0

W tym naszym studiu ekspertów od pierona, a nima kim grać. Taka prawda

0

Wiem, ale kibicowałem Anglii.

0

Raczej tak.

0

Dlaczego wyzywasz kibiców Anglii od inwalidów? Typowy dzieciol.

1

No właśnie, ale ta piłka zbrzydla że szok.

0

No to można odpuścić finał, co za dziadostwo to ja nie mogę.

0

Dobrze mówisz też nie lubię Chorwacji

0

Hahaha dobry śmieszek :)

0

W karnych są lepsi, a w meczu słabo jak na tę fazę pucharową

2

Jak znowu ta Chorwacja się prześlizgnie po karnych to nie wiem. To byłby fart na miarę Portugalii.

0

Ale przynajmniej ich w finale może nie być.

2

Chorwacja do domu baj baj. Anglia dobijcie ich.!

0

Może skończy się to prześlizgiwanie Chorwacji.

4

To według mnie było by niesprawiedliwie, bo wcześniej jak grali Xavi i Iniesta to powinni mieć przynajmniej po 2 złote piłki, a byli lepsi niż Modrić.

0

Ale mi chodzi o byłych gigantów czyli Hiszpanii, Niemców, Argentyna(ta z zeszłego mundialu), Brazylia. Takie cóś.

0

Kiedyś byli lepsi i dziś też są.

2

Nie nigdy w życiu z taką grą i fartem.

0

Też tak mam same drużyny które powinny już dawno odpaść, a te lepsze już odpadły.

0

Może Barca nam go poprawi jak zdobędzie ligę mistrzów.

2

Dokładnie, bo nie oszukujmy się grali na słabym poziomie.

9

Kurde szkoda Rosji, bo pokazali że są świetną drużyną. Moim zdaniem powinni awansować. Teraz nie mam komu kibicować wszyscy moi idole odpadli Argentyna potem Hiszpania z Iniestą, Urugwaj ze względu za fajną grę drużynową i Brazylia z Coutinho. Szkoda są to dla mnie smutne mistrzostwa.

0

Ale info możliwe że jest prawdziwe.

0

Jest potwierdzone info że Ronaldo odchodzi z Realu tylko nie wiadomo gdzie. Footroll spytał Modricia:

7

Nie cierpie tych żabojadów, żeby odpadli.

1

Dawać Urugwaj musicie ich ograć.

0

Kiedyś to było:


W 1:28 aż ciarki przechodzą.

0

Ale ten Meksyk cienki.

0

O Iniesty więcej daje i jest najlepszy. Dziękuję dobranoc

0

Bo w tych reprezentacjach mam ulubionych piłkarzy którym rzyczyłem jak najlepiej. Na Polskę nawet nie patrzę bo nie ma na co po prostu 0 walki o stylu gry nie mówię bo to za wysokie progi na nich żeby w ogóle mieli jakiś styl.

4

Wszystkie drużyny którym kibicowałem z całego serca odpadły, najpierw Argentyna teraz Hiszpania, ale dziwny ten sport się zrobił.




Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?