pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AdiBarca87 No własnie to napisałem XD.
0
NIe no te Włochy tyz tak grajo ze to jest H.. ahahha
1
@pepo_barcarzadzi To nie Bayern gdzie koledzy dją mu patelnie a on zbiera laury, taka prawda
2
XD dawno się tak nie usmiałem oglądając mecz hahaha, potykajo się o własne nogi, Lewus macha łapami, ide majty zaraz zmienić XD
0
@Konradomoreno tamci większego przy swojej, kopanina jak H..
0
Mecz do zapomnienia, Sevilla miała farta jak H..
0
@Hubso No pewnie, zaraz idę, moze co upoluję XD
0
@Hubso Pewnie ze na ulicy, najlepiej pod czerwoną latarnią.
2
@l0Messini To teraz my im wpierdzielimy, coś za coś XD
0
Mamy Terminatora na ławce trenerskiej XD
0
Więcej nic nie napisze tylko WIELKIE BRAVA dal BARCY VAMOS!!!!!!!!!!
0
I tak ich ogramy, nawet w 10, mamy kozaków w druzynie i jest dobra gra. VAMOS!!!
0
@NeroTFP Jak ludzie udają ze są niezniszczalni i sie nie boją, lekcewazą higienę, którą trzeba przestrzegać to nie ma się co dziwić. Głupki i tyle, ale co tam lepiej powiedzieć ze nie ma pandemii, a teraz na jesieni bedzie jeszcze gorzej, bo to sezon grypowy.
6
@NaFazieHitman Przeciez właśnie wyjaśnił czemu był naburmuszony XD
1
Zauwazyliście ze jak padły dwie pierwsze bramki to Messi był jakiś taki nie swój, chyba dlatego ze nie brał udziału w tych akcjach i był troche zły na siebie, dopiero jak karnego strzelił to się uśmiechnął.
0
@monsterrize No to było dobre, ale sporo nie dokładności u niego było w podawaniu, raczej powinien być juz rezerwowym.
3
najbardziej mnie cieszy oprócz meczu oczywiście to ze na tej stronie pojawiła się pozytywna atmosfera. ostatnio czułem takie cos ze 4 lata temu.
1
@Irmscher10 To dopiero początek, jeszcze mamy na ławce kozaków.
7
Szkieleton Busi wywołał postrzach na obrońcy az sam strzelił XXD
0
@DaPi NO takiego szkieletona zobaczyć to obrońca mysli: a strzelam bo nie wytrzymie XD
0
@donleo12 Minus Busi i Griez reszta ok
6
Busi i Grizman nie na pierwszy skład.
0
@BarcaInfo Piękny widok, moim zdaniem najlepiej wyglądający stadion na świecie.
1
Szkoda Sevilli rzjzjgfjfzjtfjtjzrtfjgf
0
Mozna wyłączyć.................................
2
@FC1899Barca Lewus ma szanse jak Messi i Ronaldo ju8z schodzą ze sceny, to pokazuje tylko wielkość tej dwójki.
4
@FC1899Barca XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
HAHAHHAHAHA
0
@Homeopata8989 Kosmiczne pokolenie co było w Barcy i Realu mineło, szkoda.
1
@bias No i lepiej takie posty niz jakies gówna na inny temat niz pilka nozna.
0
Juz nie mogę się doczekac meczu Barcy, tylu młodych i jeszcze Coutinho i Dembele. Emocje są