pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@draxidox Tymi rowerami to po chodniku! A nie będzie mi blokował jazdę jakiś pajac.
2
@Pawel13sz haha, no nie spodziewałem się po Messim, ze on taki uszczypliwy potrafi być
1
@Kgorecki2500 Double Dragon 3 na grze telewizyjnej co się podłączało klawiaturę i do niej były dwa dzojstiki i pistolet co się do kaczek strzelało, a potem w wieku 9 lat na komunie komputer się dostało i Gothic 1 i 2 Noc Kruka.
0
@kamiVeB JA tylko z tego samego rocznika i nie wazne ze moze być starsza o 2,3 miesiące
0
@YouTuber U mnie tylko duzy wiatr przeszkadza, a tak to fajnie ciepło jest.
1
@YouTuber 9 lat w 2009 roku jak kolega na starej nokii sprawdzał jaki jest najlepszy piłkarz na świecie i powiedział Messi i wtedy się zaczęło.
0
@aleksandrowielki Jazda z nimi ahha
1
@Hubsao Po prostu instynkt i przeczucie, jak ktoś grał/gra w piłkę nozną to wie o co chodzi.
0
@Suker PSG, City, Chelsea tez nie, ahh
0
Real rozegrał rewelacyjny mecz, dominował i w ogóle futbol totalny, zasłuzony finał, udowodnili to swoją grą XD
0
I w finale liverpool będzie prowadził grę cały mecz, a real dwie akcje w 2 minuty i wygrana hahaha
10
NIe da się lubić realu, kurde , ale oni mnie wkurzają swoimi mordami i "grą" XD
1
Potrzebujemy takiego dopingu na Camp Nou:
1
@Medium wielki plus 1 dla ciebie
1
@kubix05 Ja jak zdawałem rok temu to zrobiłem sobie na angielski ściągę z przydatnymi zwrotami, ale i tak ze trzy wykorzystałem tylko.
0
@Medium Mature mozna zdawać w kazdym wieku, takze wiesz, lepiej późno niz wcale XD
0
@Gaz Ferrana, bo o Diazie wtedy nie słyszałem, ale teraz bym zamienił.
1
@FC1899Barca Ojciec chrzestny
24
Nie dziwie się mu, sam bym chyba pozabijał tych piłkarzy rayo i sędziego. Vamos Gavi
0
@DonMatteo901 I będą mówić, ze to wszystko wina sędziego XD
1
@tristan87 Lepiej na darmowym streamie oglądać niz płacić za takie gówno.
3
Dobrze powiedział, bez lizania dupy dla przeciwnika
0
Komentarz usunięty
0
@kaligrad A wiesz ze Dest był długo kontuzjowany i wszedł w takim meczu pod ogromną presją po kontuzji? Jak piszesz coś takiego to lepiej przestań, bo to az oczy pieką.
10
Najlepszym się zdarza, Barca i tak jest najlepsza, Vamos!
0
@POLAK12345 XD, przydałaby się dynamika i tyle by wystarczyło, a nie modrik.
0
@MesQueUnClub96 NIe wiem jak grał jakiś villareal, bo nie oglądałem, więc nie obchodzi mnie to.
0
Cięzko się gra z tym niemieckim klubikiem, grają jak takie atletico, murują w 20 i kontry i karne, a my się męczymy, oby w drugiej nasi ich rozgryźli.
2
@PodkarpackiKibic Głupie gadanie, a gdzie był lewandowski kiedy Suarez był na szczycie, a no był se zwykłym napastnikiem.
5
Kurde, czułem się jakbym oglądał jakiś finał mundialu, a nie ligę mistrzów XD, emocje najwyzszych lotów