pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
Ja zapamiętam ten Real jako drużynę, która z pomocą sędziów i przy mega nieszczęściu wręcz pechu rywali wygrywali te Lige Mistrzów. Natomiast Barcelone zawsze będę pamiętał jako klub, który wygrywał i wygrywać będzie w sposób nieosiągalny dla wszystkich innych klubów. Takie jest moje zdanie.
2
Może być też tak że Messi, Suarez, Grizman będą grać razem w ataku, a Dembele będzie w rotacji z nimi. W pomocy Cou, Rakitić i Busi. Tak było by bardzo fajnie.
5
Tak sobie oglądam filmiki o Barcelonie jak kiedyś grała i włączyłem sobie ten filmik o Messim i widzę że ten gościu był wtedy nienormalny:
26
To jest po prostu MESSI;
0
Valverde chyba nauczył się zarządzać tymi piłkarzami i widzi co potrafią jak się ich odpowiednio porotuje.
3
Semedo najbardziej mi się podobał w pierwszej połowie. Muszę przyznać że rozwija się bardzo dobrze on czuje corz większą pewność w grze, bierze coś na siebie, nie panikuje po prostu jest i będzie jeszcze bardziej zajebisty.
1
Chciałbym zobaczyć jeszcze takiego Mesiiego:
0
W tym meczu też nie ma Messiego.
0
Tego to już od 3 lat nie ma .
1
Masz rację powinni grać tiki taką, ale to nie jest takie proste. Wiesz dlaczego? Powiem Ci że nie mamy do nie j odpowiednich wykonawców. Tylko teraz zamiast tiki taki gramy I w tył i w bok i tak w kółko.
0
Przyjdą następni, a co ma być. Barcelona bedzie zawsze wygrywać, ale nie mogą odchodzić od filozofii Cruijffa jak to robią przez ostatnie 3 sezony.
0
Stara gwardia musi zejść ze sceny niestety. Trzeba szukać zawodników o podobnym profilu do Iniesty i Xaviego i grać jak za Guardioli, bo to może zadziałać.
0
Nie moge w to uwierzyć że nie gramy jak kiedyś czyli tiki taka, ciągłe utrzymywanie się przy piłce i pressing i jeszcze szybka gra. Moim zdaniem nie mamy już do tego odpowiednich wykonawców. Wszystko jest ociężałe. Nie wiem co oni robią na tych treningach, ale chyba nie biegają nic tylko czytają książki. Trzeba postawić z powrotem na niskich zwrotnych graczy w pomocy, a nie Rakitić, Gomes itp. bo oni stoją tylko w miejscu nie poruszają sie po boisku prawidłowo, 0 wymienności pozycji, tylko podanie do tyłu i odbiory, a to jest gówno warte. Obrona jest dobra trzeba tylko bocznych obrońców poprawić. Dalej nie chce mi się pisać bo i tak nikt mnie nie rozumie.
1
Aż się łezka kręci jak oglądam ten filmik, bo wiem że takich czasów już nie będzie:
0
Jak byłby Xavi to byśmy mieli przynajmniej poukładaną gre, a nie Rakiticia.
0
A co takiego robi?
1
Średnie dla mnie.
0
Ale czy Modrić tak potrafi?;
To jest Iniesta w formie także nie wiem czy jakiś inny pomocnik ma z nim szanse.
0
OMG
0
Tu masz gola którego potrafi strzelić tylko Messi, a przewrotki to nawet Pedro jak grał u nas robił .
12
Roberto do zmiany jest beznadziejny.
1
Ja oglądałem Hiszpanię i Argentynę jednocześnie, a Polska tam mnie nie obchodzi.
4
Iniesta jak jest w formie to jest taki jak Messi.
0
No właśnie ten zajebisty głos ma i fajnie się go słucha. Pamiętam go za La Manity to było coś.
0
Bardzo fajnie się słucha komentatora z meczu Hiszpania-Niemcy.
0
nic nie ma na meczykach
0
Lepiej się ogląda bez słońca i deszczu. Jak jest słońce to aż oczy bolą bo dziwnie wszystko widać, a jak jest deszcz to nie ma na co patrzeć.
5
O co wy się martwicie przecież ma kto grać.
10
Na tą chwilę jest.
0
Nie dopuszczać ich na naszą połowę i rozklepać.