0

@SinMistico Ściana na obronie, a jak pograją więcej to hoho

0

@Pilka_jest_okragla ale walczy i to się liczy, ktoś taki jest też potrzebny

7

Ale Alba zakopał temu co leżał w łeb XD, aż mi się mój wf z czasów szkolnych przypomniał

0

Vamos!!! Barca!!!

2

Jazda z nimi jesteśmy lepsi Vamos,!!!!

0

@Cwaniak4 Barcaaaa!!!!!!

2

@MesQueUnClub96 Barcaaaaa!!!!!!!!!

0

Kto wygra mecz !!!!!!?

0

Hahaha narazie byku.l Wesołych świąt

0

@MesQueUnClub_87 Ooooo nie smuć się tak, święta idą, a ty taki oziębły. Na pewno coś dostaniesz pod choinkę i będzie ciepła atmosfera, nie bądź dla innych taki surowy ze chcą wyrazić swoje zdanie.

0

@MesQueUnClub_87 Nie znasz sie i tyle.

0

@MesQueUnClub_87 Ale prawda w tym jest, nie ma co tu dyskutować .

2

@BarcaInfo Kup se okulary panie hilary.

5

Myślałem ze Koeman ma łeb na karku, a tu bardzo mnie zawiódł.

0

@takisobiektos jak nie umiesz oglądać to nie musisz. Po co to nazywać patologią od razu XD(załosne)

0

@MesQueUnClub_87 To najlepszy streamer Polski na platformie Twitch. Gra w gry w humorystyczny sposób, spoko gość, tylko nie radziłbym zwracać uwagi na czat.

0

@4drian0 Ale mi chodzi jak on gra i się wygłupia przy tym a nie te idioci z czatu.

1

@Bartunek Spoko loko, noł problem

0

@clyde Wiem ale u Xayoo zawsze mozna się pośmiać .

0

@FafitFCB Nie słuchajcie go, tylko wbijajcie XD

0

Xayoo gra w Cyberpunka, wbijajcie!

0

Oby tego śniegu napadało z 50 centymetrów, wtedy wreszcie jakiegoś bałwana ulepił bym, coś odśniezyć, oby to była zima z kupą śniegu.

2

@Barwindg ja chciałbym, aby Barca zagrał dwumecz zycia i rozniosła ten Bayern w pył. Wiem ze to mało realne, ale czuje w sobie taką chęć rewanzu i agresji w stronę tego Bayernu ze szok. W piłce noznej wszystko jest mozliwe.

0

@barcelonaLM Jestem za

0

@Derean NIe wiem co robi ten De Jong w Barcelonie? Za ten jeden sezon W ajaksie go kupili? Zawodnik jednego sezonu i tyle w temacie.

2

Mnie najbardziej wkurza to ze Dest podał dwa razy dobre piły w pole karne, a tamci soją jak te widły w gnoju i się dziwią, oczy wielkie jak pińć złotychm, lalunie pir....ne. Mam nadzieję ze w drugiej wejdzie Puig, bo on na pewno coś wniesie, nie to co De Srong.

0

@cat_r37 Jeszcz De Jong gra, on tez powinien zejść i Lenglet.

1

Nie wiem co daje ten De Jong w tej Barcy, ale gość poza bieganiem nic nie daje, porazka totalna, Trincao tez nic , ale on jest bardzo młody i nieograny zeby coś zrobił, Grizman niewidoczny. Nie wiem, moze jak by byli Dembele i fati naskrzydłach to moze byśmy mieli atak.

0

@Baros1990 W ogóle nie wiem co ten zidane tam robi.

1

Alba powinien mieć 8 albo 9.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?