pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo Dokładnie, jak zobaczyłem właśnie to zagranie od razu skojarzyłem Inieste. Oby mu się ułozyło.
0
@kolo123 No gość ma coś z takiego gladiatora jakim był Iniesta, taka zadziorność. dawno nie byłem tak zdziwiony.
67
Pedri to taki mały Iniesta rośnie.
1
Cieszę sie z wygranej i dobrej gry, ale przede wszystkim z tego Varu, bo co nam zabrał wcześniej to teraz nam oddał.
0
@Senyer Mam nadzieję ze nie, juz dosć tych orgazmów nad tym Lewuskiem
0
@barcelonaLM Dokładnie XD
2
Ale mnie wkurza ten drugi komentator, tak gada jakby karkówkę a grila wpieprzał i do tego jeszcze jakieś głupoty, bvłe ochyda dla uszu.
0
@MeMyselfAndI No Ramos nieźle upadł tez było słychać. Pozdro
1
@lukas10 Słyszał jeszcze porazenie prądem, którego doświadczył Ramos XD i jeszcze ten nauralny upadek ahahha, a i jeszcze lepsza decyzja SĘDZIÓW normalnie sztos w funny moments na yt powinni to puszczać.
0
@Pilka_jest_okragla Ale to śedziowie i var podyktowali śmiesznego karnego dla realu, jeśli ktoś tam widział faul jest jeb...y na mózg, nawet ktoś kto nie zna się na piłce widział ze to śmieszna symulka, śmiech na sali.
0
@MesQueUnClub_87 NIe wiem czemu nikt do niego nie podszedł tylko stoperzy do bramki wchodzili.
1
@kamilop NO za Busketsa, przydałby się ktoś taki i moze wtedy by co ruszyło.
0
Moim zdanie ten var i te kasztany a nie sędziowie sie narazili, ale jak zwykle trzeba uprzykrzać zycie temu co mówi prawdę.
4
Nie no tu akurat ma 100% racji, ten var to są jakieś jaja.
2
Dobrze mówi, nie ma co się dziwić.
0
Drodzy kochani użytkownicy nie denerwujcie się to tylko piłka nozna, sam sie wkurzałem podczas meczów, ale Barca to wielki klub i na pewno się podniesie, pamiętacie sezon 13/14 ? Pamiętacie, rok później Barca rozjechała wszystkich, potem forma znowu siadła, potrzebne były zmiany, nie wypaliły, takze mamy trochę dłuzszą przerwę do odbudowy formy i druzyny. Spokojnie, to temu klubowi kibicujecie, macie swoich idoli, dajcie czas nawet jakby to miało trwać kilka lat to jest w końcu Barca a nie jakaś legia cwks XD, to kazdy chce jak najlepiej, moze nie wszystko wychodzi jak ktoś chce, ale na pewno Ci ludzie którzy pracują w Barcy robią co mogą, jak nie dają rady Ci co są teraz to z rok przyjdą następni i moze im wyjdzie.
0
@Esteban_ No na wisonę wygraliśmy potrójną koronę.
1
@mcsarna Wygrany jeszcze Dest kozak.
1
Dest jest THE BEST!
0
@Dosq No wiesz , ale jest 1-3 tak jak wtedy XD
4
Ale Dest mnie zaskoczył, no gość jest the best!
1
Pamiętacie jesień 2014 roku? i mecz z realem? A na wiosnę co było? HY?
0
@pax No w ataku tez brakuję jakiś składnych akcji, piłkarze Barcy nie mają pomysłu na rozbicie obrony rywali, jakieś klepki by robili częściej czy coś, a szkoda gadać narazie, trzeba czekać, bo sporo młodych jest, Busiego na ławkę trzeba dać, sporo by wymieniać.
0
@nadachu Co ty piszesz w ogóle ze nie mamy klasowych piłkarzy, ochłoń trochę.
0
A zapowiadał sie taki fajny dzień: G2 przegrało, a Barca wszystko zepsuła. No nic to są początki, muszą się zgrać lepiej i tyle.
1
Można wyłączyć ten mecz jest sprzedany, widać gołym okiem
1
@BueN0 To jest GG2 hhaah
0
Taaaak! G2 odpada Vamos! Jeszcze BArca niech wygra i będzie cacy
0
Jazda z tym G2, Vamos!
5
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.