piłkarski ostatnimi czasy spadł, jak ktoś taki jak Benzema zdobywa złotą piłkę. Kiedyś nikt by nie pomyślał, że ktoś taki ją zdobędzie.

1

@Kidd Myślałem, że takie rzeczy są tylko na filmach. Ludzie z roku na rok coraz bardziej tracą w moich oczach, to jest dramat. I teraz jest taka sytuacja, że poznajesz taką dziewczynę z taką przeszłością, a ty o niej nie wiesz i jesteś z nią, przykre.

0

@MasterKrzaku Tak, ale w 2014 mieliśmy najlepszy skład na świecie, MSN, Inieste, Xaviego, Busquetsa w formie i Rakiticia, który był dynamiczny, Teraz skład jest spoko, ale jest bardzo młody, mało doświadczony i oni nawet nie wiedzą, że mogą dużo więcej.

1

Nie no co tam takie kontuzje, co tam że praktycznie całą obronę mamy po za grą.

1

@Xpert77 No to u mnie tak wygląda miej więcej jak napisałem, ale nie jestem jakimś nierobem, ja pracuję ciężko fizycznie.

0

@koksik2700 Normalnymi ludźmi, z którymi się dogadam i będę spędzał czas, no znajomi po prostu.

3

@Xpert77 Ja mam 22 lata i od 2 lat myślę co dalej, ale pracuję na naszym rodzinnym gospodarstwie, może to nie to samo co praca po za domem, ale coś robię i mam swoją działkę(pieniądze), za rok planuję iść na studia i starać się rozwijać, spróbować się usamodzielnić po za domem rodzinnym, bo też zdaję sobie sprawę, że kiedyś będę mężem i ojcem, więc będzie trzeba być odpowiedzialnym i być w stanie zapewnić godne życie rodzinie. Na razie jest ciężko psychicznie, bo stresuję się życiem, ale w moim przypadku kluczem jest wyjść z domu i poznać zajebistych ludzi, z którymi będę się trzymał.

1

Jak nie pomagamy? Oni mają teraz var, mogą zobaczyć powtórkę wzdłuż i wszerz, wszystko mają, żeby nie było kontrowersji, ale te dziady nawet z tym nic nie potrafią.

0

@Pilka_jest_okragla Gdzie mozna kupić taką koszulkę? Ona jest mega

0

@A_Gomesinho_21 No, tez tak uwazam, to moze być liga 90+ punktów.

8

@DaPidejpi I dobrze zrobił, bo te hieny nie dadzą ludziom wytchnienia, a i jednocześnie to zabawne było

2

HAhahaa baletnica skręciła kostkę

0

@FCB24 Dla mnie Lexy, Natsu brzydka z mordy i wygląda na wredną

0

O teraz będzie piekielnie bombowo

1

Dobrze, ze Staśko wygrała, lepiej ona niz ta dupodajka z Berilna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?