0

Dobrze

0

Tamten Leo to była machina do strzelania

0

Może być tylko ten Gomes troche mnie martwi.

0

Trzeba słuchać serca.

0

Lepiej tak wykopywać do przodu niż gnieść przy własnej bramce gre. Takimi podaniami uruchamia MSN.

2

Więc mówie chyba wraca powoli.

0

Suarez 2014-2015 chyba wraca.

2

Powiem tak: Pique dobrze robi.

0

Co wy macie do Iniesty gdyby nie on to nic byśmy nie wygrali. Gosciu po prostu robi za trzech w pomocy i dobrze mu to wychodzi więc nie wiem czemu tu takie sprzeciwy, że te głupie liczby ma słabe czy co !?

1

A co ty grałeś w tym meczu że wiesz że Barca nie była nieskończenie lepsza? Chyba ten co grał wie lepiej niż ten co oglądał i tylko krytykował że niby pomocy nie ma i że nie są w formie piłkarze.

0

OBUDŹCIE SIE BO NIE MOŻNA NA WAS PATRZEĆ!! I ZMIEDŹCIE TEN REAL !

0

Wiemy że będzie ciężko, ale nie chcemy przegrać do zera.

0

W porządku ?

1

Według mnie rok był bardzo dobry ponieważ wygraliśmy 2 z 3 najważniejszych pucharów i do tego bardzo dobrze radziliśmy sobie przez 3 pierwsze miesiące roku tylko szkoda mi tej ligi mistrzów i to że zmarnowaliśmy tą przewagę punktową w lidze, ale i tak dobrze że ją wygraliśmy, bo to liga określa jak drużyna grała przez rok i grała wyśmienicie, był spadek formy, ale to nic zdarza się.

1

I tak powiedzą że człapacz modrić jest 300 razy lepszy.

0

Mi tylko tak 3 razy a tak to dobrze chodzi.

0

Bo to jest El Maestro

3

Traci sporo i niedokładnie podaje, a reszte powiedzą Ci eksperci na tej stronie.

0

Iniesta jaka klepka jak za dawnych lat.

0

I tak powinniśmy grać kur.. mać !

0

To odświeżaj bo to czasami pomaga.

0

Wizja.Tv i wchodzisz na Eleven

0

Wreszcie mój wymarzony skład z Denisem.JEST!

5

Wreszcie nie ma Gomesa !

5

Młody Puyol rośnie.

1

Messi tylko nie ulegaj pokusom szatana!

4

Luis Suarez ugryzł kontrakt.

0

Więcej osiągnął

0

Przecież dobrze grali tylko Neymar kopnąć na prawie pustą bramkę nie umie.

0

Moim zdaniem graliśmy dobrze tylko coś ze skutecznością w ataku jest słabo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?