0

Sędziowie robią co mogą, ale to jest śmieszne

0

@Avada Kedavra Ale pierdoły XD

0

@XaviHeart No i co ten Bosak da?

0

@4Fabregas4 Masz rację, ale na to będzie trudno poradzić.

0

@Veb1233 Najpierw trzeba zmiany zarzadu, potem trener z pomysłem na grę, który będzie budził respekt u zawodników. Potem trzeba zrobić czystkę w składzie i sprzedać starych wypalonych piłkarzy. No i na 100% będzie duzo lepiej niz teraz.

19

No brakuje kreatywności, woli walki i co nie którym umiejętności do grania w Barcy. Dziękuję

1

@don'T.R.I.P.e Raczej Barcelona nie istnieje, Messi coś tam gra jeszcze

0

@Odcinkowy Wszyscy, poniewaz nic się nie zmienia, no moze coraz to większe bagno jest.

0

@Piotr777 Dokładnie, tez tak uwazam

0

@Mroziu Obejrzałem własnie, było pięknie, ale mecz się skończył i wszedłem na tę stronę i od razu ukazała mi się szara rzeczywistość. Masakra jak tę Barce zepsuli.

0

2

@barcelonistka1899 Ale za to ponuro i dziwnie. Messiemu najlepiej bez brody, wtedy widać jego uśmiech na twarzy, a nie z brodą taki dziad

0

@BarcaInfo Ale byki z nich były piłkarskie

0

@kubix05 nie znam gościa

0

@Arkon no i po co na ten moment? Moze wezmy sezon 15/16 ? Wkurza mnie takie porównanie jak ten cały Lewy ma forme i porównuje się go do Suareza jak ma zjazd formy i gra z kontuzją.

1

@IronSanHybrid Ten typ to chyba jakis fan Neymara XD i dlatego z jego matka jest hahhah

1

@Jacu327 Spokojnie to nie jest najwazniejsze, na razie nie mozna organizowac takich spotkań.

0

Oby poszli po rozum do głowy i przełożyli te matury. Trzeba być dobrej myśli.

0

Korona mu chyba mózg zerzarła XD

0

Wbijajcie na premierę nowego filmiku lola:

3

@Eto'o9 R10 Piłsudski to morderca był jakby co.

0

Jak się mówi pomanejozowane jajko?


1

Nie no Xavi to był koks, dzisiaj byłby z taką grą najlepszy na świecie.

0

Polecam kanał mojego kolegi o tematyce LOLA:

2

@MaTt_BarcaFan Jakie straty, chyba zycie ludzkie jest wazniejsze niz jakies dobra materialne, przynajmniej ja tak uwazam, ale jak kto woli.

4

@MaTt_BarcaFan No sorry, ale ja wolę być zdrowym niz iść i się zarazić. Zdrowie jest wazniejsze niz te rzeczy.

0

@MaTt_BarcaFan To nieźle XD

0

Wiecie moze czy maturę odwołają do momentu az ta epidemia minie. Bo ja bym wolał zeby odwołali, bo to byłoby trochę głupie pisać je w maju czy czerwcu.

1

Mahrez lepszy niz Maradona? XD

9

@mart Bo kazdy będzie całą Ramble czytał od deski do deski XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?