pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze
0
Tamten Leo to była machina do strzelania
0
Może być tylko ten Gomes troche mnie martwi.
0
Trzeba słuchać serca.
0
Lepiej tak wykopywać do przodu niż gnieść przy własnej bramce gre. Takimi podaniami uruchamia MSN.
2
Więc mówie chyba wraca powoli.
0
Suarez 2014-2015 chyba wraca.
2
Powiem tak: Pique dobrze robi.
0
Co wy macie do Iniesty gdyby nie on to nic byśmy nie wygrali. Gosciu po prostu robi za trzech w pomocy i dobrze mu to wychodzi więc nie wiem czemu tu takie sprzeciwy, że te głupie liczby ma słabe czy co !?
1
A co ty grałeś w tym meczu że wiesz że Barca nie była nieskończenie lepsza? Chyba ten co grał wie lepiej niż ten co oglądał i tylko krytykował że niby pomocy nie ma i że nie są w formie piłkarze.
0
OBUDŹCIE SIE BO NIE MOŻNA NA WAS PATRZEĆ!! I ZMIEDŹCIE TEN REAL !
0
Wiemy że będzie ciężko, ale nie chcemy przegrać do zera.
0
W porządku ?
1
Według mnie rok był bardzo dobry ponieważ wygraliśmy 2 z 3 najważniejszych pucharów i do tego bardzo dobrze radziliśmy sobie przez 3 pierwsze miesiące roku tylko szkoda mi tej ligi mistrzów i to że zmarnowaliśmy tą przewagę punktową w lidze, ale i tak dobrze że ją wygraliśmy, bo to liga określa jak drużyna grała przez rok i grała wyśmienicie, był spadek formy, ale to nic zdarza się.
1
I tak powiedzą że człapacz modrić jest 300 razy lepszy.
0
Mi tylko tak 3 razy a tak to dobrze chodzi.
0
Bo to jest El Maestro
3
Traci sporo i niedokładnie podaje, a reszte powiedzą Ci eksperci na tej stronie.
0
Iniesta jaka klepka jak za dawnych lat.
0
I tak powinniśmy grać kur.. mać !
0
To odświeżaj bo to czasami pomaga.
0
Wizja.Tv i wchodzisz na Eleven
0
Wreszcie mój wymarzony skład z Denisem.JEST!
5
Wreszcie nie ma Gomesa !
5
Młody Puyol rośnie.
1
Messi tylko nie ulegaj pokusom szatana!
4
Luis Suarez ugryzł kontrakt.
0
Więcej osiągnął
0
Przecież dobrze grali tylko Neymar kopnąć na prawie pustą bramkę nie umie.
0
Moim zdaniem graliśmy dobrze tylko coś ze skutecznością w ataku jest słabo.