pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Nano22 Mam dokładnie tak samo. W ogóle ten film, Ci gladiatorzy kojarzą mi się z Barcą Guardioli i az mnie ciarki przechodzą.
1
Tak sobie na yt znalazłem taki meczyk i mówię po pierwszych 10 minutach: Jak oni zkur...ą na tym boisku.
0
Kto chce oglądać Barcelonę to zapraszam:
0
Tyle zajebistości w jednym miejscu:
0
@cules100pro Tylko SkT
0
@Suzu Nie wiem, ale wole zeby przegrali. Nie lubie ich
1
Tak jest, jechać z tymi Jankosami i clapsami.
0
@Rewolucja123 Są Bardzo ładne, chciałbym zeby takie mieli.
2
@Xavinho54 Kibic SKT
1
Oby SKT to odwróciło
2
Az się łezka w oku kręci:
0
@kielon93 Z valverde nikt nie zrobi róznicy.
0
@tadzik447 Ta magia, Valdek wyjmie z nich mane i magia pojdzie sie jeba...
0
@CZAJUN_119 Aaaa no tak przeciez to jedna z najlepszych dziewiątek w historii Barcy. Kurcze, ale ze mnie głupek. On zaraz odpali, bo w końcu na wyjazdach to niezły kocur jest.
0
@marcin62 Ok, jesteś najmądrzejszy. Dobranoc
0
Rakitic i Suarez powinni juz odejsc po tym sezonie.
0
Idz poczytaj co to filozofia Cruyffa.
0
@Grzesior667 Do Barcy Enrique i Guardioli pasuje, gorzej z resztą.
0
@jeyx77x To se dźwięk wyłącz.
0
@soczeq Ona jest trochę nieśmiała
0
@soczeq To co mam zrobić?
0
Czy jak odpisuje od razu do dziewczyny która mi się podoba to dobrze? A i jeszcze ona tego od razu nie odczytuje tylko po 2,3 minutach, a do tego odpisuje dwoma słowami
1
@Salwik92 Jak Barca Guardioli
0
zna ktoś może jakiś darmowy program do robienia prezentacji, albo jakąś strone co można coś za darmo pobrać?
0
@Fabik87 Obrzydliwe XD
0
@Striker Iniesta raz wygrał tę nagrode
1
@MESSIah16 Messi,C.Ronaldo, Xavi,Iniesta,Ribery
0
@Vxb93
Po sezonie 14/15 nie zrobili transferów jak sie nalezy i grali ciągle ci sami
0
@Grzesior667 I piosenka My Słowianie wiem jak XD
5
A tak wcześniej wszyscy bronili tego szczyla to teraz wystarczy spojrzeć i poczytać co on odpier... I Cou wypozyczyli, niepojęte to jest.