0

ok dzięki

0

Czemu na Eleven siedzi jakiś szwab, a nie ma studia meczu ?

0

Czyli będzie transmisja?

1

Tak to te czasy bo teraz właśnie oglądam jeszcze raz

0

ok

0

Właśnie nie pamiętam, ale wrzuciłem link w innym komentarzu.

3

Obejrzyjcie ten film:https://www.cda.pl/video/134496004

0

Niedawno oglądałem film o całej historii Barcelony od początku do czasów współczesnych i w początkach Barcelona dużo wygrywała, a Real prawie nic no i ci z Madrytu zachowywali się niczym Faszystowskie Niemcy wobec Żydów. Mordowali Katalończyków Jakiegoś Dyrektora Barcelony, niektórych piłkarzy po to by Madryt był najlepszy.

1

Co ty gościu wikipedie skopiowałeś :)

0

Katalonia to taka Narnia która walczy z białym czarodziejem Tebasem i jego królestwem smarowania.

1

Szkoda że na pozycji Rakiticia nie gra w pierwszym składzie, bo moim zdaniem jest lepszy.

0

Ale widać było w pewnym momencie że Roberto chce grać szybciej tylko właśnie ten Rakitić wszystko do tyłu albo strata. Ta akcja Roberto co do Suareza podał zajebiste to było.

8

Rakitić do zmiany gość spowalnia wszystko. Najlepiej niech Denis wejdzie.

0

Nie podoba mi się ta nasza dzisiejsza gra tak jakoś dziwnie, zero takiej gry kombinacyjnej, klepki itp. a oni tak do tyłu albo do najbliższego brak przebojowości jakiś sztuczek czy czegoś żeby zaskoczyć. To moje zdanie.

0

Denis powinien grać już w tamtym sezonie w pierwszym składzie.

0

Kurde szkoda, bo będzie miał ciężko zaadoptować się w dalszej fazie rozgrywek ponieważ wszystkie drużyny będą już w swoich rytmach, a Dembele czeka bardzo trudne zadanie.

0

To najmocniejszy skład ciekawe jak zagrają.

12

Sprzedać go i za niego wprowadzać Palencje.

0

No jest zbyt wysoki, ale no właśnie, ALE powinien być jeszcze wyższy Visca El Barca.

0

Bo oni oczekują że będą grać jak Messi. To są ludzie którzy nie rozumieją piłki nożnej.

0

Trzeba wierzyć w tych zawodników a nie ich krytykować widze że jesteś nieliczny na tej stronie co to rozumie.

0

Cieszę się że Barca wygrywa, a jak weszłem tu na te strone i te komentarze odrazu mi się humor psuje.

0

Tego sie klepaniem nie da nazwać. Klepanie i tiki taka to za Guardioli wszystkich miażdżyło.

0

Komentarz usunięty

2

Taki zajebisty zawodnik i do nas nie trafi szkoda.

1

Stoi na czerwonym.

0

Brzuch matki rozwalił system hehehe.

1

Święte słowa otóż to. Według mnie Taki stary Iniesta jest lepszy od tego Ronaldo.

0

nie przesadzaj ze od kilku lat najwyzej 2 lata

0

No gościu czytasz mi w myślach i wtedy skład byłby kompletny, ale potem należałoby
rozglądać się za dobrze technicznymi młodymi zawodnikami żeby grali kiedyś te tiki take co za Guardioli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?