pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
1
obydwaj jestescie pojeb...
0
Bo teraz pieniądze grają a nie piłkarze
9
Z Laportą tez wygralismy wszystko co sie dalo
3
Oby Laporta wygrał
0
Byłaby pomoc gdyby Fabregas i Thiago zostali
0
ty jesteś zły ruch
0
Lewy to top 5 ? to spójrz na jego gre, nawet 2 razy piłki w meczu nie tyka
0
Komentarz usunięty
1
Czy on kiedyś dobrze grał ?
0
Komentarz usunięty
6
0
Visca Barca ! I Visca Catalunia ! 5-0
5
Żel Ronaldo podnosi stawke
0
to manitka sie szykuje
0
ty też mi sie nie podobasz
0
no to panowie dzisiaj jakaś manitka sie szykuje
0
ta ja chce Maradone
0
po co ter stegen Bravo jest lepszy
0
złodzieje te porąbane politycy wszystko spieprzą w tej barcelonie
0
koniec barcy by byl
0
oby go sprzedali
0
żyje sie teraźniejszością a nie przeszłością
0
A niech go biorą i tak nie ma z niego pożytku
0
Pedro to dobry zawodnik i weź siebie sprzedaj
1
weź sie ogarnij
4
wiedziałem ze nic z tej rewolucji w barcelonie nie bedzi
0
gorszych bzdur nie słyszałem