8

@Nano22 Mam dokładnie tak samo. W ogóle ten film, Ci gladiatorzy kojarzą mi się z Barcą Guardioli i az mnie ciarki przechodzą.

1

Tak sobie na yt znalazłem taki meczyk i mówię po pierwszych 10 minutach: Jak oni zkur...ą na tym boisku.

0

Kto chce oglądać Barcelonę to zapraszam:

0

Tyle zajebistości w jednym miejscu:

jak oglądałem to az się rozpłakałem.

0

@cules100pro Tylko SkT

0

@Suzu Nie wiem, ale wole zeby przegrali. Nie lubie ich

1

Tak jest, jechać z tymi Jankosami i clapsami.

0

@Rewolucja123 Są Bardzo ładne, chciałbym zeby takie mieli.

2

@Xavinho54 Kibic SKT

1

Oby SKT to odwróciło

2

Az się łezka w oku kręci:

0

@kielon93 Z valverde nikt nie zrobi róznicy.

0

@tadzik447 Ta magia, Valdek wyjmie z nich mane i magia pojdzie sie jeba...

0

@CZAJUN_119 Aaaa no tak przeciez to jedna z najlepszych dziewiątek w historii Barcy. Kurcze, ale ze mnie głupek. On zaraz odpali, bo w końcu na wyjazdach to niezły kocur jest.

0

@marcin62 Ok, jesteś najmądrzejszy. Dobranoc

0

Rakitic i Suarez powinni juz odejsc po tym sezonie.

0

Idz poczytaj co to filozofia Cruyffa.

0

@Grzesior667 Do Barcy Enrique i Guardioli pasuje, gorzej z resztą.

0

@jeyx77x To se dźwięk wyłącz.

0

@soczeq Ona jest trochę nieśmiała

0

@soczeq To co mam zrobić?

0

Czy jak odpisuje od razu do dziewczyny która mi się podoba to dobrze? A i jeszcze ona tego od razu nie odczytuje tylko po 2,3 minutach, a do tego odpisuje dwoma słowami

1

@Salwik92 Jak Barca Guardioli

0

zna ktoś może jakiś darmowy program do robienia prezentacji, albo jakąś strone co można coś za darmo pobrać?

0

@Fabik87 Obrzydliwe XD

0

@Striker Iniesta raz wygrał tę nagrode

1

@MESSIah16 Messi,C.Ronaldo, Xavi,Iniesta,Ribery

0

@Vxb93
Po sezonie 14/15 nie zrobili transferów jak sie nalezy i grali ciągle ci sami

0

@Grzesior667 I piosenka My Słowianie wiem jak XD

5

A tak wcześniej wszyscy bronili tego szczyla to teraz wystarczy spojrzeć i poczytać co on odpier... I Cou wypozyczyli, niepojęte to jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?