pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Pilka_jest_okragla Nie wstawiaj juz takich zdjęć proszę, normalnie łzy w oczach z automatu się pojawiają.
0
@abram3k W domu tez moze sie uczyc.
2
@Kuracjusz Dla mnie jest zwykłym piłkarzem, nie jara mnie jego gra, nie lubie gościa jako piłkarza i prywatnie. Jak na niego patrzę to mi sie zygać chce.
0
@lucca87 NO a jak
0
@pax CAŁA DRUZYNA ZAGARŁA WIELKIE G I BYLI MEGA G, NIE TYLKO SEMEDO POPEŁNIŁ TE BŁĘDY, JAK JUZ CHCESZ TAK PISAĆ TO O WSZYSTKICH, BO G GRALI.
0
@adi7adi8 No, ale widać ze ma te zagrania, które w Barcy wykorzystywał, ale tam to nikt nie rozumie piłki na takim poziomie. Głupio zrobił ze odszedł, ale trzeba to uszanować, nie wyzywać jak jakiś łysy z żylety.
2
@LuisSalvano Takich debili trzeba olewać ciepłym moczem, nie mają kultury, jakby mogli to by ukatrupili drugiego człowieka. No, ale co jacy ludzie taki kraj.
0
@Mario96w Dwa lata temu zdawałem, moze raz przekartkowałem jakąś ksiązkę, ale tak to to co na jazdach miałem to wszystko łatwo sobie kodowałem, dla mnie to jest banał, praktyka jest trudniejsza, na niej miałem stresa, ale sobie poradziłem z nim, po prostu zapomniałem o wszystkim i jechałem, błem jak w transie jakimś. Z tą teorią tez sie stresowałem, mimo ze zdawałem praktycznie zawsze na próbnych, no moze z początku miałem na pograniczu, bo tam mi brakło ze dwa trzy punkty. No, ale co miałem tak ze duzo z jazdy samej pamiętałem i logicznie to wykorzystałem po prostu. Uwazam ze jestem bardzo dobrym kierowcą, jestem pewny siebie, mam dobry refleks np. kiedy ktos mi wymusi coś tam.
1
@Gomess teoria to banał, trzeba tylko na logikę tylko brać wszystko i zdasz, ja nic się nie uczyłem i za pierwszym zdałem, na praktyce jest trudniej bo trzeba o wszystkim pamiętać i zapomnieć o stresie
0
@grzechdaszek ja będę szczęśliwy że ten Bayern odpadnie a szczególnie ich napastnik
0
@mateuszdabski Moze u Ciebie nie ma, ale u mnie ma. Dla mnie człowiek z wykształceniem powinien być kulturalny, a nie być np. dogryźliwym, ale szanuje twoje zdanie, moze mamy inne poglądy na ten temat.
0
@macio_944 Ja to zartem pisze jak coś.
1
@msmsms No to co, kazdy chce zdac mature wybrac sie na studia. potem inaczej bedzie patrzył na świat, usamodzielni sie człowiek, moze mu sie powiedzie i bedzie miał lekko w zyciu. Kazdy chce mieć lekko i być szczęsliwym i o to w tym chodzi.
0
@justfootball Odje...o mu od kaski
0
@mateuszdabski To ze takie hamy ją mają a uczciwi ludzi z kulturą nie. Nie chce mi się to bie tego wyjaśniać bardziej juz wcześniej to pisałem, przeczytaj se jeszcze raz i daj mi spokoj w koncu.
0
@shinthps Właśnie o to mi chodzi co napisałeś
0
@mateuszdabski Kilku takich kolezków miałem, kupe wiedzy ksiązkowej, maturka na czilku, a w głowie pstro
0
@shinthps To dobrze że zdałeś, mi chodzi o to, np. Miałem kolegę w klasie, średnia 5. 0, ale jeśli chodzi o kulturę czy koleżeństwo to jest u niego porażka, burak i ham i tak ma maturę. Nie jest to dla mnie sprawiedliwe, ponieważ znam wiele bardzo dobrych ludzi, uprzejmych i kulturalnych a matury nie udało im się zdać.
0
@mateuszdabski ładnie się posługuje językiem, a na rogu robi wszystkim koło dupy
2
Powiem tylko tyle, że bardziej zaufam człowiekowi który fartem zdał maturę, ale jest dobrym i uczciwym człowiekiem, natomiast gardzę tymi mondralami, wyszczekanymi, jest ich też sporo na tej stronie, co mature zdają bez problemu, ale są dogryzliwi, śmieją się z innych, są bezszczelni wobec innych. Moim zdaniem takim ludziom nie przysługuje egzamin dojrzałości, jeszcze tacy agenci do polityki się pchają i jest jak jest w kraju czy na świecie.
0
@mkord każdy chce mieć w życiu lekko
0
@Ghotti jakim to trzeba być tłukiem bez kultury i tolerancji żeby pisać takie komentarze
0
@konrad1661 taki poziom edukacji mamy w kraju niestety
0
@Krychaaa10 ci w tym varze to ślepi są chyba, ale mnie wkr. ci debile, no widać jak byk że nie ma ręki, a ci trzeba anulować, ja od razu bym ich zwolnił głąbów
1
@MesQueUnClub96 Szkoda ze nie zrobią testu dla kazdego Polaka, wtedy te rekordy podawane byłyby w milionach.
0
@DanielOOL Jakieś 5 lat temu sporo czytałem te Ramble, jakoś przyjemnie się czytało nie było tylu debili co teraz. Teraz tylko z 10 minut patrzę, ale długo nie mogę wytrzymać. Kiedyś była lepsza
1
@SonBarcaGoku Suarez wyglądałby jeszcze lepiej gdyby nie kontuzje i pauzowanie tyle czasu :/
1
@MateuszJrk no to zdrowia życzę
2
mam pewien problem na moim Facebooku, chodzi o to ze non stop codziennie pojawia się jakiś post z jakieś strony i oznacza za mnie innych znajomych i nie wiem co z tym zrobić, moze ktos się na tym zna, bo to juz mnie wkurza powoli.
0
@MarioVeB! Moim zdaniem bezuzyteczne, tak jak muchy