0

@AdiBarca87 No własnie to napisałem XD.

0

NIe no te Włochy tyz tak grajo ze to jest H.. ahahha

1

@pepo_barcarzadzi To nie Bayern gdzie koledzy dją mu patelnie a on zbiera laury, taka prawda

2

XD dawno się tak nie usmiałem oglądając mecz hahaha, potykajo się o własne nogi, Lewus macha łapami, ide majty zaraz zmienić XD

0

@Konradomoreno tamci większego przy swojej, kopanina jak H..

0

Mecz do zapomnienia, Sevilla miała farta jak H..

0

@Hubso No pewnie, zaraz idę, moze co upoluję XD

0

@Hubso Pewnie ze na ulicy, najlepiej pod czerwoną latarnią.

2

@l0Messini To teraz my im wpierdzielimy, coś za coś XD

0

Mamy Terminatora na ławce trenerskiej XD

0

Więcej nic nie napisze tylko WIELKIE BRAVA dal BARCY VAMOS!!!!!!!!!!

0

I tak ich ogramy, nawet w 10, mamy kozaków w druzynie i jest dobra gra. VAMOS!!!

0

@NeroTFP Jak ludzie udają ze są niezniszczalni i sie nie boją, lekcewazą higienę, którą trzeba przestrzegać to nie ma się co dziwić. Głupki i tyle, ale co tam lepiej powiedzieć ze nie ma pandemii, a teraz na jesieni bedzie jeszcze gorzej, bo to sezon grypowy.

6

@NaFazieHitman Przeciez właśnie wyjaśnił czemu był naburmuszony XD

1

Zauwazyliście ze jak padły dwie pierwsze bramki to Messi był jakiś taki nie swój, chyba dlatego ze nie brał udziału w tych akcjach i był troche zły na siebie, dopiero jak karnego strzelił to się uśmiechnął.

0

@monsterrize No to było dobre, ale sporo nie dokładności u niego było w podawaniu, raczej powinien być juz rezerwowym.

3

najbardziej mnie cieszy oprócz meczu oczywiście to ze na tej stronie pojawiła się pozytywna atmosfera. ostatnio czułem takie cos ze 4 lata temu.

1

@Irmscher10 To dopiero początek, jeszcze mamy na ławce kozaków.

7

Szkieleton Busi wywołał postrzach na obrońcy az sam strzelił XXD

0

@DaPi NO takiego szkieletona zobaczyć to obrońca mysli: a strzelam bo nie wytrzymie XD

0

@donleo12 Minus Busi i Griez reszta ok

6

Busi i Grizman nie na pierwszy skład.

0

@BarcaInfo Piękny widok, moim zdaniem najlepiej wyglądający stadion na świecie.

1

Szkoda Sevilli rzjzjgfjfzjtfjtjzrtfjgf

0

Mozna wyłączyć.................................

2

@FC1899Barca Lewus ma szanse jak Messi i Ronaldo ju8z schodzą ze sceny, to pokazuje tylko wielkość tej dwójki.

4

@FC1899Barca XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
HAHAHHAHAHA

0

@Homeopata8989 Kosmiczne pokolenie co było w Barcy i Realu mineło, szkoda.

1

@bias No i lepiej takie posty niz jakies gówna na inny temat niz pilka nozna.

0

Juz nie mogę się doczekac meczu Barcy, tylu młodych i jeszcze Coutinho i Dembele. Emocje są

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?