pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No gościu czytasz mi w myślach i wtedy skład byłby kompletny, ale potem należałoby
rozglądać się za dobrze technicznymi młodymi zawodnikami żeby grali kiedyś te tiki take co za Guardioli.
2
7 lepiej mu pasuje od Gomesa niech weźmie jakiś fajny rozgrywający.
2
Jescze Coutinho, a za rok niech kupią jakieś rozgrywającego i obrońce za Mascherano i będzie dobrze.
3
Moze jak przyjdzie przejmie 7 po Turanie
0
Jak na skrzydłowego to mu wystarczy lepszy taki niż spasiony Suarez.
0
Noi oby im się udało Coutinho i jeszcze kogoś
2
Co z tego że kupili Dembele jak pomoc jest cienka jak sik pająka.
0
Będzie jak w pierwszym sezonie Guardiolii że nie będzie szło na początku, a potem do gabinetu zapuka nowy Iniesta i powie Valwerde: niech się trener nie martwi rozjedziemy ich jak walec. Sorry że tak pisze ale teraz żyje tylko wspomnieniami z przed lat i filmikami na youtube.
4
Zrobimy szpaler w postaci La Manity z wychowankami w składzie.
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
1
Xavi mógłby przyjechać na te dwa mecze i rozklepać z Messim i Iniestą caly Real jak kiedyś i dwumecz byłby załatwiony.
0
Śmieje się bo nima z kim grać i następców brak.
0
Sorry pomyliło mi się
0
chyba na Twiterze.
0
Niech zrobią szpaler a potem Real dostanie baty 6-2 jak za Guardioli.
0
Alves jest najlepszy nawet w tym wieku wymiata.
1
Obejrzmy poraz ostatni MSN w akcji:
2
Ja bardzo chciałbym takie sezony jak za Lucho szczególnie te dwa pierwsze.
0
Ale dopiero za Guardioli odpalili jak odeszli Deco, Ronaldinho i wielu innych.
27
Jak odszedł Ronaldinho pojawili się super wychowankowie Xavi, Iniesta, Messi, Pique,Pedro, Busqets itp. To jak odejdzie Neymar to może też się pojawią np, z obecnych Alena, Samper, Palencja może oni i wielu innych eksplodują talentem i pewnością siebie i Barca znowu będzie najlepsza.
0
Możesz dostać w mordę.
3
Szkoda że Neymar nie jest taki jak Iniesta. Co nie?
3
Dlaczego tak późno? Ja bym wolał o 20:00 i byłoby fajnie.
0
Dzięki
0
Prześle ktoś link do transmisji?
0
Tak, normalnie przypominał Inieste za młodu trochę.
1
Denis słabo? Ty gościu ślepy jesteś?
0
Może chodzi mu o ostatni sezon?
0
Od 45 do 65 weszło na boisko chyba cała ofensywa z pierwszego składu Juve i się troche młodzi przestraszyli pewnie, ale i tak tamci nic nie pokazali jedynie Dybala, ale nic specjalnego. Tak to nasi młodzi ich zjechali.
0
Juventus to Juventus nie ważne kto gra.