0

No gościu czytasz mi w myślach i wtedy skład byłby kompletny, ale potem należałoby
rozglądać się za dobrze technicznymi młodymi zawodnikami żeby grali kiedyś te tiki take co za Guardioli.

2

7 lepiej mu pasuje od Gomesa niech weźmie jakiś fajny rozgrywający.

2

Jescze Coutinho, a za rok niech kupią jakieś rozgrywającego i obrońce za Mascherano i będzie dobrze.

3

Moze jak przyjdzie przejmie 7 po Turanie

0

Jak na skrzydłowego to mu wystarczy lepszy taki niż spasiony Suarez.

0

Noi oby im się udało Coutinho i jeszcze kogoś

2

Co z tego że kupili Dembele jak pomoc jest cienka jak sik pająka.

0

Będzie jak w pierwszym sezonie Guardiolii że nie będzie szło na początku, a potem do gabinetu zapuka nowy Iniesta i powie Valwerde: niech się trener nie martwi rozjedziemy ich jak walec. Sorry że tak pisze ale teraz żyje tylko wspomnieniami z przed lat i filmikami na youtube.

4

Zrobimy szpaler w postaci La Manity z wychowankami w składzie.

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

1

Xavi mógłby przyjechać na te dwa mecze i rozklepać z Messim i Iniestą caly Real jak kiedyś i dwumecz byłby załatwiony.

0

Śmieje się bo nima z kim grać i następców brak.

0

Sorry pomyliło mi się

0

chyba na Twiterze.

0

Niech zrobią szpaler a potem Real dostanie baty 6-2 jak za Guardioli.

0

Alves jest najlepszy nawet w tym wieku wymiata.

1

Obejrzmy poraz ostatni MSN w akcji:

2

Ja bardzo chciałbym takie sezony jak za Lucho szczególnie te dwa pierwsze.

0

Ale dopiero za Guardioli odpalili jak odeszli Deco, Ronaldinho i wielu innych.

27

Jak odszedł Ronaldinho pojawili się super wychowankowie Xavi, Iniesta, Messi, Pique,Pedro, Busqets itp. To jak odejdzie Neymar to może też się pojawią np, z obecnych Alena, Samper, Palencja może oni i wielu innych eksplodują talentem i pewnością siebie i Barca znowu będzie najlepsza.

0

Możesz dostać w mordę.

3

Szkoda że Neymar nie jest taki jak Iniesta. Co nie?

3

Dlaczego tak późno? Ja bym wolał o 20:00 i byłoby fajnie.

0

Dzięki

0

Prześle ktoś link do transmisji?

0

Tak, normalnie przypominał Inieste za młodu trochę.

1

Denis słabo? Ty gościu ślepy jesteś?

0

Może chodzi mu o ostatni sezon?

0

Od 45 do 65 weszło na boisko chyba cała ofensywa z pierwszego składu Juve i się troche młodzi przestraszyli pewnie, ale i tak tamci nic nie pokazali jedynie Dybala, ale nic specjalnego. Tak to nasi młodzi ich zjechali.

0

Juventus to Juventus nie ważne kto gra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?