1

I tak bez różnicy czy z nim czy bez.

1

Do wyboru do koloru

11

Jakby go prześcignął to stał by się najlepszym playmarkerem w historii piłki nożnej

1

On daje więcej w pomocy niż na skrzydle.

1

Brak mi słów na niego, oby tak Z Realem zagrał i będą 3 punkty.

5

Mi się wydaje że on kiedyś moze być najlepszy na świecie na swojej pozycji, a Verattiego to on już niedługo przeskoczy.

0

Presja go zjada, a przecież on ma umiejętności.

0

Piękny mecz w wykonaniu Barcy. Pełna dominacja i zabawa piłką. Oby tak dalej VIsca El Barca!!

0

Oby tak dalej w drugiej połowie. Visca Barca!

1

Ter Stegen, Semedo, Pique, Lenglet, Alba, Busi, Arthur, Coutinho, Dembele, Suarez, Malcom. Taki skład

2

Ale on był zajebisty:

1

Król Arthur środka pola

0

Mam pytanie odnośnie Peugeot 307. Co może być przyczyną niedziałającego ogrzewania, bo chłodne powietrze leci, a ciepłe nie? Mógłby ktoś coś doradzić, bo to samochód koleżanki no i wiecie o co chodzi.

11

Może by ten Rakitić sobie troche dychnął, bo jest kim go zastąpić.

0

Co się dzieję z tą Barcą to ja nie wiem nic się nie układa nawet jak jest Messi na boisku. Po prostu to jest wielki kryzys, bo inaczej tego się nie da wytłumaczyć.

15

Valverde przynajmniej stara sie kombinować ze składem szuka nowych rozwiązań i to się ceni.

0

J mam i nie narzekam bardzo fajny

0

Iniesta to był prze kozak takich teraz nie ma i tak samo Xaviego nie da się zastąpić ,bo też nie ma nikogo takiego. Trzeba szukać innych rozwiązań żeby Barca znów roznosiła wszystkich w pięknym stylu. Tu wstawiam filmik jak grał Iniesta i nie wiem czemu niektózy stawiają Modricia i innych na równi z nim przecież żaden pomocnik nie ma podjazdu do niego:

0

Mi się to podoba, mecz na wyjeździe, wszyscy się starają tylko Munir taki zagubiony, poza tym jest ok.

2

Czemu narzekacie na grę to nie wiem XD.

0

Mnie też tylko o najlepszych pomocnikach w historii futbolu, którzy nie zdobyli złotej piłki, a zasługiwali na nie jedną:

2

Bez przesady z tym takim samym poziomem.

0

Nie wiem co za idioci tak mówili o Inieście, bo według mnie mógłby nawet do tej 11 być wybrany.

0

Nie przejmuj się ta nagroda jest nie warta twoich nerwów.

3

No i co? Tu się dyskutuje jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to wypad.

0

A weź przestań pisać jakieś głupie przesądy, przegrali to przegrali i tyle.

0

i podnieciłeś się tym Rakiticiem ?

1

Ale to był kozak

0

16/17 były dziwne takie szklące te z 14/15 najlepsze

15

No wreszcie jak człowiek wygląda i uśmiech lepiej widać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?