pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten to jest dopiero podatny na kontuzje.
10
Nowy David Villa rośnie.
2
Pomoc grała dziś dobrze tylko Gomes nic nie robił po prostu tylko osłabiał środek.
0
Była jak odgrywał do Neymara w pierwszej połowie. Mogłeś uważniej oglądać.
0
Suarez zmienił się w Ronaldinho cz co, bo z raboną wyjeżdża i ten strzał w porzeczkę.
5
Odmłodzić Xaviego i Inieste i mamy znów najlepszy środek wszech czasów.
2
MIX jeszcze piękniejsze.
1
No właśnie i dlatego z Bayernem było 7-0 wtedy.
0
No i dobrze.
22
Odkrył Amerykę, przecież jak Barca gra na 100% to z każdym wygra.
0
Zawsze ktoś musi ciągnąć gre nie mogą robić tego wszyscy.
0
Roberto za Rrakiticia i będzie lepiej.
0
Wiem, bo już zająłem hehe.
0
No, co ty
0
wizja.tv i klikasz eleven sport tylko sie pospiesz bo miejsc braknie.
0
Stawiam 6-1 dla Barcy, a Wy ?
0
Rozjedziemy ich jak walec.
0
Mi się tak wydaje że trafimy na Borussie
1
Czemu nie kupią jakiego Chińczyka, bo dawno nie widziałem w Barcelonie.
3
Tu jest potrzebny nowy Xavi i Iniesta, a nie jakiś gamoń.
0
Szkoda że nie ma jak kiedyś Xavi, Iniesta, Buquets, ................... Modrić, Kross, Isco i ci inni.
0
No i z czego się śmiejesz taka prawda.
1
Messi nic nie gra w tym sezonie co z tego że ma tyle bramek jak gra beznadziejnie, ociężale bez chęci do gry. Kiedyś to była u niego klepa z Iniestą i Xavim, a teraz tylko bezsensowne długie piłki w pole karne. Może on przestał trenować czy co bo nie wiem.
0
Iniesta starał się ciągnąć gre, ale z takim zaangażowanie ze strony innych gwiazdeczek nic nie mógł zrobić.
0
Wyślizgnęła mu się.
4
Idź na rente gościu.
2
Ja nie wiem czy oni mieli jakiś dublet.
9
Teraz najgorsze trafienie to może być Bayern
1
Dziękuje Lucho za ten mecz
4
Gomes jaki ryjek.