pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FafitFCB Zgolił brode zeby poczuć się młodziej jak zobaczył ze tylu młodych graczy jest teraz w klubie.
2
@MarekKonrad No właśnie zauwazyłem. Tacy jajcarze tez potrzebni.
0
@bolinho89 Jakiś typ co się spuszczają do niego, tyle wiem.
2
@Pogba Tylko piszę co sądzę o tym, zabronisz mi ? Czy będziesz bronił PARISA PLATYNOWA XD. Ogar gościu, zjedz snikersa XD
4
Ale ten Paris jakiś głupoty gada. Leje wode jak nie wiem co XD. Ładne gadanie a zero treści.
0
@VenoM Dla mnie tez, jest super.
0
@Gaucho Moze jakby go dac na 9 i zakazać się cofać, niech czeka na piły i juz, ale to nierealne jest. Trudno, trzeba go pozegnać jak na niego przystało po sezonie i juz.
0
@MarioVeB! Dlaczego?
0
@Adamski69 Ok, ja piszę byle jak na tej stronie więc bez spiny.
0
@Albus54 Ok, ja piszę byle jak na tej stronie więc bez spiny.
1
@Gaucho No zgadzam się z tobą, tylko właśnie ten MEssi, przeciez na ławce nie bedzie siedział.
6
Zauwazyliście ze jak Busi i Grizman zszedł, a weszli Dembele i Trincao to gra była w wielu momentach dynamiczna. Normalnie tak sobie pomyslałem ze jak sie chłopaki zgrają ze sobą to bedzie ekstra, jeszcze trzeba moim zdaniem jakiegoś szybkiego prawego obrońce kupić który ma podanie i często podłancza się do ataku coś jak Alves kiedyś, jak tak będzie to moga coś ugrać w tym sezonie.
0
@kamilop NO jest przesadne, ale to bardzo dobry gracz, widać ze mysli jak grac druzynowo. No dobrze grał w dzisiejszym meczum moze nie trzelił 10 bramek ale to dobry przyszłościowy gracz. No co wiecej bede pisał
1
@Robert1603 No przeciez grali młodzi, ślepy byłeś ?
0
@kamilop Jak ktoś się troche zna to widział, gościu dobrze grał , był pod grą, oddał strzały, gra płynnie, no jak tego nie widziałeś to nie wiem na co ty patzrysz XD
0
@adi7adi8 no ta la szrabla to masakra
0
@niteincubus Druga połowa była lepsza jak weszli za busiego i grizmana, było duzo ruchu z przodu, chociaz takie pozytywy były, ale jak ktos tylko patrzy na to co złe to nie wiem co to za kibice. Chyba z D.
0
@niteincubus W drugiej połowie grali dobrze, duzo zagrozenia pod bramką rywala, spoko było.
3
Komentarz usunięty
0
@VenoM XDDD to powodzenia w zyciu
2
Nie wiem na tej stronie to chyba same kasztany są, takie głupoty piszą jakby meczu nie oglądali, sama krytyka, nie widzą nawet małych pozytywów które są.
0
@Cwaniak4 Prawego obroncy i zgrania potem sztos bedzie
0
Po tych pierwszych zmianach az chce się normalnie posłuchać viva la vida.
10
Moze to tylko plotki o tym Puigu, myślę ze Koeman nie odsunąłby od składu takiego gracza jak Puig. Coś tu jest nie tak. Moze dał mu odpocząć czy coś. Moze jakieś sprawy prywatne.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tadzik447 Fajny link XD
0
@FC1899Barca Lewus jak Coutinho wygląda
1
@Hubso Busiego nawet to nie rusza, bo w końcu kto by się takiemi bzdurami przejmował co powiedział jakiś idiota jeden z drugim bez perspektyw, na takich nie warto patrzeć, zwykli nieudacznicy i śmiecie narodu
0
@Jordi10 Piszę w przenośni, jejku tyle jadu juz wylazło, nie da się nic napisać.
0
@Fabik87 NO slabo, bardzo słabo