- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1117 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Ilka
9
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1117 Culés
1
Tal to prawda, że sędziowie w Hiszpanii zarówno ci ci na boisku jak i ci za VARem, to porażka, ale zwalanie nieustanne przy porażkach na sędziów to również porażka. Oni nie zabronili Coutinho strzelić bramki z główki czy Messiemu z akcji. To nie oni, ale Busi zostawił wolnego Valverde. To Lenglet ciągnął za koszulkę Ramosa, a nie sędziowie. Koemann zawalił złym wyborem składu oraz totalnie późnymi zmianami. a nie sędziowie. Mocna Barca nawet jak sędziowie byli przeciwko niej to i tak wygrywała wszystko w Hiszpanii. Teraz jesteśmy na drodze przebudowy i porażki będą się zdarzać. Jednak wole żeby piłkarze wraz z trenerem skupili się nad poprawą gry niż nad marudzeniem o sędziach. Już w środę ważny mecz, wiec do roboty. A Koemann niech lepiej przemawia wynikami na boisku niż w mediach, bo za chwile może go już nie być jak przyjdzie nowy zarząd, a będzie nadal tak daleko w tabeli. Podsumowując, tak sędziowie do wymiany, ale niech Barca gra tak, żeby nie musiała oglądać się na błędy arbitrów!
0
@Pilka_jest_okragla Ale to śedziowie i var podyktowali śmiesznego karnego dla realu, jeśli ktoś tam widział faul jest jeb...y na mózg, nawet ktoś kto nie zna się na piłce widział ze to śmieszna symulka, śmiech na sali.
0
@Pilka_jest_okragla I na końcu ten wylew obrońców i panika jak Modrić doszedł do głosu... Tu trzeba zestawić inaczej tą linię obrony bo znowu hurtowo zaczynamy tracić bramki i kartki łapać. Dawno tak złej defensywy u nas nie było, nawet jak grał tam Oleguer, jak coś nie funkcjonuje jak należy należy szukać zmian jakiś A ciągle zestawiani są tam Pique i Lenglet...
0
@Pilka_jest_okragla jeżeli Barca i inne krzywdzone zespoły będą siedzieć cicho, zmiany nigdy nie nastąpią. To ze sędziowie są słabi nie jest aż tak dużym problemem. Normalne jest tez również ze sędziowie w Hiszpanii mogą preferować jakiś zespół, myśle ze tak jest wszędzie gdyż sędziowie to ludzie tak jak my, emocjonalnie związani z piłka. Problemem jest to iż sędziowie jak również cała hiszpańska „Gora” piłkarska jest SKANDALICZNIE stronnicza. Nie jestem w stanie oglądając Barce od 15 lat przypomnieć sobie jednego sezonu w którym Real przegrał ligę przez sędziów.