pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sędziowie robią co mogą, ale to jest śmieszne
0
@Avada Kedavra Ale pierdoły XD
0
@XaviHeart No i co ten Bosak da?
0
@4Fabregas4 Masz rację, ale na to będzie trudno poradzić.
0
@Veb1233 Najpierw trzeba zmiany zarzadu, potem trener z pomysłem na grę, który będzie budził respekt u zawodników. Potem trzeba zrobić czystkę w składzie i sprzedać starych wypalonych piłkarzy. No i na 100% będzie duzo lepiej niz teraz.
19
No brakuje kreatywności, woli walki i co nie którym umiejętności do grania w Barcy. Dziękuję
1
@don'T.R.I.P.e Raczej Barcelona nie istnieje, Messi coś tam gra jeszcze
0
@Odcinkowy Wszyscy, poniewaz nic się nie zmienia, no moze coraz to większe bagno jest.
0
@Piotr777 Dokładnie, tez tak uwazam
0
@Mroziu Obejrzałem własnie, było pięknie, ale mecz się skończył i wszedłem na tę stronę i od razu ukazała mi się szara rzeczywistość. Masakra jak tę Barce zepsuli.
0
@barcelonistka1899 Ok
2
@barcelonistka1899 Ale za to ponuro i dziwnie. Messiemu najlepiej bez brody, wtedy widać jego uśmiech na twarzy, a nie z brodą taki dziad
0
@BarcaInfo Ale byki z nich były piłkarskie
0
@kubix05 nie znam gościa
0
@Arkon no i po co na ten moment? Moze wezmy sezon 15/16 ? Wkurza mnie takie porównanie jak ten cały Lewy ma forme i porównuje się go do Suareza jak ma zjazd formy i gra z kontuzją.
1
@IronSanHybrid Ten typ to chyba jakis fan Neymara XD i dlatego z jego matka jest hahhah
1
@Jacu327 Spokojnie to nie jest najwazniejsze, na razie nie mozna organizowac takich spotkań.
0
Oby poszli po rozum do głowy i przełożyli te matury. Trzeba być dobrej myśli.
0
Korona mu chyba mózg zerzarła XD
0
Wbijajcie na premierę nowego filmiku lola:
3
@Eto'o9 R10 Piłsudski to morderca był jakby co.
0
Jak się mówi pomanejozowane jajko?
1
Nie no Xavi to był koks, dzisiaj byłby z taką grą najlepszy na świecie.
0
Polecam kanał mojego kolegi o tematyce LOLA:
2
@MaTt_BarcaFan Jakie straty, chyba zycie ludzkie jest wazniejsze niz jakies dobra materialne, przynajmniej ja tak uwazam, ale jak kto woli.
4
@MaTt_BarcaFan No sorry, ale ja wolę być zdrowym niz iść i się zarazić. Zdrowie jest wazniejsze niz te rzeczy.
0
@MaTt_BarcaFan To nieźle XD
0
Wiecie moze czy maturę odwołają do momentu az ta epidemia minie. Bo ja bym wolał zeby odwołali, bo to byłoby trochę głupie pisać je w maju czy czerwcu.
1
Mahrez lepszy niz Maradona? XD
9
@mart Bo kazdy będzie całą Ramble czytał od deski do deski XD