0

Ten to jest dopiero podatny na kontuzje.

10

Nowy David Villa rośnie.

2

Pomoc grała dziś dobrze tylko Gomes nic nie robił po prostu tylko osłabiał środek.

0

Była jak odgrywał do Neymara w pierwszej połowie. Mogłeś uważniej oglądać.

0

Suarez zmienił się w Ronaldinho cz co, bo z raboną wyjeżdża i ten strzał w porzeczkę.

5

Odmłodzić Xaviego i Inieste i mamy znów najlepszy środek wszech czasów.

2

MIX jeszcze piękniejsze.

1

No właśnie i dlatego z Bayernem było 7-0 wtedy.

0

No i dobrze.

22

Odkrył Amerykę, przecież jak Barca gra na 100% to z każdym wygra.

0

Zawsze ktoś musi ciągnąć gre nie mogą robić tego wszyscy.

0

Roberto za Rrakiticia i będzie lepiej.

0

Wiem, bo już zająłem hehe.

0

No, co ty

0

wizja.tv i klikasz eleven sport tylko sie pospiesz bo miejsc braknie.

0

Stawiam 6-1 dla Barcy, a Wy ?

0

Rozjedziemy ich jak walec.

0

Mi się tak wydaje że trafimy na Borussie

1

Czemu nie kupią jakiego Chińczyka, bo dawno nie widziałem w Barcelonie.

3

Tu jest potrzebny nowy Xavi i Iniesta, a nie jakiś gamoń.

0

Szkoda że nie ma jak kiedyś Xavi, Iniesta, Buquets, ................... Modrić, Kross, Isco i ci inni.

0

No i z czego się śmiejesz taka prawda.

1

Messi nic nie gra w tym sezonie co z tego że ma tyle bramek jak gra beznadziejnie, ociężale bez chęci do gry. Kiedyś to była u niego klepa z Iniestą i Xavim, a teraz tylko bezsensowne długie piłki w pole karne. Może on przestał trenować czy co bo nie wiem.

0

Iniesta starał się ciągnąć gre, ale z takim zaangażowanie ze strony innych gwiazdeczek nic nie mógł zrobić.

0

Wyślizgnęła mu się.

4

Idź na rente gościu.

2

Ja nie wiem czy oni mieli jakiś dublet.

9

Teraz najgorsze trafienie to może być Bayern

1

Dziękuje Lucho za ten mecz

4

Gomes jaki ryjek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?