0

Wszystkiego najlepszego Andres, dużo trofeów no i jak najlepszej formy.

7

Najlepszy prawy obrońca na świecie i w historii futbolu.

85

Trzy dobre mecze i złota piłka.Dramat

0

Mógłby grać na pozycji Iniesty. W końcu chyba ciągnie go do bramki rywala.

1

Nawet tak w fifie nim nie grają.

1

Przesadziłeś trochę, było przecież wielu świetnych piłkarzy którzy przyczyniali się do zwycięstw jak np. Xavi, Iniesta, Ronaldinho itp.

0

Co się stanie z Barcą jak ich nie będzie?:

1

Trzej kosmici

0

Wtedy to ta pomoc nie miała sobie równych. Najlepsza jak była w historii piłki nożnej.

0

Nie było Iniesty, który jest emerytem piłkarskim.

0

Lepiej nie pisz nic.

0

Czemu nie wywalą tego boncura upasionego? Zaczyna mi to działać na nerwy.

1

Błąd. Real ma 65 punktów?

4

Kto to jest ten Modrić, bo go nigdy nie widziałem w meczach?

2

Ja mam nadzieje że Iniesta nim znowu pokręci i bedzie go musiał pocieszać po meczu.

0

Polecam tam w ogóle nie ma żadnych lagów.

0

I Nie mamy pomocnika no i prawego obrońcy jak coś tu nie tylko o ławkę chodzi.

0

I też w pomocy gra słabo.

3

Ja też nie rozumiem to przecież wina tych z zarządu że go kupili do wielkiego klubu w którym on nie daje rady.

0

I ma racje jak nie słuchają trenera to są skutki nic dziwnego że tyle przegrywają. Te transfery też o du.. potłuc.

0

Kto by chciał taki skład na następny sezon?:http://www.futhead.com/17/squads/5740160/

1

Barca bez Xaviego i Iniesty nie istnieje.

0

Miałem na myśli duży odstęp czasowy.

2

Teraz kiedy chcę obejrzeć Barcelonę to muszę włączać filmiki na youtube.

0

Teraz w tym momencie powinien być już następca Xaviego i powinniśmy rozglądać się nad następcą Iniesty, a nie kupować dzieciaków bez perspektyw.

3

Barcelona będzie teraz coraz słabsza. Złota generacja już minęła lub minie po tym sezonie.

0

Zaczym kupią jakiegoś pomocnika to wtedy znowu nie będzie ataku albo obrony.

7

Spróbuj się zwolnić.

0

No to rozjedziemy ich jak walec.

3

Ja bym chciał zobaczyć taki skład:http://www.futhead.com/17/squads/5698268/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?