pawello10
Dołączył/a: marzec 2014
Kielce
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
No wreszcie jak człowiek wygląda i uśmiech lepiej widać.
0
Serio no to mi się przewidziało, ale poza tym to fajnie gra.
0
Artur to bedzie kozak 3 i 4 bramka od niego sie zaczęły.
1
Ale nie tak dobrą jaką byli Xavi i Iniesta.
1
Może Rakitic zejdzie, bo nie moge patrzeć na jego gre duzo niedokladnosci i dziwne decyzje.
0
Coutinho i Artur na drugą połowę i lecimy.
1
Chyba dla Ciebie i nie mam żadnych klapek. Po prostu boli mnie to że Xavi i Iniesta nigdy nie dostali złotej piłki bo zasługiwali i to na nie jedną, a taki Modrić ją może dostać, a lepszy nie jest od wymienionej wcześniej dwójki.
2
Do Xaviego i Iniesty żaden pomocnik nigdy nie będzie miał podjazdu. Oni są jak Messi jedyni w swoim rodzaju. Takich walczaków jak Modric jest pełno.
0
No raczej nie moze atak lepszy, ale reszta to poziomy wyżej.
0
Graliśmy tak jak zwykle i do tego na polu. Także wyobraź sobie to
1
Bo tak jest.
1
Jak graliśmy ładnie to jakoś udało się wygrywać teraz gramy beznadziejnie i nie wygrywamy. PROSTE
0
Poza asystą nic nie pokazał, pełno błędów w obronie (wiele razy krył powietrze i Pique musiał za niego na boku walczyć).
1
Mieć takich piłkarzy na ławce i ich nie wpuszczać na chociaż 30 min to jest dramat. Valverde myślałem że wyciągnął jakieś wnioski, ale ten klub to dla niego za wysokie progi. Cieszę się ze zwycięstwa po tak koszmarnym meczu, ale trener powinien odpowiednio ustawić tych piłkarzy bo gramy jakbyśmy w ogóle pomysłu na grę nie mieli i jest wiele niedokładności zero ruchu do piłki. Suarez to juz w ogóle dno totalne chociaz tyle że dobre podanie do Roberto zrobił. Jeszcze dużo pracy przed Valverde mam nadzieję, że postawi kawę na ławę.
0
Valverde musi zmienić swoje taktyki bo słabo to widzę.
1
Też chciałbym zobaczyć taki skład.
1
Rafinha musi zostać, bo bardzo lubię jego umiejęności, a Rakitić niech robi co chce obojętnie czy zostanie czy odejdzie.
0
Ten legendarny początek jak Messi Xavi Iniesta grają po Barcelońsku.
0
Nie przejmujcie się, po prostu chłopaki muszą się spiąć i zobaczycie .
1
Artur i Coutinho do pomocy i jedziemy z tym autobusem
1
Tyle sytuacji a nic nie chce wpaść. Jeszcze ten autobus Alaves, ale wkońcu musi coś wpaść
0
A no tak zapomniałem
0
Ano rzeczywiście jakbym mógł pominąć takiego snajpera Bardzo przepraszam
1
Wreszcie Atletico wygra jakiś finał z Realem!!!
0
Ja też przynajmniej się akcentu nauczę XD
1
Przydałby się im Ronaldo, mieliby kim strzelać. No a teraz to dupa
38
Przydałoby się odmłodzić te piątkę u góry i byłby spokój.
0
O kufa!!!! DEMBELE CO TT TU ODPIE....... ALE BRAMA
4
Cieszę się że ktoś oprócz mnie to zauważył. Artur jak się zgra to będzie to klasa światowa playmarker.
0
A Iniesta: Co ja tu robię?