7

Tak szczerzę to bardzo zawiodłem się na Pique, bo mieć taką wspaniałą żonę i dzieci i zachować się tak szczeniacko i niedojrzale. Myślałem, ze to porządny chłop z głową na karku, ale jednak zwykły gość bez zasad.

0

@FC1899Barca Ja wczoraj widziałem 15 groszy w 2 godziny

0

@19Riki20 Szalony to jest spam o tym waszym lewusku, wiecznie poszkodowanym. Juz mnie to wkurza, nawet cieszyć siei nie mozna z wygranej idola.

0

@Kondziubarca Ja np. lubię oglądać takie ceremonie, bo nadają fajnego klimatu turniejom, więc no, kto co lubi.

1

@VegetaPolska No, zgadzam się z tobą, bo na serio wygląda jak jakiś zelek.

0

@AlexDark00 Spokojnie ja wszystko wiem, a i spojlery mi nie straszne.

0

@AlexDark00 Ogólnie Boruto jest delikatnie mówiąc średnie, gdyby nie postacie z Naruto to bym się do tego nie zabierał, a i jeszcze Naruto i Sasuke są fatalnie pokazani jeśli chodzi o ich moc i dla mnie to jest najgorsza rzecz w tym Boruto, bo to wygląda tak jakby cofnęli się w rozwoju z umiejętnościami, ale wiadomo główny bohater tez musi być równie silny co wcześniejsza dwójka.

5

Komentarz usunięty

3

@pt9 Czyli jesteś zwyczajnym przegrywem kibicowskim i nie wierzysz i nie chcesz się rozwijać.

0

@FCBeSeM Coś w stylu Ronaldo jak strzelał z przewrotki czy ze łba, albo Bale XD, a tak to reszta meczu odegranie do partnera z druzyny hahaha

0

@Sysia11 Ja chyba jednak postawię na City, bo z tym Hallandem to musi im się w końcu udać, a Real pewnie półfinał co najmniej będzie, z takim nastawieniem i wiarą.

1

@VamosGirl Kiedyś to mieliśmy np. remontada z psg, finał superpucharu europy z Sevillą i wiele ligowych meczy, nawet za Koemana, ale w ostatnich edycjach rzeczywiście nam tego brakuje, moze to tez wina piłkarzy, ze nie na kazdej pozycji mamy najlepszych jak kiedyś, przynajmniej większości pozycji.

1

@Nano22 Piłka nie zawsze jest sprawiedliwa, wczorajszy mecz przypominał typowy mecz ligowy np. Barcelony ze spadkowiczem co walczy o utrzymanie, no i ten spadkowicz wygrał oddając ledwie 2 strzały.

3

Chrzanić te ligę mistrzów, Pudzian jest koksem

0

Teraz tylko czekać na "obiektywny" odcinek Footrolla haha

0

@Bobo25 NO tak średnio podawać przykład Barcelony w rozsypce, jakby to była Barca z Messim, Xavim, Iniestą, Neymarem itp, to co innego, takze nie pisz głupot i przemyśl sobie to wszystko.

0

@Benz Co nie zmienia faktu, ze wygrała druzyna słabsza.

0

@adi7adi8 Troche nie na miejscu i bez sensu podawać tu przykład Barcelony w rozsypce, ale ok zawsze muszą być komentarze w stronę Barcy nawet jeśli są nie logiczne.

0

@kondzik47 Ale co tu doceniać? Jakby Real dominował, grał jakoś wybitnie to tak, ale jak oni oddają 1 celny strzał i w taki sposób wygrywają to XD, inaczej tego nie da się skomentować.

0

@JohnnyBarca Wybieram Barce, bo jak wygrywa to widać ze jest najlepsza.

1

@Danny Gaucho Serio? Myślałem ze rzuca się jak z autu

0

@against_modern_football No, nawet var miał z tym problem, więc to była trudna sytuacja.

0

@tristan87 No, moze masz rację, ale nie bij mnie za to.

0

@Uukasz_93 Tak XD, serio nie wiedziałem ze tak to działa

0

Aha, czyli jak Alison był wyzej od Benzemy, a ostatnim zawodnikiem Liverpulu był Robertson to on liczony jest wtedy jako bramkarz i dlatego Benzema był na spalonym, ok, kurde pierwszy raz o czymś takim słyszę XD, a interesuję się piłką od 4 roku zycia hahaha

0

Jak to jest ze Benzema był na spalonym jak blizej bramki LIverpulu był ich piłkarz? Zasady spalonego się zmieniły?

2

Lubię takie oprawy czy to przed finałami czy ceremonie otwarcia mundiali czy euro, fajne i bardzo mi się podoba, a ci co gwizdają to plebs i hołota.

0

@svensonFCB Lepsze niz polscy raperzy

0

@Rekker Emeritos banditos loading

1

@kewin W sumie trochę prawdy w tym jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?